PDA

Zobacz pełną wersję : batony energetyzujące



fubu
16-06-08, 11:03
Hej,

Będę wdzięczna za pomoc. Ostatnio zaczęłam intensywnie uprawiać sport. Pomyślałam ze szybkim i łatwym uzupełnienim enegrii będą batony enegratyzujące. Czy możecie mi polecić jakieś? Co bierzecie pod uwagę przy wyborze takich rzeczy?

Dzięki za pomoc.

Rynju
16-06-08, 11:09
ja bym to wymienil na odzwyke. Chyba ze chcesz wydawac kase na batony. W jakiej formie wolisz. W tedy musisz tez dobrac sklad batonow
Np. batony z duza zawartoscia bialak beda sie nadawly po treningu badz na kolacje (nie przed snem)
Batony ze srednia iloscia bialka mozna dolozyc w kazdej cwhili gdy brakuje ci posilku np. miedzy wiekszymi przerwami kilkugodzinnymi

fubu
16-06-08, 11:26
czy znasz jakieś ktore możesz polecić? Będe wdzięczna tez za uściślenie co to znaczy średnia i duża zawatrość białka

terrorsiejem
16-06-08, 13:10
średnia / duża zawartośc białka określa czy w batonie jest go dużo czy mało :) a konkretniej iloe gram białka jest na 100 gram produktu.

Rynju
16-06-08, 13:36
Jestes kobieta? tym chetniej ci pomoge. Wybierz sobie batony (podaj ich nazwy albo np. linki do aukcji z allegro, czy ich opisow na stronie producenta) a ja ci je zestawie i powiem jaki sie do czego nadaje. A tak wogole masz diete? jaki jest cel twoich cwiczen? rozumiem ze pewnie redukcja tkanki tluszczowej