PDA

Zobacz pełną wersję : Cell Pump+hmbolon+hmb monster+scorch



Adasko
14-06-08, 22:27
Witam
Zaczne od tego ,że ćwicze na siłowni od jakiś 2 lat.Pisze z pytaniem czy dobrze to sobie rozpisałem na początek chce zrzucic jakies 4-5kg pózniej troszke "podpompować"

Zestaw moich odzywek:HMBOLON(90caps)HMB MONSTER(240caps)Scorch (168caps)Cell Pump(665gr)
Wiem ,że zaczną sie posty typu hmb bez sensu i tak dalej->HMBOLON dostałem za free a HMB MONSTER kupiłem za mała kase;)

Do tego oczywiscie dieta niskowęglowodanowa na początek pózniej będe stopniowo dorzucał wieksze dawki węgli
po redukcji(Staram się jeść dużo tego białeczka->ryby,mleka sojowe,pieczywo tylko ciemne)

Rozpiska:
Pierwsze 11dni->HMBolon+SCHORCH
Następne 17dni->HMB MONSTER+SCHORCH
Następne 23dni->HMB MONSTER+CELL PUMP
Koncowe 7dni->CELL PUMP+Nowo kupione hmb
Po tym wszystkim kontynuowałbym suplementacje HMB bo jak wiadomo na działanie hmb trzeba troszke poczekać

ROZPISKA PRZY DAWKOWANIU:
HMBOLON 8dziennie
HMB MONSTER 6dziennie
SCORCH 6dziennie
CELL PUMP 20g dziennie

Coś zmienić??

Na koniec dodam
wzrost->185cm
waga->78kg
biceps->37,5cm

Głównym celem jest zrzucenie tłuszczu z klatki piersiowej i uwidocznienie wypracowanych już mięśni

Treningi mniej więcej będa wyglądały tak jak do teraz czyli(wiem ,że mało czasu na regeneracje ale inaczej nie umiem:))
poniedziałek->siłka
wtorek->basen
środa->siłka
czwartek->basen
piątek->siłka
sobota->basen
niedziela->wolne

simonides
15-06-08, 18:48
Smakowałeś CP ? lepiej sprobuj bo mi na tyle nie podpasowal ze wogle wywalilem go z suplementacji, i pojechalem cykl na mono. Mialem strasznie zrypane samopoczucie po CP.

Pozdrawiam

Adasko
15-06-08, 19:00
A jaki miałeś smak?Pomarańcz?Pozdrawiam

czuwajista
16-06-08, 15:57
Cp(orange) wydawał mi się być zajebistym smakiem... Po pewnym czasie sie zrobiła masakra.. Też wyrzuciłem go z suplementacji :D

Adasko
16-06-08, 20:25
U mnie tak bylo swojego czasu z białkiem waniliowym z Trec'a NitroProGen Zjadlem z 1,5kg pudła 1kg po czym przez miesiac nie ruszalem niczego waniliowego;),czy z tym CP jest podobnie czy fatalnie smakuje juz za 1 razem?Pozdrawiam

Rynju
16-06-08, 20:26
mi smaki obojetne. A CP to 10g na lyche, do geby i zapijam to woda ;D Kwasne ze cholera by to wziela

Punisher
16-06-08, 23:02
To możecie mi wysyłać CP, bo dla mnie smak normalny.

Hulk
02-07-08, 10:16
kwestia gustu... wg mnie CP rowniez ma normalny smak... zalac woda lub sokiem i siup :)