PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o pomoc



Adasko
14-06-08, 19:11
Witam
Zaczne od tego ,że ćwicze na siłowni od jakiś 2 lat.Pisze z pytaniem czy dobrze to sobie rozpisałem na początek chce zrzucic jakies 4-5kg pózniej troszke "podpompować"

Zestaw moich odzywek:HMBOLON(90caps)HMB MONSTER(240caps)Scorch (168caps)Cell Pump(665gr)
Wiem ,że zaczną sie posty typu hmb bez sensu i tak dalej->HMBOLON dostałem za free a HMB MONSTER kupiłem za mała kase;)

Do tego oczywiscie dieta niskowęglowodanowa na początek pózniej będe stopniowo dorzucał wieksze dawki węgli
po redukcji(Staram się jeść dużo tego białeczka->ryby,mleka sojowe,pieczywo tylko ciemne)

Rozpiska:
Pierwsze 11dni->HMBolon+SCHORCH
Następne 17dni->HMB MONSTER+SCHORCH
Następne 23dni->HMB MONSTER+CELL PUMP
Koncowe 7dni->sam CELL PUMP

ROZPISKA PRZY DAWKOWANIU:
HMBOLON 8dziennie
HMB MONSTER 6dziennie
SCORCH 6dziennie
CELL PUMP 20g dziennie

Coś zmienić??

Na koniec dodam
wzrost->185cm
waga->78kg
biceps->37,5cm

Głównym celem jest zrzucenie tłuszczu z klatki piersiowej i uwidocznienie wypracowanych już mięśni

Treningi mniej więcej będa wyglądały tak(wiem ,że mało czasu na regeneracje ale inaczej nie umiem:))
poniedziałek->siłka
wtorek->basen
środa->siłka
czwartek->basen
piątek->siłka
sobota->basen
niedziela->wolne

slim shady
14-06-08, 22:06
skieruj sie z tmy do działu odżywki i suplementy

lg team
14-06-08, 22:24
hmbolon to sciema

Adasko
14-06-08, 22:42
Napisałem,że dostałem za free...nie pytam czy to ściema czy nie bo od 5 dni biore po 8-9 tabsów dziennie i nie da sie ukryć ,że czuje róznice(może placebo może nie ale mi pomaga)Pozdrawiam i pytam czy coś zmienić w tym wszystkim

Symu
15-06-08, 11:24
HMBolon akurat mi sie podobal tylko drogi strasznie.

Co do rozpiski to w raz z rozpoczęciem cell pumpa wchodzisz na dodatnie kcal (mase)?? BO nie wiem czy dasz rade zredukowac w 28 dni te 4-5 kg.

Ogolnie rozpiska mi sie podoba tylko po cell pumpie bym jeszcze jakas krete dodal bo szkoda tak przerywac cykl po 30 dniach :P

Adasko
15-06-08, 11:31
W momencie kiedy wejdę na cell pump'a mam zamiar zwiększyć ilość białka i troszeczke węgli,żeby przypadkiem nie było yo-yo po tym wszystkim.
Po Cell Pump mam zamiar wjechać na kre-alkayn ze stajni Olimpu.Nie chce się za bardzo faszerować mocniejszymi stackami bo myśle ,że na to będzie jeszcze czas.Poważnie myśle nad relacją z tego wszystkiego w dziale"nasze relacje"ale zobaczymy co z tego wyjdzie
Pozdrawiam i dzięki za pomoc

Symu
15-06-08, 16:21
Myślę że wiesz co robisz więc będzie ok.