PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta ?



Wiki
14-06-08, 12:48
Jak dlugo maksymalnie mozna stosowac diete na mase? Ja juz bardzo dlugo taka diete trzymam, czy to jest zdrowe? Czy nie powinienem od czasu do czasu zjesc jakiegos jabłka:P? Moja dieta w ogole nie zawiera warzyw, to źle?

slim shady
14-06-08, 12:50
warzywa są ważne w diecie zawierają potrzebne witaminy i beta karoten, mozesz zmienic diete bo jeśc ciągle to samo to jakos tak dziwnie

terrorsiejem
14-06-08, 13:14
to bardzo zle że nie jesz ważyw. Może sie to skończyc niedoborem wielu witamin a szczególnie przy diecie na mase :) ponieważ jak wiadomo produkty jakie jemy nie są bogate w witaminy :) jest zalecane robienie przerwy co jakiś czas ale ja s*am na te zalecenia. Jak dobrze pamietam to 2 tygodnie co dwa miesiące(może wtopiłem ponieważ jak pisałem nie obchodzi mnie to).

Damian st-ce
14-06-08, 17:03
Dobrze by było gdybyć zmieniał treningi, a co za tym idzie i diety. Tak mniej wiecej co 6 tygodni (masa, rzeźba, masa, rzeźba itd.). Musisz jesc warzywa. A jesli tego nie robisz, dostarczaj witaminy i minerały poprzez suplementy.

terrorsiejem
14-06-08, 17:40
a najlepiej rób to i to :) tzn warzywa/owoce i supl.

Wiki
14-06-08, 18:52
suple i mineraly to normalka, codziennie biore z dawkach dla sportowcow:) Tylko co proponujecie, jakie warzywa, i gdzie je dodac? Czy dobre bedzie np. dodanie brokuł albo szpinaku do ryzu i tunczyka na obiad?

Damian st-ce
14-06-08, 19:21
Mozesz dodać śmiało do obiadu, a także do drugiego śniadania. Owoce (banany) jedz po treningu.

fanatykkkk
15-06-08, 15:09
jezeli chodzi o warzywa to ja szamam standardowe warzywka na patelnie duszone...

Damian st-ce
15-06-08, 16:37
Najlepsze sa surowe, lub gotowane na parze. Tracą wtedy najmniej składników odżywczych.