PDA

Zobacz pełną wersję : dieta-pomoc



fosters
25-08-06, 18:52
witam moze na poczatek cwicze juz ladne pare lat ale nigdy nie przywiazywalem wagi do diety lecz chcialbym teraz uporzadkowac swoj jadlospis bo masa dosc dobrze mi idzie mam 195 cm i waze 120kg na te wakacje chcialem sie szybko wyrzezbic bo bylem dosc zajety pomogl mi w winstrol-jedyne co wzialem do tej pory , ale nie chce sie na razie faszerowac chcialbym isc do przodu na suplementach i na dobrej diecie zwazajac na to ze mam teraz duzo czasu wolnego moge sobie pozwolic na 2treningi dziennie wiec prosze o efektywna diete

u.waw.pl
29-08-06, 11:31
Spróbuj CKD.

Shawn_99
31-08-06, 12:19
Temat ogólny więc i ja zadam pytanie.
Jem codziennie dwie-trzu saszetki białego a nie brązowego ryżu. Moje pytanie tyczy się tgo czy biały zamienić na brązowy ? Często dodaje do niego kawałki ogórka kiszonego a także tuńczyka.

u.waw.pl
31-08-06, 12:26
Ryż brązowy ma więcej białka i trochę mniej węglowodanów niż biały. Wylicz sobie w diecie węglowodany i białko i zobacz, czego więcej Ci brakuje.

I jeszcze jedno... Ryż brązowy ma trochę więcej tłuszczu.

LUKI
31-08-06, 14:06
Zamien na ryz brazowy, oprocz po treningu - wtedy mozesz dac bialy. Brazowy ma nizsze ig.

Shawn_99
31-08-06, 14:32
Problem w tym ,ze w mojej mieścicie nie ma brązowego ryżu ... ! Na tyle sklepów spożywczych nie ma nigdzie. Musze wybrać się na zakupy ...

LUKI
01-09-06, 15:24
lepszy brazowy ale jak nie masz to trudno, jedz parboiled