PDA

Zobacz pełną wersję : problem z zrzuceniem wagi;/



rysio
13-06-08, 18:02
zrobilem sobie ostra diete tzn jem tylko sniadanie dosc obfite i nie za duzy obiad... zero slodyczy no i duzo pije wody....zaczelem cwiczyc na rzezbe i kupilem sobie rowerek stacjonarny robie na nim ok 15 km dziennie...
no i teraz problem na poczatku dosc szybko spadala mi waga a teraz nie wiem co sie dzieje bo od 2 tyg dalej mam ta sama wage i zero prawie wfektow...
co sie moze dzisc ;/

hans87
13-06-08, 18:20
mozesz nawet jesc 5 posiłków ale powinny one byc skromne i odpowiednie. Dobrze ze ograniczyles slodycze. ile minut nieprzerywalnie jezdzisz tym rowerkiem i ile razy w tyg?

powinno sie min 3 x w tyg po 40-45 min

grzesiek7124
13-06-08, 18:23
Jeżeli chcemy się odchudzić to nigdy nie można się głodzić. W każdą dietę należy wchodzić stopniowo, bez drastycznej obcinki kalorii. W przeciwnym wypadku nigdy nie zdołasz odchudzić się trwale i bez "uszczerbku na zdrowiu". W zależności od wagi ciała musisz obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne na podstawowe składniki odżywcze z bilansem ujemnym na 200-400 Kcal. Podstawową zasadą jest spożywanie 5-7 małych posiłków dziennie, tak aby organizm miał co trawić przez cały czas. Tylko wtedy dieta ma jakikolwiek sens.

Grzesiek.

rysio
16-06-08, 20:29
ja jezdze tym rowerkiem prawie codziennie minimum 30 min.... no i mysle zeby kupic sobie jakis dopalacz