PDA

Zobacz pełną wersję : trening dla kobiet



aliszon
12-06-08, 18:23
Piszecie tu duzo rad dla mezczyzn a nic nie ma dla kobiet ale co tu sie dziwic skoro one tez nie pisza.
Wiec chodzi mi o trening na rzezbe. Ja mialam dosc dluga przerwe w cwiczeniach wiec wszystko musze zaczac od poczatku.
Jaki trening jest lepszy obwodowy czy na poszczegolne partie miesni tz.1 dzien np. plecy, nogi, brzuch?

terrorsiejem
12-06-08, 18:27
na poczatku obwodówka jka rozgrzejesz mięsnie przejdz na dzielony.Takie jest moje zdanie :) nie wiem jak to jest z kobietami ale wydaje mi sie że podobnie jka z męzczyznami tyle że nie na takim duzym obciażeniu. Wydaje mi sie też że powinnas sie duzo rozciagac i cwiczyc bez obciążenia.

aliszon
12-06-08, 18:32
rozciagnieta jestem a bez obciazenia jakos mi nie idzie bo wydaje mi sie cwiczenie bez sensu. Biore narazie nie duze obciazenia bo musze wrocic do formy ale boje sie ze przy zbytnim obciazeniu nabiore masy a nie rzezby

aliszon
12-06-08, 18:41
A co sadzicie o takim ukladzie cwiczen treningu obwodowego KLATKA 3 rozne cwiczenia na kazdy mięsień BRZUCH 4 cwiczenia BARKI 3 rozne NOGI az 6 PLECY 4 LYDKI 1 BICEPS 3 cwiczenia TRICEPS 3. Jesli czegos tu nie ma dodajcie

terrorsiejem
12-06-08, 19:52
za dużo na nogi jak na moj gust. Nie bój sie jeśli bedziesz robic dużo powtórzeń (12-15) to nie nabierzesz masy. dobieraj obciążenia w ten sosób żeby jak wspomniałem zdołac zrobic 12-15 powtórzeń w serii. Cieżko jest mi cos więcej powiedziec :)

aliszon
12-06-08, 21:29
no wlasnie o te nogi chodzi powtorzeń własnie tyle robie. Powiem krotko na dole zbyt duzo niz u gory. Musze bardzo zbic nogi i d......pe hihi a gora tylko do rzezby no moze troche brzuch wymaga pracy.
a jak mam łączyć partie miesni no bo plecy to duzy miesien a znow biceps to spory wysiłek... dobrze myśle

terrorsiejem
12-06-08, 21:54
w takim wypadku aeroby.nie ma sensu przemeczac mięśni na nogi góra 4 cwiczenia.