PDA

Zobacz pełną wersję : ostrowia smak



MhL
12-06-08, 16:00
Hejka

Do znawcow bialek :) :

czy Ostrowia WPC 80 smakuje jak siki. Bo ja odnioslem takie wrazenie. Byla rozrobiona w 200ml wody 100 cc (~45 g).
Bralem bialka: Biogenixa i mass xxl, one "jakos" smakowaly, mialy smak.
Czy bede musial sie tak meczyc :p ?

rrrt22
12-06-08, 16:02
mass xxl to nie bialko tylko gainer a co do smaku zalezy , ja mam czekoladowa i dodaje lyzczke cukru i jest ok w smaku

deskjet
12-06-08, 16:09
czy Ostrowia WPC 80 smakuje jak siki. Bo ja odnioslem takie wrazenie. Bralem bialka: Biogenixa i mass xxl, one "jakos" smakowaly, mialy smak. Czy bede musial sie tak meczyc :p ?


Jeśli przeszkadza Ci ten smak to dosypuj sobie łyżeczkę kakao. Wtedy bedzie ładnie wchodziło.

Wiki
12-06-08, 16:47
Ostrowia dobrze sie przyjmuje i jest tania, kosztem smaku i rozpuszczalnosci. Z xxl mass(carbo) swietnie sie rozpuszcza i smakuje:]

HerQleSZMC
12-06-08, 16:57
Mam ostrowie smak: czkoladowy. Z wodą może i smakuje jak siki ale z mlekiem nie czujesz praktycznie zadnego smaku....tylko lekki aromat kakaowy. Ostrowia ma extra smak bo nie jest słodka, większość odzywek jest na mase słodka w smaku co po jakimś czasie wpływa tak na człowieka ze go muli zaczyna mu sie chcieć żygać. OstROWIA DOBRZE SMAKUJE ALE PODKREŚLAM ZE Z MLEKIEM!!!

ErWeider
12-06-08, 17:18
ja dodaje sobie kakao i jest znosne :) suplementy maja działac a nie smakowac ;)

Jaco90
12-06-08, 20:22
ja biore o smaku kakao , lecz z mlekiem i dodaje łyżke cukru i łyżke kakao by dobrze smakowało i nie miało piany ;]
Moim zdaniem jest dobre ;]

kox
12-06-08, 23:18
mleko jest produktem przed procesem fermentacji, ta wlasnie zachodzi po wypiciu w naszym organizmie. przed nim mleko jest zupelnie nieprzydatne i nieprzyswajalne.Dopiero po tym procesie na ktory organizm traci duzo energii jego skladniki sa przyswajane.nie pije sie odzywek białkowych z mlekiem. mleko w organizmie człowieka musi ulec procesom np fermentacji oraz ogrzaniu... a to wydłuza czas wchłanalnosci białka do organizmu. energia zuzywana podczas tych procesow jest bardzo nizebedna a przeciez mozemy ja spozytkowac w inny sposob.

ciaastek91
13-06-08, 13:42
ej a skad wy wiecie jak smakuja siki..?

MhL
13-06-08, 14:45
a Ty nigdy nie piles ? dziwne.