PDA

Zobacz pełną wersję : pare pytan



Sosnalol1705
10-06-08, 21:26
witam. mam pare pytan.Pierwsze moje pytanie jest takie . Jak powineien wygladac trening na siłe ?? i jak mam trenowac brzuch zrobic oddzielny dzien na brzuch czy wrzucic go do jakiegos treningu a moze w kazdy dzien treningu jakies cwiczenia na brzuch ?? napiszcie mi według mojego planu :)


poniedziałek biceps i triceps
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA „MODLITEWNIKU”
UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO
triceps
.WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI W LEŻENIU
WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE
POMPKI W PODPORZE TYŁEM
sroda plecy i kaptyury
PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT)
.PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU W UCHWYCIE NEUTRALNYM
PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE
”MARTWY CIĄG”


kaptury
WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY”
piątek
klata
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ:
ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ
barki
Wyciskanie sztangi zza głowy
.Unoszenie sztangielek bokiem w górę
Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami
prosze o szybka odpowiedz :)

Cielu7
10-06-08, 22:19
Po 1 nie rób klaty z barkami i kapturami. Miej barki i kaptury jako odzielny trening najlepiej własnie w piątek klate bym dał z bicem a plecy z tricem nie opłaca sie robic bica i trica jesli nie robisz super serii
plecy zamiast 2 cwiczen bazowanych na podciaganiu to jedno z nich zamienil bym na sciaganie drążka wyciagu górnego. A dodał byś nogi a co do brzucha to rób go w te dni kiedy trenujesz

Sosnalol1705
10-06-08, 22:22
zle przeczytałes robie klate z barkami a kaptury z plecami ;] jakie cwiczenia proponujesz na brzuch??:>

Cielu7
11-06-08, 10:34
żeczywiscie no ale zamien by klatka nie była z barkami. Co do brzucha to mam swój system sprawdzony

1 cwicz to wyprost nóg na podporze 4s po 20 pow

2 sa to sklony tlowia linka wyciagu kleczac obciazenie indiwidualne tu tez 4s 21-20 pow

3 to w zwisie na drazku tez wyprost nóg albo przekladanie na boki trudne ale jak sie wyrobi miesnie to idzie. Na poczatku nie moglem tego zrobic to wykonywalem cwiczenia 2 pierwsze i lawka ale po jakims czasie sie wykonuje bez problemu