PDA

Zobacz pełną wersję : kulturystyka-sport dla wytrwałych....



fanatykkkk
10-06-08, 11:37
pisze ten temat bo chcialem pogadac z ludzmi ktorzy musieli w pewny sposob zredukowac treningi z powodow jasnych jakimi jest PRACA by przezyc i funkcjonowac w dzisiejszym swiecie. gdy jesze uczeszczalem do szkoly ciagle mi nie pasowalo ze mam sie uczyc a nie mam z tego korzysci...jedynie co bylo OK to fakt ze mialem nieograniczony czas jezeli chodzi o treningiteraz gdy bede musial zapierd...al...lac w robocie myslalem o zmniejszeniu dnich treningowych do 3!i tu pytanie czy przy takim treningu udalo wam sie utrzymac godna tego trudu i wysilku sylwetke jaka wypracowaliscie przez te lata????troche mnie to wkur...w...ia ze 4-5dni treningowych to justr koniec bo jeszcze do tego dochodza studia czy inna szkola...jak to pogodzic????mam nadzieje ze sie nie wypale i bede machal tym zelastwem przez dlugi czas...pzdr...

terrorsiejem
10-06-08, 11:44
żeby zachowac mase wystarczy robic ogólnorozwojówke 1-2 razy w tygodniu. na 3 treningach można spokojnie dalej dążyc do oczekiwanych efektów :) tylko ułuż sobie inaczej trening bedziesz musiał spędzac troszke więcej czasu na siłowni niż wcześniej.

fanatykkkk
10-06-08, 12:44
ja myślałem o spilcie na 3 dni treningowe...tez jest opcja tyle ze fakt wiecej czasu to zajmie

fanatykkkk
10-06-08, 12:47
o i przy okazji co proponujecie jezeli chosdzi o suple...protein+antykatabol.....z olimpu wyniesie mnie to kolo 200zl...

HerQleSZMC
10-06-08, 12:49
Wszystko da sie pogodzić. Jak to mówią: ,,dla chcącego nic trudnego". Niestety takie życie że trzeba albo pracować albo sie uczyć ( no chyba ze jesteś milionerem to mozesz sobie leżeć całymi dniami) hehe:) Mimo nauki i pracy to zawsze sie znajdzie czas na siłke..tzn prawie zawsze bo wiadomo ze czasami to sie po prostu pada z nóg i nie ma mowy o treningu.

terrorsiejem
10-06-08, 12:57
jak najbardziej split . ja tez mam okresy czasu że chodze 3 razy w tygodniu na siłownie cwicze po trzy partie jednego dnia. Nie potrzeba ci antykataboliku w trzy dni też da sie cwiczyc.

tm7
10-06-08, 13:59
w 3 dni da sie zrobic duzo , jak bedziesz mial chociaz te 1,5 h na kazdy trening :)

fanatykkkk
10-06-08, 15:32
jezeli chodzi o odzywki to to osobny temat...antykatabola bym chcial bo przy diece i protein ladnie przymasuje czysta mase tyle ze na miesiac to troche kasy idziemysle ze nie bedzie zle....jezeli dajmy na to w dni robocze bede ciezko robil to sobota ,niedziela i dajmy na to sroda.na pakowanie pojdzie