PDA

Zobacz pełną wersję : prohormon I-GH-1.czy ktos cos o tym wie?



thomas_figo
10-06-08, 01:02
mam 25 lat,189cm wzrostu,90kg wagi,w szczycie formy cisnelem 110 na klate i np.podnosilem na drozku nachwytem 37 razy (5 lat temu).
teraz bedzie to wygladalo slabiej bo mialem dluga przerwe.
trenuje nieustannie od 4rech miesiecy,chce przytyc 7 kilo beztluszczowej masy miesniowej.zrobilem juz jakies 5 kilo.jeszcze 7 o bedzie ok.

dieta:nie jadam tluszczowych potraw oraz ograniczam jedzenie cukrow.duzo owocow i warzyw.
diete uzupelniam aminokwasami aminomax6800,do tego nitrobolon2,hmb olimpa, tribulus, zma i komplex witamin treca.

zastanawiam sie nad kupnem prohormonow tylko kompletnie jestem tu zielony w temacie jesli o te srodki chodzi.
czy ktos mial doczynienia z I-GH-1???

a moze ktos mi zaproponuje cos innego......

lg team
10-06-08, 01:39
nie znam sie zbytnio na PH i raczej na tym forum nikt ci dokladnie nie pomoze w tej sprawie (choc moge sie mylic)

jest w sieci forum na ktorym sa osoby zajmujace sie tylko i wylacznie PH - poszukaj poczytaj i popytaj maja tam wiedze

wiedz tylko, ze PH rownie mocno szkodza co saa orale, a efekt jest niewspolmierny wlasnie do wyniku w stosunku do saa

vold
10-06-08, 06:08
j/w, moim zdaniem nie ma co inwestowac w PH.

Rynju
10-06-08, 07:19
efekty po ph nie sa warte by przyjmowac na siebie ich efekty uboczne. Zreszta sam piszesz ze bierzesz nitrobolon2 wiec jeszcze go nie skonczyles, a to nie srodek ktory mozna brac bez ustanku. Moze po tym zlapiesz sie za jakis stack kreatynowy i ci bardziej pomoze niz szprycowanie sie PH

thomas_figo
10-06-08, 09:10
dzieki chlopaki.zrezygnuje z tego i zainwestuje jeszcze w nitrobolon