PDA

Zobacz pełną wersję : ułożenie planu treningowego



Maciej1991P
09-06-08, 19:02
Witam!
jako ze to mój pierwszy post wypadało by się przedstawić a wiec mam na imię Maciej mam 17 lat 175cm wzrostu i 73 kg. prosił bym o ułożenie treningu. chciałbym w szczeglności wziąć pod uwage klatke piersiową biceps, plecy i barki wiec bardzo prosze o wzięcie to pod uwagę. ćwiczyć mogę codziennie ale tylko pod wieczór (obowiązki) z siłownia miałem juz do czynienia nie raz ale zawsze zniechęciło mnie ćwiczenie ze słabym efektem. mianowicie przez ok 3 tyg ćwiczenia podnosiłem ok 5 kg na klate więcej ale na 'sucho' i bez diety jakieś pół roku później podnosiłem z kreatyna i nitrobolonem no i był większy efekt. teraz podnoszę ok 60kg na max a na serię ok 50\ 55. teraz chciałbym wziąć się do roboty. w środe kupuję kreatyne 1250 mg prawdopodobnie olimpa w tabletkach, mete i prawdopodobnie winstrol ale zobacze czy mi kasy starczy. nie mam też ułozonej diety ale nie wiem czy tak bardzo jest potrzebna. nie bede tego pisał 2 raz w dziale o diecie i odżywianiu bo to chyba bez sensu skoro można od razu napisać
wiec bardzo proszę o wyrozumiałość i pomoc.
Pozdrawiam Maciej

terrorsiejem
09-06-08, 19:10
DIETAAAA ! najpierw dieta puzniej trening i na koncu rezultaty. Jeśli nie masz diety skoncz od razu z tym sportem. Mete z winem... człowieku mysl troche. Raz że nie da ci to NIC bez diety, dwa że to nie ten temat, trzy że z taką wiedzą doprowadzisz wątrobe do takiego stanu że zostanie z niej to co z cesarstwa rzymskiego.O kreatynie i nitro już nie wspomne. Jak ułorzysz diete to zobaczysz rezultaty. O żadnym saa narazie nie myśl o suplementach też. I tak nie zdążysz zrobic z siebie pudziana do wakacji.

ps.zmarnowałes cykle na krecie i nitro

LeBron23LBJ
09-06-08, 19:35
kurde, ludzie, najpierw poczytajcie podklejone tematy a nie ciągle te same pytania. Meta z winstrolem ??? jaki LOL !!! Po za tym dieta jest najważniejsza a ty traktujesz ją jako dodatek. Zastanów sie. Poszperaj na forum najpierw a potem zadawaj szczegółowe pytania. Najpierw poczytaj o diecie

Maciej1991P
09-06-08, 19:35
szczerze to nic nie zrozumiałem z Twojej wypowiedzi. jak na such dało rade chociaz głupie 5 kg to i teraz powinno dać rade bo na ważenie jedzenia to zbytnio nie mam czasu. a po za tym to jak mówisz ze nitro i kreatyna to zmarnowanie cyklu to powiedz jakie odżywki mam kupić żeby efekt był dość zauważalny. I nie chce zrobic z siebie pudziana a tym bardziej do wakacji. lepiej poczekam na bardziej trafna informacje.
chciałem dodac że codziennie mam do czynienia z wysiłekiem sportowym.
P.S do ostatniej wypowiedzi :
kazdy człowiek jest inny i chyba nie bede brał diety albo odzywek dla chudego skoro jestem większy. każdy przypadek jest inny. co do diety to j.w

LeBron23LBJ
09-06-08, 20:43
lol, co z tego ze jestes wiekszy, mozesz ze walnac diete nisko tłusczowo i nisko weglowodanowa za to wysoko białkowa. Dokupic spalacz i białko. Bez diety 5 kg, na pewno cos miales biala w tej diecie! Czyli nie tak na sucho wg, twojego słownictwa. Bo na sucho sie mowi gdy nie bierzesz wspomagaczy

terrorsiejem
09-06-08, 20:57
szczerze to nic nie zrozumiałem z Twojej wypowiedzi. jak na such dało rade chociaz głupie 5 kg to i teraz powinno dać rade bo na ważenie jedzenia to zbytnio nie mam czasu. a po za tym to jak mówisz ze nitro i kreatyna to zmarnowanie cyklu to powiedz jakie odżywki mam kupić żeby efekt był dość zauważalny. I nie chce zrobic z siebie pudziana a tym bardziej do wakacji. lepiej poczekam na bardziej trafna informacje.
chciałem dodac że codziennie mam do czynienia z wysiłekiem sportowym.
P.S do ostatniej wypowiedzi :
kazdy człowiek jest inny i chyba nie bede brał diety albo odzywek dla chudego skoro jestem większy. każdy przypadek jest inny. co do diety to j.w

ku*wa chłopie to ci tłumacze że kulturystyka to dieta puzniej trening jako bodziec do rosnięcia. zapamiętaj to zdanie. Nie polece ci żadnego suplementu ponieważ żaden suplement nic ci nie da bez diety. nie polece ci treningu bo nic nim bez diety nie osiagniesz.

Maciej1991P
09-06-08, 22:20
lol, co z tego ze jestes wiekszy, mozesz ze walnac diete nisko tłusczowo i nisko weglowodanowa za to wysoko białkowa. Dokupic spalacz i białko. Bez diety 5 kg, na pewno cos miales biala w tej diecie! Czyli nie tak na sucho wg, twojego słownictwa. Bo na sucho sie mowi gdy nie bierzesz wspomagaczy
no wtedy nie brałem zadnych wspomagaczy ani nawet nie wiedziałem o diecie ze tak wazna jest. pzeczytałem przed chwila pare artykułów o mecie i w ogóle o cwiczeniach to jednak macie racje ze dieta najwazniejsza wiec chciałbym was bardzo przeprosić za moje zachowanie "niedowiarka" jednak daruje sobie mete w zamian za kreatyne + białko.

tm7
09-06-08, 23:35
jak mowisz ze masz mase to po co ci ta kreatyna i sztuczne bialko juz od samego poczatku , co sie tak upierasz ze diety nie chcesz ? , jak bys pozadnie cwiczyl i mial w miare diete ulozona albo chociaz jadl to co trzeba to by byly efekty

terrorsiejem
10-06-08, 09:04
no zaczynasz mówic jak człowiek :) to teraz dobra rada. Nie musisz wazyc jedzenia byle bys chociaż orientacyjnie wiedział co jeśc ,czego unikac,w jakich ilościach jeśc. Poczytaj tematy podwieszone w dziale dieta,potem przejdz do działu trening i zrób to samo-czytaj podwieszone. ułuż sobie trening i daj do sprawdzenia :) Jak narazie z odzywek to jedynie gainer i kreatyna nie ma sensu brac czego innego z takim stażem.

LeBron23LBJ
10-06-08, 14:18
gainera nie bo mówil że jest wielki i ze sporo waży. I wogole krete tez teraz nie bierz. Bez supli narazie. Z dietą oczywiscie.

terrorsiejem
10-06-08, 16:08
zobacz na jego wage 175 cm 73 kg. spokojnie może masowac :) zresztą nie mówie za niego zrobi jak bedzie chciał byle z głową :)

LeBron23LBJ
10-06-08, 16:26
a no rzeczywiscie, mało waży< a pisze ze jest wielki :] no dobra to mozesz gainera. Ale ja bym obstawiał przy białku!

Maciej1991P
10-06-08, 20:13
no co do mojej wagi to nie chcial bym przytyć w tluszcz bo nie jestem pewnien czy go dobrze pozniej spale:D jak narazie to dzisiaj zastosowalem diete wysoko bialkowa:D

terrorsiejem
10-06-08, 20:41
po to cwiczysz żeby właśnie nie tyc w tłuszcz :)