PDA

Zobacz pełną wersję : SUPER-TRENING w 2 tygodnie?



remba33
08-06-08, 13:50
Tytuł to oczywiście żart bo wiadomo że w 2 tyg. nikt nie zdobędzie super efektów... Ale o co mi chodzi konkretnie - otóż wyjeżdzam pod koniec lipca na wakacje (Krym) i będę miał tam wymarzony klimat do treningu. A że jest to tylko 2 tygodnie to chciałbym to jak najlepiej wykorzystać. Do dyspozycji będę miał: pływanie na kajaku, bieganie po plaży, ćwiczenie z hantelkami, pływanie, A6W, i wszystko inne co będzie możliwe. Dieta orientalna, bogata w tłuszcze i białka (ale na wszelki wypadek będę brał też gainera (moglibyście jakiegoś doradzić?!)) Mam staż ćwiczeń już ok 3 miesięcy więc według waszych zaleceń moge brać odżywki. I tu mam pytanie do was: do dyspozycji mam wszystko to co podałem, bez ograniczeń czasowych, jak będę chciał i kiedy. Problem w tym że jest tyle możliwości że nie wiem jak sobie mam ułożyć dzień aby wszystko przyniosło jak najlepsze efekty! Czy moglibyście mi ułożyć dzień -od rana do wieczora: ćwiczenia, pory posiłków i brania odżywki? Byłbym bardzo wdzięczny to mają być wakacje typowo treningowe- nie żadne obijanie się i nic nie robienie ;) Jeśli to ma znaczenie - jestem szczupły, nie mam tendencji do tycia (17 lat, 63kg, 170cm wzrostu). aha jeszcze na czym mi zależy- masa, siła i rzeźba ;) . Prosze o odpowiedź jest to dla mnie bardzo ważne ;/

terrorsiejem
08-06-08, 14:48
oj oj roboty duzo z ułorzeniem ci tego :) wątpi żeby ktoś sie podjął :) to co wymieniłeś to jest niby duzo ale jednak nic :) jesteś szczupły także aeroby ci nie potrzebne. Ja na twoim miejscu odpuscił bym sobie cwiczenie na te dwa tygodnie (no takie zycie) ponieważ chantelkami nie zrobisz treningu na mase (jak napisałeś że na tym ci zalerzy) rob sobie co najwyżej ogólnorozwojówke przez cały czas.

pakeros17
08-06-08, 15:44
Jak to nie :D
Ja ćwicząc już jakieś 4 tygodnie przytyłem w tym czasie 3-5 kg. Wiem, że to nie dużo ale zawsze to coś :P

Dżagi
08-06-08, 15:54
tylko ile w tych 3-5kg miesni a ile tluszczu przybylo:) mase jest latwo nabrac....lepiej powoli ale tylko miesnie budowac....