PDA

Zobacz pełną wersję : Jak rozlozyc trening????!!!!!



mrozikhg
08-06-08, 09:05
ja osobiscie cwicze: klatke,barki+kaptury,biceps,triceps,plecy
poniedzialek:klata+bipeps
sroda: triceps+barki+kaptury
piatek: plecy

pytanie czy dobrze mam rozlozone poszczegolne partie?????

terrorsiejem
08-06-08, 09:09
a jaki staż treningowy ? po tym że w planie nie masz nóg wnioskuje że krótki ale wole zapytac :)

mrozikhg
08-06-08, 09:24
no g nie trenuje bo mam dobre. cala podstawowke i gimnazjum jezdzilem na zawody lekkoatletyczne i trenowalem reczna. na silce jestem 6miesiecy

terrorsiejem
08-06-08, 09:27
cwicz nogi ze względu na:
a) nabawisz sie dysproporcji
b)cwicząc nogi stymulujesz organizm do wiekszego wytarzania testosteronu
c)wiele mięsni jest zalerznych od innych i w przypadku nóg jes tak samo :) jesli ich nie cwiczysz bedziesz miał problemy np z mięsniami pleców :)

terrorsiejem
08-06-08, 09:29
pon-bic+tric+przedramie
wt-klata
piatek(albo inny jakiś dzień)-plecy+barki+kaptury

jak mówiłem opłacało by sie dodac jeszcze gdzieś nogi :)

mrozikhg
08-06-08, 09:40
a nie lepiej klatki wlasnie na poczatku tygodnia?? bo najbardziej narazie jestem skupiony na klacie, i w poniedzialek ma sie najwiecej sil i wtedy bym robil klatke, czy nie??

mrozikhg
08-06-08, 09:43
a i co jeszcze moge zobic zeby najbardziej jak tylko mogly rozrastaly sie miesnie klatki??

terrorsiejem
08-06-08, 09:44
narazie cwiczyc klate raz w tygodniu po roku podzielisz cwiczenie klaty na dwa dni w jeden dzien góra w drógi dół. Pewnie chcesz miec ładnie podciętą klate. Do tego trzewa miec bardzo duzo masy także jedz cwicz i rośnij.

tm7
08-06-08, 13:18
pon-bic+tric+przedramie
wt-klata
piatek(albo inny jakiś dzień)-plecy+barki+kaptury

jak mówiłem opłacało by sie dodac jeszcze gdzieś nogi :)
ja bym nie radzil na pierwszym treningu w tygodniu robic odrazu biceps i triceps , poniewaz jak je zmeczysz na poczatku to pozniej z wiekszymi partiami moga byc problemy , najlepiej na koniec robic bic i tric :)

terrorsiejem
08-06-08, 14:49
gówno prawda jak dla mnie :)jak by tak kombinowac to bym z domu nie wychodził po treningu na nogi.

ciaastek91
08-06-08, 14:55
lapy tez bym zrobil po duzych partiach, jezeli decydujesz sie je ciwyczc na osobnej sesji, bo pracuja one mocno przy plecach i klacie. ja np robie tak:
pon klata+kaptury
wt plecy+barki
czw bic+tric

mrozikhg
08-06-08, 17:09
i jeszcze tak wlasnie ja sobie myslalem zeby w jakis jeden dzien robic tylko plecy. bo nie trenowalem ich od poczatku mojej kariery z silownia;/ i teraz wolalbym robic je w jeden dzien i zajebiscie je meczyc., a kaptury to poprostu z barkami robie..

mrozikhg
08-06-08, 17:13
lapy tez bym zrobil po duzych partiach, jezeli decydujesz sie je ciwyczc na osobnej sesji, bo pracuja one mocno przy plecach i klacie. ja np robie tak:
pon klata+kaptury
wt plecy+barki
czw bic+tric

moglbym robic:????
pon klata+barki(kaptury)
sroda plecy
piatek bic + tric ????

terrorsiejem
08-06-08, 17:15
klata i barki nie lubią sie razem cwiczyc :PP mówie ci barki najlepiej łączyc z plecami.

Marcinek
08-06-08, 17:16
lepiej klaty nie laczyc z barkami, organizm i tak bedzie zmeczony po klacie.. badz barkach zalezy w ktorej kolejnosci bys robil zostan przy tym jak zaproponowal Ci ciastek :)

mrozikhg
08-06-08, 17:20
i jeszcze pytanie jak zrobic zeby klatke lepiej rozbudowac????

mrozikhg
08-06-08, 17:21
ale jak bede robil plecy z barkami to po plecach tez bede zajebiscie zmeczony;p

terrorsiejem
08-06-08, 17:23
i jeszcze pytanie jak zrobic zeby klatke lepiej rozbudowac????
najlepiej cwiczyc i jeśc

tm7
08-06-08, 19:04
gówno prawda jak dla mnie :)jak by tak kombinowac to bym z domu nie wychodził po treningu na nogi.
tu piszesz ze gowno prawda, a w innym temacie jak sie spytalem czy mozna by cwiczyc kazda partie w inny dzien, to napisales ze zalezy jaka partia w jaki dzien , wiec troche motasz sie , bo wtedy chyba jednak kombinowales gdzie by co wcisnac ;]

terrorsiejem
08-06-08, 19:48
bo to zalerzy :) pomysl troche o co chodzi :) to są dwie rózne sprawy.

ciaastek91
08-06-08, 19:58
mrozikhg, robisz ok 12 serii na klate i ok 12 serii na plecy, wiec jestes podobnie zmeczony ogolnie. ale jezeli chodzi o zmeczenie barkow, to bardziej beda zmeczone po klacie i mozesz nie byc w stanie na 100% ich trenowac, dlatego polecam laczyc z plecami, albo na osobnym z nogami. ale skoro nog nie robisz...

Jaco90
08-06-08, 22:14
Ja bym na twoim miejscu zrobił tak:
przedewszystkim dużą partie mięśni z małą :
Pon: Klatka,biceps
Śr:Plecy,triceps
Pt:Nogi,barki,kaptury
oczywisce dni sobie sam wybierasz ;]
pozdro

mrozikhg
09-06-08, 09:03
a jakbym cwiczyl triceps i barki jednego dnia???? :>

Marcinek
09-06-08, 11:12
a moze biceps i barki?! no chłopie po co sobie życie utrudniać na rozkminianiu? masz podane dobre opcje wybierz którąś z nich i po sprawie. Ze wszystkim masz takie watpliwosci? masło czy margaryna kur**?! ...

mrozikhg
09-06-08, 17:51
ale chyba to forum jest po to zeby sie rozniez dowiadywac nowych rzeczy o silowni.widocznie jeszcze niewiem wszytskiego tak jak ty...wiec sie nie napinaj

terrorsiejem
09-06-08, 18:23
możesz nikt ci nie zabroni ale ja bym nie cwiczył :)

mrozikhg
09-06-08, 20:24
nie chodzi o to ze chce tylko pytam poprostu bo myslalem ze cos jeszcze moze pomoc bo chce jak najlepiej rozwinac klatke

terrorsiejem
09-06-08, 20:59
to przykładaj sie do treningu ,koncentruj sie , oczywiście przykładaj sie do diety, czekaj :)

Romek
09-06-08, 21:33
co do klaty padlo pytanie co robic by ja rozbudowac to ja mowie rozpietki slyszalem ze daja duzo ;D pozdro

terrorsiejem
09-06-08, 21:34
poszerza klate ,izoluje mięśnie ale to jest jedno z wileu cwiczen jakie robi sie na klate i jesli słyszałeś a nie widzisz to fajnie :)

Romek
09-06-08, 22:17
hmm jezeli ty zawsze sobie cykasz foty z seri "moja klata 2 tygodnie temu " "moja klata dzisiaj " ehh to sory chyba ze masz tak idealne cialo ze juz po pierwszym treningu widzisz poprawe ... ale i tak gratuluje pozdro ;) :)

mrozikhg
10-06-08, 06:41
komu ty gratulujesz i za co??:knockout:

terrorsiejem
10-06-08, 09:00
hmm jezeli ty zawsze sobie cykasz foty z seri "moja klata 2 tygodnie temu " "moja klata dzisiaj " ehh to sory chyba ze masz tak idealne cialo ze juz po pierwszym treningu widzisz poprawe ... ale i tak gratuluje pozdro ;) :)

ju ti ken tu mi ? mysl :) gdzie sobie cykam foty ? jesli sie cwiczy to chyba czuje sie zmiany jakie następują po cwiczeniu :) czy ja jestem jakiś dziwny i tylko ja tak mam ?

Romek
10-06-08, 14:53
bo twoja odpowiedz nie byla jednoznaczna.

terrorsiejem
10-06-08, 16:07
była :) jesli cwiczysz to wiesz jeśli nie cwiczysz wiesz z opowieści :) to samo jeśli cwiczysz niewłaściwie-słyszysz z opowieści.

Mike1989
10-06-08, 16:30
A ja mam takie pytanie odnosnie klaty ;) Mam jedna piers nieco wieksza od drugiej. Wie ktos moze czy powininem wykonywac jakies specjalne cwiczenia zeby to wyrownac czy cwiczyc normalnie ?

Romek
10-06-08, 18:06
a co bylo zlego w mojej odpowiedzi ?? to ze powiedzialem ze "slyszalem" czy o co ci chodzi ?? bo cie juz nie czaje

mike to jak ty cwiczysz ?? ciezar na sztange trzeba dobierac taki sam na jedna i druga strone sztangi. Pocwicz moze hantelka na ta slabsza piers :D

terrorsiejem
10-06-08, 20:43
rozpietki i w ostatniej serii bierzesz na słabszą strone większe obciążenie.dużo wyciskania z biegiem czasu sie wyrowna.