PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuszki a A6W



kunul
06-06-08, 21:17
Witam
Chce spalić nadmiar sadła na brzuchu.
Próbowałem robić te A6W jednak nie daje rady przejść przez np. 3 ćwiczenie.

Czy jak będę robił codziennie 3 serie po 20 brzuszków to coś mi to da czy szkoda czasu???
Proszę o odpowiedź.
Może znacie jakieś inne skuteczne ćwiczenia na brzuch.

A6W odpada , nie dam rady za chiny przejśc nawet przez 1 dzień.

prokopek
06-06-08, 21:19
Wpisz na youtube.com 8 ABS ;) Rób to aż będziesz czuł że jest za łatwe i wtedy przerzuć się na A6W

kunul
06-06-08, 21:20
no zaraz zerknę.
a to jest łatwiejsze jak te A6W???

kunul
06-06-08, 21:24
są jakieś filmy , jednak ja nie wiem dokładnie o co tu chodzi???
ile seri robić ile powtórzeń.

prokopek
06-06-08, 21:27
Raz dziennie około 45 sekund na jedno ćwiczenie ;d

kunul
06-06-08, 21:30
patrze tu filmik 8 minute ABS , ja tego też nie dam rady zrobić, nie ma opcji na 1 ćwiczeniu już się ze mnie leje, a ćwiczeń jest 12 po ok 40powtórzeń. Nie ma jakiś lżejszych ćwiczeń

prokopek
06-06-08, 21:33
Przydałoby się jakbyś napisał ile ważysz i ile masz wzrostu no i wiek ;o

Jeśli nie dajesz rady z 8 ABS to zostaję tylko chyba bieganie i brzuszki żeby zrzucić z brzucha a potem zacząć ABS

kunul
06-06-08, 21:35
20 lat , 184cm wzrostu no i 87kg wagi.

Męczy mnie ten brzuch, a będą jakieś efekty po tym 8 ABS i po ilu dniach??

Siergiej1991
06-06-08, 21:40
Hmmm ta 8 ABS to tylko poczatek. Daje efekty ale nie za duze robiac 8ABS to tylko przygotowanie do A6W. Gdy bedziesz juz wykonywal 8 ABS spiewajaco i bez problemu to wez sie za A6W zobaczysz latwo pojdzie :) efekty A6W mi przyszly juz po 10 dniu :) powolutku zarysy coraz wiekrze :) ja Tobie zycze POWODZENIA :) dasz rade

kunul
06-06-08, 21:44
to ile czasu muszę przeznaczyć na 8 ABS???

Czy jak mam dietę na masę to koliduje to ze sobą???
Proszę o odpowiedź.

prokopek
06-06-08, 21:52
Nie koliduje a ABS rób do momentu w którym poczujesz się na siłach by robić A6W

kunul
06-06-08, 21:53
dzieki za pomoc. pozdro

Siergiej1991
06-06-08, 21:56
Jak masz juz mase to po co Cie dieta na mase ?? Sam sobie odpowiedz. Chcesz spalic mase z brzuszka to raczej dietka na lekkie odchudzenie :) na 8 ABS poswiecaj tyle czasu by wykonwac te cwiczenia z latwoscia i perfekcja i potem wez sie za A6W. Nie mozna okreslic ile dokladnie czasu jedni szybko przyswajaja takie cwiczenia inni o wiele dluzej

kunul
06-06-08, 22:00
w sumie racja, odstawie dietę narazie
wezme się za ćwiczenia na mase na siłowni , za 8 abs i za bieganie
a potem a6w , tylko nie wiem czy dam rade.

Siergiej1991
06-06-08, 22:07
Za cwiczenia na mase ?? Cwiczenia na mase robi sie gdy chce sie przytyc. A ty z tego co przeczytalem chcesz spalic brzuszek. Wiec lap sie za rzezbe :) teraz jest sezon na rzezbienie :) 8 ABS jest dosc proste ale na poczatku zawsze jest ciezko ale z czasem sam sie przekonasz ze to za malo i sie zlapiesz za A6W :) dasz rade. Wierzymy w Ciebie :)

kunul
06-06-08, 22:35
no dzieki bardzo za słowa otuchy.
Narazie zaczynam trening ogólnorozwojowy, poniważ jestem początkującym,
A masy wcale nie mam tak dużo , wszystko poszło w brzuch. Ale rzeźba tez by sie przydała. pozdro

Siergiej1991
07-06-08, 06:56
Dlatego jak masz masy na brzuchu to ja rzezbij i zobaczysz ze ten tluszcz spalisz i cala masa rozejdzie sie po wszystkich miesniach :) pozdro

007
07-06-08, 09:55
Jak chcesz zrzucić tłuszcz to spróbuj dwa razy w tygodniu bieg interwałowy.Zacznij od 5 min a później 20 minut.Tak zgubisz tłuszcz i mięso ci nie spadnie

ErWeider
07-06-08, 10:09
Siergiej1991 co ty wygadujesz on mowi ze ma tluszczyk wiec musi go spalic i powiennien robic potem trening na mase zeby miesnie zdobyc a nie tluszcz! wiec niewiem co Ty mu wygadujesz. A zeby rzezbic to najpierw trzeba miec wczym, niech robiac trening na mase moze robic sobie na brzuch A6W i spali brzuch oraz nabierze masy miesniowej.

kunul
07-06-08, 10:30
ja już sam nie wiem na co mam ćwiczyć.
Narazie biore na brzuch 8 ABS potem A6W , do tego jazda na rowerze , bieganie.

007
07-06-08, 10:38
Aby zgubić tłuszcz nie możesz katować mięśni.

Trzy razy w tygodniu delikatny trening,dwa razy bieg interwałowy do 20 min i raz w tygodniu aeroby do 60minut np.

pon -siłka

wt -bieg

sr -siłka

czw -bieg

piat -siłka

sob -aeroby

nied -nic

Trening masowy delikatny ! i dieta masowa w twoim przypadku.

kunul
07-06-08, 10:57
no ale od diety masowej nie skoczy mi brzuch spowrotem???
bo dajmy na to będę się katował z tym brzuchem a przez diete wszystko będzie wracało do punktu wyjścia??

kunul
07-06-08, 11:00
Aha i jeszcze miałem zapytać.

Przy tym treningu na masę i diecie na masę jakie odzywki (jakieś nie drogie i skuteczne) ??

Czy mam też brać reduktor tłuszczu????

007
07-06-08, 11:09
Reduktorem twojego tłuszczu będą interwały i aeroby najlepsze na rynku i najbardziej skuteczne :D

Jeśli obliczysz zapotrzebowanie i ułożysz diete to będziesz wiedział ile dodawać z odżywki.

Brzuch traktuj jak każdy mięsień i nie pal go śmiesznymi ćwiczeniami tylko buduj go a jak spalisz tłuszcz to mięśnie wyjdą same.

Przy brzuszkach najbardziej pracują mięśnie nóg

kunul
07-06-08, 11:11
ok zrozumiałem, ale

8 ABS mam stosować , a później przejść na A6W??

007
07-06-08, 11:17
ABS jest dobry tylko na początek 4 minuty i ćwiczenia siłowe na brzuch.Brzuch 2 razy w tygodniu trenować wystarczy.1 trening ABS a drugi siłowy czyli z obciążeniem aby robić nie więcej niż 15 powtórzeń

kunul
07-06-08, 11:26
Ja robie ABS 8 minut.
Ale nie rozumie wogulem twojego postu.
Mam trenować oprucz ABS jeszcze ćwiczenia na brzuch na siłowni tak?
Ale mam ABS robić co0dziennie czy tylko raz na tydzień??

Wytłumaczysz mi jeszcze co to jest ten bieg interwałowy i na czym polega???

007
07-06-08, 12:08
ABS raz na tydzień starczy i raz na tydzień trening brzucha z obciążeniem.

Oprócz tego podałem ci rozkład i inne sposoby które razem ci pomogą.

Codziennie ćwicząc brzuch będziesz go palił i nie tkanke tłuszczową lecz mięśnie.

Jak zrobisz odwrotnie niż ci podałem to może zgubisz tłuszcz ale mięśni na brzuch nie będzie dużych

007
07-06-08, 12:41
/ Bieg interwałowy / wbij to w przeglądarke i gotowe.Ja ci dodam że jest lepszy od zwykłego biegania do utraty tłuszczu i zachowania masy mięśniowej.

Krzychu999
07-06-08, 13:57
ja bym zrobił sobie najpierw okres przygotowawczy w postaci np 1miesiąc same brzuszki proste i skrętne a potem po wzmocnieniu brzucha pomyślał o ABSie

kunul
07-06-08, 14:11
mi ABS wychodzi ledwo ledwo , zalewam sie potem ale daje rade. 007 napewno zastosuje się do twojego planu , tak więc zaczynam od poniedziałku.
Zobaczymy co to będzie. pozdro

kunul
07-06-08, 23:01
Proszę o wytłumaczenie co to jest ten bieg interwałowy i na czym dokładnie polega , ile trwa itd...
Nie mogę nigdzie znaleźć o tym.

007
08-06-08, 01:42
sprawa prosta.

wbijasz w przeglądarke: bieg interwałowy

i wszystko wiesz

zaczynasz od 5 minut i dochodzisz do 20 minut nie więcej

Jeśli ci podam link do gotowego treningu to może to być uznane za spam a pisania jest trochę więc podaje ci najprostsze rozwiązanie

Siergiej1991
08-06-08, 10:09
ErWeider (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=8316) ale po co mu masa jezeli on do tego biega i jezdzi na rowerze a ze teraz jeszcze cieplo to na pewno nie zdobedzie masy miesniowej biegajac i spalajac wszystko

kunul
08-06-08, 11:08
tu widzę że wszyscy co innego...

Ja chce spalić tłuszcz na brzuchu i trochę pokazać mięśnie brzucha.
Ale też chce przytyć w innych częściach ciała ale nie przytyć tłuszczem tylko masą mięśniową. Rozumiesz??

Dlatego żeby spalić tłuszcz na brzuchu będę robił ABS raz w tygodniu i raz w tygodniu ćwiczenia na siłowni (brzuch) , do tego bieganie 2x w tygodniu i jazda na rowerze. A na mas mięśniową dieta na mase i ćwiczenia na mase na siłowni 3 razy w tygodniu. Taki jest mój plan. Nie wiem czy dobrze to wszystko
zrozumiem. Jak coś źle myślę to proszę mnie poprawić.

prokopek
08-06-08, 11:13
Ja na Twoim miejscu częściej bym robił ABS niż raz w tygodniu.

007
08-06-08, 11:13
Mój przekaz odebrałeś prawidłowo i tego się trzymaj. :D

kunul
08-06-08, 11:17
007 będę się trzymał napewno.

A jeszcze do tego 8 ABS to w końcu mam robić raz w tyg. czy częściej bo to bardzo ważne.

007
08-06-08, 11:33
Raz w tygodniu powinno wystarczyć max 2 razy ale pamiętaj że mięśnie się buduje nie pali.Większość ludzi twierdzi że mięśnie w układzie brzusznym regenerują się z dnia na dzień.Zgodzę się z tym ale pod warunkiem że zrobisz np. 3 sreie brzuszków po treningu i cześć.Przy brzuszkach najbardziej pracują mięśnie nóg !

Podam ci przykładowe ćwiczenia na bebech To jest jeden zestaw na jeden trening.

1.Unoszenie nóg w zwisie na drążku lub na poręczach-3serie maks.
2.Skłony na skośnej ławce z obciążeniem na klatce piersiowej-3serie po 30 powtórzeń
3.Skłony tułowia z linką wyciągu klęcząc-3serie po 20 powtórzeń

kunul
08-06-08, 11:36
tylko za bardzo nic mi to nie mówi, bym musiał zobaczyć jak to wygląda. Ale poszperam w necie i może znajde te ćwiczenia zilustrowane. Wielkie dzieki za pomoc,

kunul
08-06-08, 11:49
Jeszcze mam pytanie.

Jak będę sie stosował do tego planu , czyli ABS x2 w tyg. , bieganie 2x w tyg , jazda na rowerze , ćwiczenia na siłowni na brzuch x1 w tyg.

Ile będę musiał czekać na pierwsze efekty??

Ja jak widać efekty to człowiek się bardziej motywuje.

007
08-06-08, 12:00
około dwóch miesięcy i zobaczysz efekty jeśli wszystko będzie dopięte jak należy.Zależy to też od twojej genetyki,ambicji i obecnej ilości fatu na bebechu ale na pewno z tygodnia na tydzień będziesz widział zmiany.Kolega tym sposobem zgubił w ciągu 3 miesięcy około 10 kg fatu a mięśnie zostały.