PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zrobić szpagat w 30dni.



moro
05-06-08, 20:31
http://www.speedyshare.com/252156589.html
Szpagat w 30 dni, PDF

Arkcham
05-03-09, 21:55
Hmm...
Zastanawiam się czy to czasem nie brednie... Czy jest to możliwe. Niebawem zacznę się rozciągać i dam wam znać. W razie czego wrzucę zdjęcia :)

Wiki
06-03-09, 14:09
Zalezy od genów człowieka, niektorzy są bardziej gibcy, a niektorzy to szywniaki :)

guildwars
20-03-09, 11:35
i od budowy bioder nie karzdy czlowiek zrobi do konca szpagat (turek) :smile:
widzialem kiedys to na allegro sprzedawali simieszna sprawa
pozdro

Wiki
26-04-09, 19:50
Może mi ktos podać link do tego pliku zapisanym w formacie worda?

luo
26-04-09, 20:16
Może mi ktos podać link do tego pliku zapisanym w formacie worda?
ściągnij Adobe reader i po sprawie
bo pewnie niema tego pliku w "doc" czy "txt"

KowalX
28-04-09, 19:44
kto to w ogóle układał - amatorski program ćwiczeń...

Ezachiel
17-05-09, 17:24
i jak, ktoś potwierdza skuteczność?

narc
17-05-09, 17:33
od miesiaca robie niektore cwiczenia przed biegami, powiem ze 'rozstaw nog' mi sie troche zwiekszyl :D:D

ale z tym miesiacem to lekka przesada ;)

KowalX
17-05-09, 18:13
i jak, ktoś potwierdza skuteczność?

ściema nawet na stronach o balecie robią wielkie oczy ;)


od miesiaca robie niektore cwiczenia przed biegami, powiem ze 'rozstaw nog' mi sie troche zwiekszyl :D:D

ale z tym miesiacem to lekka przesada ;)

wiadomo ,że jak się rozciągasz to jakieś efekty muszą być :)

------------------------------------------------------------------------------

patryk1336
17-05-09, 18:15
jak dlamnie to jest zalosne rozciagam sie tyle lat fakt zrobie szpagat rozciagalem sie mocno codziennie przez dłuzszy okres czasu i bez przesady sporo wiecej mi to zajelo niz miesiąc a fakt faktem są ludzie którzy bardzo wysoko nogę podniosą itp a szpagatu niezrobią ..

Początkująca
26-05-09, 08:58
żeby umieli szpagat mogliby by jeszcze wyżej:p
jak ćwiczyłam capo, byłam ostro rozciągnięta, teraz juz przestalam cwiczyc i niestety;p
ale chyba zacznę znowu nad sobą pracować;D a w ten "miesiąc" nie wierzę, mi to zajęło około roku (niecały)

KowalX
26-05-09, 09:13
żeby umieli szpagat mogliby by jeszcze wyżej:p
jak ćwiczyłam capo, byłam ostro rozciągnięta, teraz juz przestalam cwiczyc i niestety;p
ale chyba zacznę znowu nad sobą pracować;D a w ten "miesiąc" nie wierzę, mi to zajęło około roku (niecały)

prawda, kiepski ten plan i jeszcze obietnice w miesiąc...

Biernaczek
26-05-09, 12:03
http://www.speedyshare.com/252156589.html
Szpagat w 30 dni, PDF

To powodzenia życzę. :lol::lol:

patryk1336
02-06-09, 15:06
w 3 lata to jeszcze bym uwiezyl xD :))

Sosna91
02-06-09, 20:19
jak dlamnie to jest zalosne rozciagam sie tyle lat fakt zrobie szpagat rozciagalem sie mocno codziennie przez dłuzszy okres czasu i bez przesady sporo wiecej mi to zajelo niz miesiąc a fakt faktem są ludzie którzy bardzo wysoko nogę podniosą itp a szpagatu niezrobią ..

dokładnie, ja przy kopnięciu jestem wstanie kopnąć nogę prawą na wysokość ok 195-200cm bo wyżej ode mnie, lewą ok 185cm ale szpagatu w życiu nie zrobie. i jeszcze daleko mi do tego, ale nie rozciągam się takimi ćwiczeniami tylko na worku przy kopnięciach i to troche daje.

patryk1336
02-06-09, 21:03
hehe dobrze ze powiedziales troche daje:) ja tam wykonuje kilka cwiczeN rozciągających:) i jakos na to nienazekam :) pzdr

manson
03-06-09, 11:01
w 30 dni szpagatu tym sposobem sie nie zrobi, ale za to faktycznie fajnie rozciaga...a szpagat moze uda sie za kolejne 30 ;p

patryk1336
03-06-09, 13:01
niema co sie nastawiac na takie cos napewno zwiekszy to rozciągniecie ale nie do takiego stopnia jedynie w czym mi sie to podoba ze rozciąga na wszystkie sposoby kazde sciegna rozciąga :)

Anaboliczny Koks
07-06-09, 15:34
To powinno być "Kopnij w 30dni ponad swoją głowę" ,szpagat można zrobić w 30dni jak się ma siało "elastyczne" ,każdy człowiek który się rodzi jest albo więcej rozciągnięty ,albo mniej. Więc tak jak tutaj piszecie nie ma sensu się nastawiać ,że się zrobi szpagat ,ale warto się porozciągać.

akaksa
18-06-09, 14:15
powiem szczerze ze ćwiczenia rozciagające połączone z jakąś formą aktywności ruchowej są chyba najlepsze
( taniec ,sztuki walki)bo sama po sobie widzialam efekty i juz po 3 tyg uczęszczania na taniec gdzie wlasnie stosuje sie rozciaganie plus taniec.wiadomo, jak ktos ma duza masę mięśniową, jest bardziej "zbity" , mniej elastyczny,ćwiczenia statyczne typu siłownia właśnie przyczyniają się do wzrostu masy ciała, a rozciągające do poprawy elastyczności

KowalX
18-06-09, 19:54
@akaksa
wiemy ,ale ten plan jest do bani :)

tak chroni również przed kontuzjami , pomaga we wzroście mięśni dzięki odpowiedniemu natlenieniu i poprawia aparat ruchu. Ja tam zalecam nawet niećwiczącym.

akaksa
19-06-09, 17:42
moze i do bani , ale jak komus nie zalezy na szybkim wzroscie elastycznosci moze sie do tego zastosowac ;P :) :):yawn:

KowalX
19-06-09, 17:44
moze i do bani , ale jak komus nie zalezy na szybkim wzroscie elastycznosci moze sie do tego zastosowac ;P :) :):yawn:

jasne :) tylko pisze ,że 30dni ;) :yawn:

pzdr

akaksa
19-06-09, 17:48
no i tu mnie masz! :D :D umknął mi taaaaaaaaaaaaki ważny szczygieł ;] wiec jednak plan do bani.:D:D

Budrys
07-03-10, 20:02
Z tymi 30 dniami faktycznie polecieli, zwłaszcza że drukowanymi literami piszą by odpuszczać przy większym bólu.

Ale brakuje mi tutaj panowie i panie propozycji lepszych programów rozciągających, na uzasadnienie waszej krytyki. Oprócz tego drugiego artu z podwieszonych "rozciąganie do technik nożnych" macie jeszcze coś wartego by się z tym zapoznać??

elPaco
19-10-10, 13:22
Cześć wszystkim :) Też chciałbym się kiedyś nauczyć robić szpagat, ale jakoś nigdy nie mogę się za to zabrać ;) Zaczynam się rozciągać, ale później szybko się zniechęcam. Znalazłem taki opis rozciągania się żeby zrobić szpagat w miesiąc: http://www.megapedia.pl/jak-zrobic-szpagat.html
Może w końcu się zmuszę :)

sl4by
20-10-10, 17:46
Nie zrobisz w miesiac szpagatu...

KowalX
18-01-11, 14:30
Z tymi 30 dniami faktycznie polecieli, zwłaszcza że drukowanymi literami piszą by odpuszczać przy większym bólu.

Ale brakuje mi tutaj panowie i panie propozycji lepszych programów rozciągających, na uzasadnienie waszej krytyki. Oprócz tego drugiego artu z podwieszonych "rozciąganie do technik nożnych" macie jeszcze coś wartego by się z tym zapoznać??

Ja bym tego planem nie nazwał tylko zestawem paru ćwiczeń :)

.rocky
18-01-11, 22:24
w takim razie jesli ten 1 strony jest nie dokonca skuteczny jaki plan rozciagajacy byscie polecili zeby rzeczyscie sie w te 30 dni wyrobic,do dyspozycji mam wszystko
a potrzebowalbym kogos kopnanc w glowe pod koniec lutego :U

mtm
18-01-11, 23:41
Siadasz w szpagat na tyle ile możesz , siedzisz tak chwile , po czym nagle kolega wskakuje ci na plecy , i nawet 30 sekund to nie trwa .

KowalX
19-01-11, 00:00
a potrzebowalbym kogos kopnanc w glowe pod koniec lutego :U
Zastanów się co piszesz ;]

.rocky
20-01-11, 10:39
na moj rozum jesli zrobilbym pelny szpagat, to kopnanc na wysokosc glowy yez by nie bylo problemu i do tego masywna nogą oczywiscie pomijajac technike

breku
20-01-11, 12:37
taa tylko przy tym kopnięciu trzeba miec technike, ziomek sparuje, ty sie wyjebiesz i Cie skopie ;p

KowalX
01-02-11, 12:15
na moj rozum jesli zrobilbym pelny szpagat, to kopnanc na wysokosc glowy yez by nie bylo problemu i do tego masywna nogą oczywiscie pomijajac technike

Robiąc szpagat niekoniecznie będziesz umiał kopnąć na głowę,bo ważniejsza jest elastyczność bioder. Mieliśmy kiedyś nawet jedną taką osobę w sekcji. Szpagaty umiał ,ale kopać już nie.

kfc
17-08-11, 00:12
odświeżę ciutkę, ja mam problem ze szpagatem męskim, a kopałam na karate zawsze wysoko i dobrze. nie rozumiem.
teraz nie trenuję i mniej rozciągnięta jestem, ale do damskiego pełnego i tak niewiele mi brakuje.

Triceps.pl
01-12-11, 22:24
Skutecznośc jest nie wiadoma :)
Wszystko zalezy od organizmu i poziomu rozciągnięcia:) wiec jedni mogą robic szpagat w rok a inni w 6 msc. Tak samo jest z kreatyna :) innym da 0,5 kg a innym 2 kg :)
Nie ma uniwersalnego :)
pzdr