PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka pytań :)



ckl
05-06-08, 15:41
Zaraz będzie wiadomo skąd taki temat.
1.Mam kolegę, który ćwicząc biceps (gryfem, stojąc) zakłada około 10kg więcej niż może udźwignąć. Od początku serii buja się w przód i w tył. Jak mu się mówi żeby założył trochę mniejszy ciężar i skupił się bardziej na poprawnym wykonywaniu ruchu bez bujania to mówi że on nie ćwiczy na rzeźbę tylko na siłę. A do tego służy mu ta technika, którą się posługuje, jak ją nazywa "bujana" albo "wahadłowa". Na dowód tego przyniósł mi "skana" z książki w której pisze, że w celu nabrania siły można rozbujać gryf.
Zgadzam się z tym , ale można tak zrobić kilka ostatnich ruchów w serii lub z czyjąś pomocą powtórzenia wymuszone. Co sądzicie na temat jego techniki???
2. Twierdzi też że odtłuszczone mleko w proszku jest do d..y bo:
a. Tylko pogrubia skórę, nie przyswaja się i żaden kulturysta go nie spożywa.
b. UWAGA- REWELAJA : spożywanie przynajmniej jednej paczki dziennie(250g) przez rok wykończy wątrobę.

3. Twierdzi również że nie powinno się spożywać glukozy(np. z kreatyną) bo tylko cukrzycy się można nabawić i nic poza tym. Mówi tak tylko dlatego, że glukozy nie sprzedają w sklepach z odżywkami (oczywiście do kreatyny tylko dekstroza).
4. Wykonywanie martwego ciągu bez pasa niczemu nie służy( prócz wad kręgosłupa)
5. Na koniec perełka:
Pudzian nie koksuje i nie koksował. On wydaje na jedzenie i suplementy 6000 zł. miesięcznie i dlatego tak wygląda. Inni sportowcy też nie koksują. A wie to dlatego, że przed zawodami robią im testy i wszyscy je przechodzą. A ci co wpadną z koksami to są wyjątki.


Proszę was o wypowiedzi na temat jego teorii. Pozdrawiam

Patroooll
05-06-08, 20:07
ahhaha...:D najlepsze jest to ze BEBIKO mu wątrobe wykończy..:D:D z tymi seriami to też znam gościa który tak robi ,ze az strach podejsc do niego zeby sztangą cie nie zabił ;P a ja wydaje 2,50 na koksy....::SNICKERS::....! :)

MhL
05-06-08, 21:45
To juz wiem dlaczego w HidePark`u post :)

Nuru89
05-06-08, 21:46
Widac ze masz obeznanego w temacie kolezke :)

007
05-06-08, 22:30
1.Mam kolegę, który ćwicząc biceps (gryfem, stojąc) zakłada około 10kg więcej niż może udźwignąć. Od początku serii buja się w przód i w tył. Jak mu się mówi żeby założył trochę mniejszy ciężar i skupił się bardziej na poprawnym wykonywaniu ruchu bez bujania to mówi że on nie ćwiczy na rzeźbę tylko na siłę. A do tego służy mu ta technika, którą się posługuje, jak ją nazywa "bujana" albo "wahadłowa". Na dowód tego przyniósł mi "skana" z książki w której pisze, że w celu nabrania siły można rozbujać gryf.
Zgadzam się z tym , ale można tak zrobić kilka ostatnich ruchów w serii lub z czyjąś pomocą powtórzenia wymuszone. Co sądzicie na temat jego techniki???


oprócz bicka to pracuje prawie całym ciałem przy takim czymś.Przy sile można narzucać ale bez przesady
---------------------------------------------
2. Twierdzi też że odtłuszczone mleko w proszku jest do d..y bo:
a. Tylko pogrubia skórę, nie przyswaja się i żaden kulturysta go nie spożywa.
b. UWAGA- REWELAJA : spożywanie przynajmniej jednej paczki dziennie(250g) przez rok wykończy wątrobę.

pewnie chodzi o laktoze

---------------------------------------------

Pas trzeba najpier dobrze założyć aby działał.he he

---------------------------------------------
5. Na koniec perełka:
Pudzian nie koksuje i nie koksował. On wydaje na jedzenie i suplementy 6000 zł. miesięcznie i dlatego tak wygląda. Inni sportowcy też nie koksują. A wie to dlatego, że przed zawodami robią im testy i wszyscy je przechodzą. A ci co wpadną z koksami to są wyjątki.

wydawał 6000 zł ale do tej sumy doliczał jeszcze saune,basen,masaże,itp
Jakby Pudzian oficjalnie powiedział że koksuje to spadłaby ambicja młodych a jakby powiedział że nie bierze to zostałby wyśmiany.Dlatego wypowiada się na ten temat że przechodził badania na zawodach i nic nie wykryto.Koksy mają różny czas wykrycia a niektóre bardzo krótki.

Sosnalol1705
05-06-08, 22:42
wydawał 6000 zł ale do tej sumy doliczał jeszcze saune,basen,masaże,itp


heh widac ze tvn ogladasz :P

007
05-06-08, 22:45
akurat to widziałem na You tube ale TVN :D

slim shady
05-06-08, 23:28
najważniejsza jest technika bez niej mozna sobie odpuscic ćwiczenie,
po mleku w proszku raczej nie powinno nic wystepowac ale wiadomo nie mozna na nim jechac całe zycie

do kreatyny dextroza

bez pasa mozna nabawic sie kontuzji

a o pudzianie nie bede komentował bo wiadomo ze na czysto z 20 lat musiałby ćwiczyc zeby tak wyglądac

i te 10 kg na sztandze robi piorunujące wrazenie i okresla zarazem jego staz

ckl
06-06-08, 12:00
Pas trzeba najpier dobrze założyć aby działał.he he
--------------------------------------------------
To wiadomo. Jemu chodziło o to, że ćwicząc bez pasa( wiadomo że nie bierzesz nie wiadomo jakiego ciężaru) nie wzmacniasz na przykład mięśni na odcinku lędźwiowym, tylko ci kręgosłup palnie i nic więcej.

ckl
06-06-08, 12:18
najważniejsza jest technika bez niej mozna sobie odpuscic ćwiczenie,
po mleku w proszku raczej nie powinno nic wystepowac ale wiadomo nie mozna na nim jechac całe zycie

do kreatyny dextroza

bez pasa mozna nabawic sie kontuzji

a o pudzianie nie bede komentował bo wiadomo ze na czysto z 20 lat musiałby ćwiczyc zeby tak wyglądac

i te 10 kg na sztandze robi piorunujące wrazenie i okresla zarazem jego staz
-------------------------------------------------------------------------
Dieta musi być zróżnicowana, jedzenie jednej rzeczy w kółko nic nie da. Ale z teorią o marskości watroby po roku to wygrał:).

Dexstoza czy glukoza?- tutaj zdania są podzielone.
1. Działanie bardzo podobne, ale nie to samo.
2. To samo, tylko inna nazwa żeby drożej sprzedać( i do tego ja się przychylam + w smaku i działaniu żadnej różnicy nie czułem)

A kwestii dopingu w sporcie nikt kumaty komentował nie będzie, ciekawe kto na sucho takie wyniki by osiągał:).

A jego staż to - 5 rok mu leci.

ckl
06-06-08, 14:12
Na dowód tego co pisałem o dextrozie :Glukoza (inaczej: glukopiranoza, glikoza, dekstroza (α-D-glukopiranoza), cukier gronowy, cukier skrobiowy, C (http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C4%99giel_%28pierwiastek%29)6H (http://pl.wikipedia.org/wiki/Wod%C3%B3r)12O (http://pl.wikipedia.org/wiki/Tlen)6) - węglowodan (http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C4%99glowodany) - aldoheksoza (http://pl.wikipedia.org/wiki/Aldozy), należący do cukrów prostych (http://pl.wikipedia.org/wiki/Cukry_proste).
Fragment z wikipedii.

007
06-06-08, 14:50
Tego nawet nie komentowałem. Cukier puder jest najlepszy :D he he

Odbijam soga ,Pozdro

ckl
06-06-08, 17:37
Tego nawet nie komentowałem. Cukier puder jest najlepszy :D he he

Odbijam soga ,Pozdro

Tylko pod inną nazwą,najlepiej w plastikowym pudełku i za 50zł. Inaczej nie działa:)

terrorsiejem
07-06-08, 22:32
pudzian to chodzący hormon jak każdy kulturysta zawodowy :) a kolega jest głupi :)

007
08-06-08, 01:47
Pudzian nie jest kulturystą :D

Ale coś w tym stylu

slim shady
08-06-08, 12:28
5 lat stazu i walczy z 10 kg na sztandze?????????????????????????????????????????? ?????????

terrorsiejem
08-06-08, 15:05
5 lat stazu i walczy z 10 kg na sztandze?????????????????????????????????????????? ?????????

jesli macha całym ciałem przy cwiczeniu to czym sie dziwisz ? :)

47
08-06-08, 16:57
tam bylo napisane ze bierze 10 kg wiecej niz umi a nie ze beirze 10