PDA

Zobacz pełną wersję : Co dla chudzielca? Białko i węgiel osobno, czy gainer?



kigam
05-06-08, 13:47
Kazdy pisze cos innego, i na kazdym forum sa inne rady.

Nie wiem, czy brac gainer, czy bialko+weglowodany osobno, oraz najwazniejsze KIEDY. Jendi podaja przed i po treningu, inni po, jeszcze inni przed po i w trakcie... Spotkalem sie, ze bialko przed snem, ale tez, ze bialko rano...

W ten sposob wszystkie rady sa jednakowo bezuzyteczne.

Czy jest ktos, kto sie naprawde orientuje w temacie i moze mi dac madra rade?

HerQleSZMC
05-06-08, 14:06
To kiedy powinieneś co brać to pisze na opakowaniu. Dla chudzielca jakaś masóweczka chyba hmm?? Z tego co sie orientuje to MassXXL + kreatynka będzie dobre albo gainer747 czy jakos tak? No ale ważny jest też staż i dieta. Bo same odżywki Ci nie pomogą bez tego.

Punisher
05-06-08, 14:35
Inwestuj w gainery, tyle ile możesz. Pamiętając oczywiście o diecie, bo bez niej to pieniązde wyrzucone w błoto.

Jak nie wiesz, który wygrać to zobacz na liste supli godnych polecenia i czarna liste czego unikac.(przyklejone)

czuwajista
05-06-08, 15:21
Kup sobie z 10kg gainera(magnum, mass xxl).. Nigdy nie bierz Gainer 737 z megabolu, ja raz wiozłem to po kilku dniach wylądowałem w szpitalu cały w czerwonych plamach :/

ErWeider
05-06-08, 16:01
gainer 737 to dziadostwo polecam Gainer 1 Vitalmax albo Gain Bolic 6000 a jesli masz kase to MASS XXL

pimols
05-06-08, 16:11
dla chudzielca to dieta jak chodzisz do pracy szkoly jak ja to kanapki jakis jogurs i gainera sobie wez tylko mieszaj go w shakerze na miejscu;p

MhL
05-06-08, 16:26
Dieta, duuzo jedzenia, ale wartosciowego, a nie burgery i lays`y z piwem. Gainer, bialko tez by sie przydalo jak sa braki w diecie.

007
05-06-08, 22:04
Naucz się obliczać swoje zapotrzebowanie i układać posiłki.

Wtedy będziesz wiedział ile i czego ci brakuje

30% maks dołóż z odżywki.Niezależnie czy to białko,węgle,tłuszcze,itp