PDA

Zobacz pełną wersję : okablowanie



Dżagi
05-06-08, 10:31
mam byc moze smieszne pytanie....co zrobic aby uwidocznic wiecej zyl na rekach?...niektorzy tego nie lubia...ale jak dla mnie wtedy reka lepiej sie prezentuje...glownie chodzi o ta zyle wzdluz bicepsa...jak sie domyslam to jest dosc indywidualna kwestia i pewnie nie wiele mozna tu zmienic...ale moze jedak cos sie da....

Kangurek KAO
05-06-08, 11:31
Ja przynajmniej jak ćwicze na siłe, czyli duże ciężary, mało powt. to mi zajebiście żyły wychodzą, widocznie wtedy szybko wzrasta cisnienie krwi i dlatego żył wychodzą. Z kolei kiedys czytałem na jakims forum że trzeba cwiczyc na wytrzymałość czyli np 15/15/15 powt... sprawdź co bedzie lepiej na ciebie działac.

btw. pamiętaj że musisz miec mało tłuszczu zeby bylo widac zyly, bo jak jestes zalany to nie bedzie ich widac.

Dżagi
05-06-08, 14:46
co do tluszczu to na szczescie nie mam z tym problemu...dziiiis jak ostro bisepsa i przedramie cwiczylem to ladnie powylazily. tyle ze chcialbym bardziej uwidocznic na stale a nie tylko w trakcie treninguuuu....na rzeźbe cwicze od wrzesnia jakos....od tego wrzesnia mysle sie ze sile wziasc...bo troche spadla....moze wtedy cos pojdzie:) dzieki za komentarz.

Dżagi
05-06-08, 17:39
pewnie to co teraz napisze to nie bedzie smieszne tylko glupie ale jakos tak sobie pomyslalem:
czy wielka tragedia bylo by cwiczyc tak:
pon-klatka
wt-biceps
śr-triceps
czw-plecy
pt-wolne
sob-barki, kaptury
nd-wolne
nogi,brzuch w tej chwili nie istotne.
odrazu mowie ze nie mam jakiejs wielkiej chceci tak cwiczyc....ale z ciekawosci...czy mozna by rozdzielic wszystko na inny dzien...oczywiscie traktujac to jak trening na rzeźbę. czasem pisze ze na rzeźbę to nawet do 6 treningow w tygodni...jak nie to cos co napisalem to jak rozloyc na 5-6 treningow tygodniowo.