PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc! meta + kreatyna nic nie daje :(



69jarus69
04-06-08, 20:31
Witam mam 16 lat ok180 wzrostu i 63 kg od jakiegos czasu stosowalem kreatyne (olimp) ze wzgledu ze nic mi to nie dawalo :( (chodzi mi o przyrost masy) zaczelem stosowac naposim(metka) mimo iz zjadlem 40 tabletek dalej ni widac rezultatow :( moj dzienny rozklad to:

7:00 szkola (1 tabletka naposimu przed szkola)
14:00 powrot ze szkoly (2 tabletka naposimu 5 mg)
17:00 trening
18:00 koniec treziekiningu (kreatna 5 tabletek tj chyba 30 mg)
22:00 sen (3 tabletka naposimu 5mg)

czy jst w stanie ktos mi pomoc? dlaczego nic mi nie idzie? niewiem ulozyc jakas diete na mase? plan treningowy mam :) z gory d

Sosnalol1705
04-06-08, 22:23
dopiero teraz sie pytasz cjak ułozyc diete ??:> wez ta metke wywal bo sama kreta ci da to samo a pozatym pewnie to jakas podróba i tylko zdrowie psujesz naprawde nie warto.. zastanow sie a tak poztym 6 tabletek na pierwszy raz to chyba duzo ;] jezeli chodzi o metke

slim shady
05-06-08, 00:16
jaki staż masz?
bez diety nie przytyjesz, a meta jakas kijowa ta twoja
wcinaj wiecej węglowodanów(ryż,makaron itd) szkoda kasy na odzywki które nie odwalą za ciebie całej roboty. Kup sobie gainera, ułóż trening na mase bo ten po czasie trwania wyglada mi na rzeźbe

47
05-06-08, 08:43
5 tab kreatyny = 5*1250 czyli 6,250 gram a nie zadne 30

Rynju
05-06-08, 10:10
jaki staż masz?
szkoda kasy na odzywki które nie odwalą za ciebie całej roboty. Kup sobie gainera

hehe jedno wyklucza drugie

69jarus69
05-06-08, 22:19
naposim jest bankowo prawdziwy nie pochadzacy z rzadnych lewych transakcji ;] tylko czy jest mozliwosc ze nie dziala na mnie ;> ulozyc trening na mase latwo powiedziec potrafil by ktos?

Sosnalol1705
05-06-08, 22:34
metka działa na kazdego jednemui da wiece masy drugiemu mniej oczywiscie przy diecie.. jak koledzy mowili jedz duzo makaronu itp metke zostaw bo sie nie opłaca przezd braniem sterydów trzeba sie troche nauczyc o kulturystyce.. przykładowo metka da ci maxx 1.5 cm a kreta 1 cm i zdrowy bedziesz i nie bedzie zadnej blokady organizmu :)

007
05-06-08, 22:40
Dowiedz się jakie są podstawy odżywiania i trenowania.Chyba zależy ci aby do wakacji dobrze wyglądać ?

Nie umiesz ułożyć treningu to musisz się nauczyć chociaż jakiś od siebie ułożyć do poprawki.

slim shady
05-06-08, 23:10
hehe jedno wyklucza drugie
troche głupio napisałem ale miałem na mysli kreatyne itd

dopasuj odpowiednia diete do swojej wagi http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=67

PuaPAj
06-06-08, 14:22
Ekhm... 16 lat mietek i zaczyna po 40 kapsie diete układac? Z choinki sie urwales?:P
No ale już skoro wziąłeś to zajrzyj do działu dieta tam będzie wszystko dla Ciebie. Oblicz sobie zapotrzebowanie w Kcal, skladniki odzywcze. Jesli nie dasz rady dieta wszystkiego zapewnic uzupelnij ja w postaci bialeczka(przy niedoborze bialka) lub gainera badz Carbo przy niedostatku kalorycznym lub weglowodanowym

terrorsiejem
06-06-08, 18:11
o ku*wa... po pierwsze kreatyna nie jest na mase i dlatego jej nie widziałeś. Po drógie nie trzeba ci tłumaczyc że to co zrobiłeś jest głupie.Po trzecie po niczym nie bedziesz widział efektów jeśli nie masz diety,popełniasz błędy trenigowe,masz za mały staż.po czwarte mety bierze sie 15mg ED a nie 30 a w twoim wieku to w ogóle skaranie boskie. Moja rada jest taka :jak najszybciej wy*eb tą mete kup sobie gainera ale przed tym ułuż porządną diete. Oczywiście pamiętaj że do wakacji nie zobaczysz żadnych efektów ten sport nie jest sportem sezonowym i nie ma mowy o jakich kolwiek efektach jeśli nie masz samodyscypliny. Żaden koks nie zrobi z ciebie wielkoluda jeśli nie weźmiesz do siebie treningów i diety. Rezultaty możesz zobaczyc...ale na wakacje za dwa lata.

Romek
06-06-08, 18:23
czy ten temat jest w kazdym dzialem [?] chlopie zdecyduj sie. Kazdy powie ci chyba to samo co do tej mety. Ale zrobisz jak zechcesz.

respective
11-06-08, 13:36
w takim wieku i przytakiej wadze to zapomnij o mecie...
sterydy jesli brac to po 22roku życia
bierz same mono olimpu do tego gainera np. magnum 8000 i beda na pewno efekty po miesiacu ćwiczeń

Symu
11-06-08, 15:31
Jak na mecie nie ma to po mono bedzie mial:D Dieta dieta i jeszcze raz dieta bez tego nic nie pomoze