PDA

Zobacz pełną wersję : Picie :-)



West_Sop
21-08-06, 15:16
Witam! Znalazlem gdzies na necie,ze w czasie treningu pic takie cos...:
"Wyciśnij sok z dwóch cytryn do półtora litra cieplej wody, dodaj trzy łyżki miodu i mieszaj do dokładnego wymieszania. Popijaj łykami w czasie treningu między ćwiczeniami."
Nie pamietam gdzie to znalazlem ale gdzies na necie :-)... Czy to bedzie dobre ?
A.... i nie wiem czy dobrze wstawilem temacik ;/

mapet
21-08-06, 15:22
Normalnie czasami to aż się pokładam ze śmiechu jak czytam niektóre posty. :grin:

zaqzaq
21-08-06, 17:54
jak nie lubisz samej wody to może być :) dobre w smaku i nie zrobisz sobie krzywdy :)

pey
21-08-06, 19:38
Zwykła woda a nie jakieś pierodły.Po co ta cytryna i miód?

zaqzaq
21-08-06, 20:21
pey - dla smaku, a te skłądniki w tej ilości nie szkodzą, a niektórzy są wrażliwi i nie lubią wody :)

sławo
21-08-06, 20:57
a co tu ma zaszkodzić miód to energia a cytryna to witamina c

także można tak śmiało robić

temat potem przerzucę bo to nie tyczy się treningu

mapet, jeszcze jeden taki post i już się nie pośmiejesz :mrgreen:

zaqzaq
21-08-06, 21:19
przecież pisałem, że nie zaszkodzi, a że energia, to nie wiem czy jakbyś między seriami ryż wpieprzał to by ci na zdrowie to wyszło :P

sławo
21-08-06, 21:35
ale jakbyś popijał carbo to by było w porządku nie

zaqzaq
22-08-06, 00:27
tak, ale nie znam się nad tym na tyle żeby wiedzieć gdzie jest granica :)

sławo
22-08-06, 08:47
się nie znamy nie zabieramy głosu

degustator
22-08-06, 09:48
co za czasy :P mamy takich smiesznych forumowiczow ;p

zaqzaq
22-08-06, 19:28
się nie znamy nie zabieramy głosu

zabawny jesteś

mówie to co wiem napewno, ale żeby wiedzieć ile jest 2+2 to nie trzeba umieć potęgować

Jose
22-08-06, 20:07
mamy takich smiesznych forumowiczow ;pa kto tu jest smieszny?
co do pytanie to jest to normalne pytanie i odpowiedz brzmi ze mozesz takie cos pic choc nie wiem czy ten miod sie rozpusci w wodzie...
ale lepiej jakbys carbo kupil :P

zaqzaq
22-08-06, 20:25
mamy takich smiesznych forumowiczow ;pa kto tu jest smieszny?
co do pytanie to jest to normalne pytanie i odpowiedz brzmi ze mozesz takie cos pic choc nie wiem czy ten miod sie rozpusci w wodzie...
ale lepiej jakbys carbo kupil :P

rozpuści, rozpuści, robiłem tak kiedyś jak ćwiczyłem u siebie, ale najlepsza sama woda, bo tak czy inaczej to się to kleji :)

pey
22-08-06, 20:45
sam sobie odpowiedziałeś. Zresztą po co takie wynalazki . Witamina C jest prawie w każdej odżywce a i można ją brać osobną - jej tak dużo na dzień nie potrzeba! A miód , jeśli ktoś ćwiczy wieczorami to nie jest dobry pomysł a cukier w nim zawarty...- spożywamy go tyle na dzień więc też wystarczy - o cukrzyce tu nie trudno

zizu
24-08-06, 02:25
Glupota pic takie cos...

Jedna z przyczyn moze byc to ze nadmierna iloscc cukru nie pozwoli na spozycie odpowiedniej ilosci weglowodanow bialek i tluszczy po treningu
Pozdr