PDA

Zobacz pełną wersję : troche krepujace pytanie



fanatykkkk
04-06-08, 10:30
pytanie nalezy do tych z rodzaju dziwnych.........dlaczego i co zrobic by pozbyc sie tluszczu w okolicy sutkow??wogole boki klatki piersiowej sa nieciekawie wycwiczone*wyrzezbione bo narazie mam niestety mozliwosc treningu na gryfie 120cm!co daje efekty jak bym jechal z waskimi....jezeli chodzi o sutki to wyglada to dosc "nieestetycznie".zaznaczam iz stosuje tez na dzien dzisiejszy diete ktora ma zbyt duza ilosc wegli a za malo biala.....czy problem zniknie jak uzupelnie diete+suple i rozpoczne pakowanie klaty na gryfie gdzie bede mogl miec wiekszy rozstaw rak????

Jaco...
04-06-08, 12:25
napisz swoje wymiary i staz....bo moze masz nadwage i odklada Ci sie zwyczajnie tluszcz ...a moze to ginekomastia ....??

HerQleSZMC
04-06-08, 12:31
Najlepiej to wrzuć fotke...ale gryfem 120cm jeszcze nie słyszałem zeby ktos klate robił...po prostu nie da rady tym klaty zrobić normalnie.

respective
04-06-08, 12:41
jeżeli chcesz spalić ten tłuszcz to więcej ćwiczeń areobowych, klatke ćwicz 3 razy w tygodniu ale tak nei za dużo, no i dieta redukcyjna

fanatykkkk
04-06-08, 14:10
wiec tak mam 19lat 176cm wzrostu 80kg wagi...jezeli chodzi o wymiary to tyle ze mam w lapie 40cm z czego ewidentnie to tkanaka miesniowa podobnie z barkami a jezeli chodzi o klatke to jak mowie juz jest spory problem bo jest roznica...boki klatki zalane kure...sko fatem bo trenuje na 120cm..jak zrobie napinke to gorna czsc klatki elegancka,srodek taki sobie ale go nie trenuje ostro...sorry fotek nie mam....trenuje 19miesiac systematycznie bez koksow,odzywek- lekka dieta...

respective
04-06-08, 15:00
ja mam 112 teraz w klatce przy wadze 70kg i 35 w bicu :D

lachu
04-06-08, 15:14
i wygładasz jak przeszczep. nie zeby cie obrazac ale to głupio wyglada ja mam 42.5 w łapie i 111 w klacie i a warze 78. i dalej mi siie wydaje

pacos
04-06-08, 15:17
Jeżeli mówisz że górna część klatki spoko to chyba wypada powyciskać na klatkę pod kątem - głowa troche niżej.
Aeroby też są świetnym rozwiązaniem, biegi, skakanka. Mam ten problem co ty, więc wiem o czym mówie.

Bardzo błachym elementem, lecz u mnie chyba decydującym było to, że się garbiłem przez co na klatce gromadziło mi się dużo tłuszczu.

P.S lachu od napisał 35 a nie 42cm w bicu -.-
117 w klacie przy wadze ponad 70 kg też moze dobrze wyglądać.
Pisze sie WAŻE a nie warze.

fanatykkkk
04-06-08, 15:26
ja myslałem własnie wkladac poduszke pod plecy by zrobił mi sie lekki mostek...ale przedewszystkim chyba normalny gryf przynajmniej od 150cm...zreszta proponuje porobic wuciskaNIA klatki na gryfie 120cm....jednym slowem dziko...

fanatykkkk
04-06-08, 15:30
jezeli chiodzi o ginekomastie to wykluczone bo widzialem obrazki kto to ma i kompletnie nie to...po prostu tluszczu troche i tyle

respective
04-06-08, 15:31
i wygładasz jak przeszczep. nie zeby cie obrazac ale to głupio wyglada ja mam 42.5 w łapie i 111 w klacie i a warze 78. i dalej mi siie wydaje
uważaj synku bo za takie odzywki mogłbyś oberwać gdybym wiedział kim jesteś...
nie chcę się tutaj wyzywał bo to forum kulturystyczne i chce się tu dzielić swoim doświadczeniem i poznawać opinie innych o TYM SPORCIE a nei się wyzywać i wrzucać sobie wzajemnie...

terrorsiejem
04-06-08, 16:13
jeżeli chcesz spalić ten tłuszcz to więcej ćwiczeń areobowych, klatke ćwicz 3 razy w tygodniu ale tak nei za dużo, no i dieta redukcyjna

trzy razy w tygodniu to zadużo nawet na redukcji. Biegaj skacz pływaj :) i cwicz klate. raz w tygodniu dół klaty i góra albo dwa razy w jeden dzień góra w drógi dół.

respective
04-06-08, 16:19
ja nie uważam, że 3 razy klatę w tygodniu to jest dużo przy redukcji...
treningi nie są tak tak hardcorowe jak ćwiczę na masę raz w tygodniu.

Damian st-ce
04-06-08, 16:44
1. Zwieksz gryf do 180 cm.
2. Rób wyciskania sztangielkami.
3. Rób rozpiętki sztangielkami.

Oczywiście ławka skośna głową w dół :)

3 x klatka w tygodniu to za dużo. Według mnie rób normalnie raz w tygodniu i po kilku tygodniach zobaczysz efekty. Cierpliwości :)

fanatykkkk
04-06-08, 16:48
myslalem jechac w poniedzialki klatke i gore klatki a w xczwartki dol klaty

respective
04-06-08, 17:09
musisz sam zobaczyć czy będzie Ci lepiej tak szło... ja ćwiczę całą klate obecnie dwa razy w tygodniu i mam dobre efekty zarówno masowe jak i siłowe. każdy ma inny organizm i każdy musi zobaczyć co najlepiej mu wchodzi.
ułożenie treningu to kwestia indywidualna i trwa czasem kilka miesięcy a nawet lat zanim natrafimy na ten odpowiedni dla nas tryb rpzy ktorym będziemy mogli najlepsze efekty

terrorsiejem
04-06-08, 17:20
ja nie uważam, że 3 razy klatę w tygodniu to jest dużo przy redukcji...
treningi nie są tak tak hardcorowe jak ćwiczę na masę raz w tygodniu.

dla Ciebie nie ale o ile dobrze pamietam ty cwiczysz ponad dwa lata a w tym temacie mamy do czynienia ze świerzakiem :)

fanatykkkk
04-06-08, 17:50
no nie taki swierzy bo 19miechow juz poszlo

fanatykkkk
04-06-08, 17:52
do respective
w jakie dni cwiczysz klatke i jakie cwiczenia jedziesz?trenujesz pewnie 5dni w tygodniu???

terrorsiejem
04-06-08, 18:04
acha to sory :) zwiodło mnie to że nie wiesz jak spalic fat z klaty. To może byc trzy razy (od bidy bo i tak wydaje mi sie za duzo) ale jak juz te trzy razy to rób ze słabą intensywnością.

ps. prosze cie 19 miechów i pytasz jakie cwiczenia wykonuje ? Z takim starzem powinieneś czuc jakie cwiczenia są dla ciebie najlepsze.

fanatykkkk
04-06-08, 18:30
kolego pytam sie jakie on cwiczenia wykonuje a nie znaczy ze te cwiczenia bede trenowal..mam 3 rozne plany treningowe na mase opracowane przezemnie,2 na sile makro i mikrocylke wiec mnie nie obrazaj w ten sposob...a fakt ze nie moge z klaty zrzucic fat to logiczne...jak mowie cwicz klatke gryfem 120cm to zobaczysz o co mi chodzi...teraz to zmnienie bo mam warunki jezeli chodzi o pomieszczenie wiec spox

respective
04-06-08, 18:48
ćwiczę w poniedziałki i piątki łącząc z tricepsem
zaczynam zwykle od rozgrzewki (10 minut max)
ławka pozioma tzw wyciskanie. zaczynam od lżejszego ciężaru by się rozgrzać (10 pow.)
minuta przerwy i prawidłowy trening:
-ławka płaska 4serie po 8-10pow
-skośna ławka 4serie po 10pow
-hantle leżąc 4 serie po 10pow
-przenoszenie hantla zza głowy na leżaco (rzadko to robię) 2-3 serie po 10pow

Jaco...
04-06-08, 19:12
to ja bym CI radzil areoby ...czyli bieganie najlepiej ...fatu nie zrzuca sie miejscowo..dlatego redukuj az sie tego pozbedziesz mozesz tez porzezbic klatke bo i tak w czasie redukcji masy miesa nie zrobisz ...a co do lap to napewno masz dobry tric bo waskim trzymaniem to sie ladnie wyrabia ...barki tez bardziej wtedy pracuja...nom ale dlugi gryf 180 czy 210...stary dobra inwestycja...

fanatykkkk
04-06-08, 23:04
gryf to mialem kupic juz wczesniej ale po pierwsze najpierw jak pakowalem w piwnicy to za dlugi gryf byc nie mogl a po drugie potrzebuje gryfu z HMS 30mm...nie raz juz musialem wytlaczac obciazenie na 120cm...co do erobow to bedzie ciezko najlepiej jak bym sobie kupil rowerek treningowy do tego drążek i worek treningowy i chociaz raz w tygodniu trenowal na tych bajerach...

respective
05-06-08, 05:38
ja bym Ci radził znaleźć czas jednego poranka w tygodniu na bieganie i zrobić truchtem szybszym jakiś ładny odcinek...