PDA

Zobacz pełną wersję : bez cwiczen po krecie



LeBron23LBJ
03-06-08, 16:22
Siema. Do mojego wyjazdu na wakacje do znajomych jest troche ponad 6 tyg. Chce sie jeszcze troche podpompowac kreatynką, problem w tym ze gdy wyjade nie bd mial gdzie cwiczyc, bd mial przerwe 2 tyg.!!! Wiadomo ze intensywnosc trzeba zmienic na mniejszą ale 2 tyg. nic nie robic to chyba zle. Co mi radzicie? Brać? i tylko potem podciągania i pompki robic? I czy moge na pierwszy cykl walnąć se jabłczan? pozdro

MhL
03-06-08, 18:24
Na 1 cykl najlepiej mono np. Vitalmaxa zielona, sprawdzona.

Będą spadki jak nic nie bedziesz robil, jak sie trzyma odpowiednia diete, cwiczy tez regularnie to spadki nawet moga wystapic.

Rob cokolwiek biegaj, pompki no i dieta.

LeBron23LBJ
03-06-08, 19:00
jednak pomylilem sie w obliczeniach ;p zostanie mi tylko miesiąc na cykl, to chyba za krotko ;/ co radzicie? zazwyczaj powinien cykl trwac co najmniej 6 tyg. kurde!!

Punisher
03-06-08, 19:36
No niestety, wakacje są zbyt blisko, aby wystarczyło czasu na dopracowanie swojej sylwetki.

tm7
03-06-08, 20:22
hehe , takie jest zycie , miesiac to nawet nie ma co zaczynac, szkoda sie faszerowac , pocwicz na sucho bez kreatynki

LeBron23LBJ
03-06-08, 20:31
nie no, po miesiacu na pewno efekty by byly ale dziwnie troche przerywac cykl, dopracuje teraz troche definicje ;p pozdro

tm7
03-06-08, 20:35
no jak bys krete wziol to moze by i byly nie wiem bo nie bralem nigdy , ale miesiac to tylko 4 tygodnie , wiec 4 treningi na kazda patrie miesni jesli robisz masowke :D wiec nie za duzo :(

kox
03-06-08, 21:50
na miesciac czasu bez sensu brac kreatyne zostaw kase i pozniej zrobisz lepszy cykl.. nawet kreta sie nie zdazy rozkrecic