PDA

Zobacz pełną wersję : gainer i problemy z jelitem



Piotroszka
03-06-08, 14:52
Pytanie do Was tych którzy brali gainery, jak do tej pory kupilem 1 gainer a razy ten sam massxxl i zauwazylem ze po kazdym zazyciu po ok 20-30min mialem problemy zolodkowo jelitowe najpierw duze oslabienie organizmu przypuszczam podczas trawienia organizm potrzebowal duzo energii a potem jelito czyli gazy, i inne dolegliwosci, zauwazylem ze po bialku efekty byly podobne tyle ze duzo mniejsze.oznacza to ze niektorzy ludzie maja tak poprostu i nie moga odzywek jesc?wypowiedzcie sie , zadza sie to czesto ?co mam robic?

tom
03-06-08, 15:18
nie sa to produkty najlepszej jakosci

byc moze nietolerancja laktozy, byc moze cos innego...

radze kupic osobno bialko -koniecznie WPI + carbo, zmieszac i bedzie gainer wlasnej roboty, po tym nie powinno byc ww. problemow

ps. na mnie dziala

PuaPAj
03-06-08, 18:17
To niestety zależy od organizmu. Spróbuj pić odżywki z wodą jesli piles z mlekiem. Masz podobny problem jak moj brat on jak mieszal bialko z mlekiem na walil okropone bąki;) Jak zaczal mieszac z woda to juz bylo trochę lepiej. A no i niestety juz takiej np Ostrowi nie radze pic raczej jakies Izolaty niz koncentraty bialka. To niestety kosztuje

MhL
03-06-08, 18:51
PuaPAj dobrze mowi; mleko + gainer lub bialko u mnie bylo katastrofalne w skutkach. Rozrabiaj z H20 :)
Moze sproboj stosowac miejsze dawki na pol i co pol godziny.

Piotroszka
04-06-08, 14:50
nie sa to produkty najlepszej jakosci

byc moze nietolerancja laktozy, byc moze cos innego...

radze kupic osobno bialko -koniecznie WPI + carbo, zmieszac i bedzie gainer wlasnej roboty, po tym nie powinno byc ww. problemow

ps. na mnie dziala

Co to jest WPI?

A ty PUPAJ jakie izolaty masz na mysli mozesz mnie troche oswiecic w odzywkach nie mam dośw.

PuaPAj
06-06-08, 13:43
WPI to jest własnie Izolat a WPC-koncentrat Izolaty sa to białka droższe ale lepszej jakosci ponieważ zawieraja minimalne ilości laktozy i tłuszczu których koncentrat ma jednak w sobie (np ostrowia ma 8gtłuszczu/100 i 6 g wegli na 100. I własnie te skłądniki a przede wszystkim laktoza która jest w mleku mogą mieć wpływ na problemy żoładkowe. Dlatego najlepiej jest pić izolat z woda i włąsnie jesli chcesz uzupelnic tez wegle to Carbo z woda i unikniesz laktozy;)

007
06-06-08, 15:10
Na diete wchodzi się stopniowo.Dam przykład nie możesz z pizzy i mc.donalda wskoczyć na dietę np.wysokobiałkową w jeden dzień. Odżywki nie powinny przekroczyć 30/35% dziennego spożycia

pw
11-06-08, 13:46
Jedz kefiry, jogurty naturalnie i ciepłe mleko. Zmniejsz ilość białka do odpowiedniej (ze względu na cel) i po czasie się polepszy, a raczej powinno. Jak nie pomoże to możesz sięgnąc po proszek zasadowy ale to w ekstremalnych sytuacjach. Pierw mógłbyś sięgnąć po pro/prebiotyki