PDA

Zobacz pełną wersję : Animal Pump-Problemy z dawkowaniem(problem z zasnięciem)



QBAHC
03-06-08, 08:32
Witam.

Wczoraj wziołem pierwszą dawkę Animal Pump. Posiłek przedtreningowy był o godzinie 15:50 a Animala wziołem o 16:35. Na treningu było ok.
Najgorsze zaczęło się koło godziny 21-22. Podniosło się cisnienie, serce waliło, a potem miałem problemy ze zaśnięciem.
Chciałbym was zapytać jak zmienic sposób brania tego suplementu.
Myślałem żeby np wziąść Animala ok godziny 15:20, 15:30 potem ok 16 posiłek i o 16:40 trening.
Myślałem także żeby zmniejszyć dawki oferowane w jednej porcji przez producenta . Tutaj prosba do was: Czy możecie mi powiedzieć z czego skałda się zestawienie jednej porcji tzn nie chodzi o skałd ogólnie tylko co jest w poszczególnych tabsach (ja wnnioskuje że w 4 zółtych jest kreatyna, w czerownej i białej są substancje pobudzające (no) a w 3 ziołowych chyba wszystkie te substancje naturalne.
Pomóżcie to rozłożyc jakoś bo może to zamocny dla mnie środek a jak sprytnie podziele porcje lub zmienie czas dawkowania to bede sie czuł lepiej.
Przy cięciach dawek myslałem o tym żeby np wziąść tylko tabsy z kreatyna zamiast tych 3 ziołowych 2 a z białej i czerownej po pół.
Prosze wszystkich doswiadczonych lub tych którzy mnieli podobny problem o porady.
Dzięki i POZDRO!!

nowin
04-06-08, 08:58
bierz normalnie tylko wywal czerwoną kapsułke tam jest koffeina i jeszcze jakieś substancje pobudzające
swoją droga ja po pumpie takich jazd nie miałem

QBAHC
05-06-08, 15:13
Dzięki za rade!!!
POZDRO

007
07-06-08, 15:01
Spróbuj brać wcześniej i trenować wcześniej. Ja wszystkie NO pompki biore do godziny 13 tej