PDA

Zobacz pełną wersję : Co z czym ćwiczyć?



respective
03-06-08, 06:03
Witam. Chciałbym, abyście mi powiedzieli, co sądzicie, że powinno się razem ćwiczyć, a czego nie powinno się. Np. Czy triceps można z klatką, albo biceps z tricepsem?
Podzielcie się wiedzą :)

Siergiej1991
03-06-08, 06:27
Jak dla mnie i z tego co czytalem najlepiej laczyc:
1. Tric -klatka
2. Plecy - Biceps - Przedramie
3. Barki Kaptury
Brzuch cwicze w wolnym czasie :)

prokopek
03-06-08, 07:16
Małe partie mięśni z dużymi partiami.

terrorsiejem
03-06-08, 13:25
pleców z nogami sie nie łączy conajmniej 3 dni przerwy

lukasz-stargard
04-06-08, 23:55
Nie laczy sie klatki z tricepsem. Przy klatrce triceps bardzo pracuje i nie nalezy go jeszcze obciazac dodatkowymi cwiczeniami. Klatka + biceps, plecy + triceps.

slim shady
05-06-08, 00:23
Klatka + Tric
Plecy + Biceps
Barki + Kaptury
Nogi + Lydki

oSiŁeK_sNd
05-06-08, 13:33
Nie laczy sie klatki z tricepsem. Przy klatrce triceps bardzo pracuje i nie nalezy go jeszcze obciazac dodatkowymi cwiczeniami. Klatka + biceps, plecy + triceps.


:/ stary kto Ci tak powiedział.....owszem pracuje ale jak wykonujesz poprawnie ćwiczenia na klatke i z nie przesadzonym obciążeniem to inicjatywe przejmuje bardziej klatka nie triceps, i o to w tym właśnie chodzi, a jak ty napierd***sz obciążenia powyżej swoich możliwości to nie dziwne że skatujesz triceps i wtedy to być może już następnym ćwiczeniem po klatce nie powinien być triceps, od zawsze stosuje takie połączenie i na triceps nie narzekam...to na tej samej zasadzie mógłbyś napisać że bicepsu z plecami nie powinno sie łączyć bo też pracuje :/

lukasz-stargard
05-06-08, 17:23
Dokladnie tak. Bicepsu nie laczy sie z plecami. Masz racje

terrorsiejem
05-06-08, 17:45
po mojemu to łączy sie biceps i plecy tak samo klate i triceps :) wszystko jest w porządku duża partia,mała partia i nie rozumiem szukania na siłe przeciwskazań.

Damian st-ce
05-06-08, 18:49
Ja słyszałem opinie, że nie można własnie robić Klatki z Tricepsem i Pleców z Bicepsem. Chodzi o zmęczenie mniejszych mieśni. Ale to może też być dobre i traktowane jako "wstępne zmęczenie mięśni" :)

respective
05-06-08, 21:30
chyba podczas tereningu chodzi o to żeby zmęczyć porządnie mięśnie, a potem, żeby się odbudowały?
ja osobiście łącze klate z tricem i jest dobrze ;]

oSiŁeK_sNd
05-06-08, 21:37
Dokladnie tak. Bicepsu nie laczy sie z plecami. Masz racje


szkoda że tak niewiele zrozumiałeś z mojego poprzedniego posta...chodziło właśnie o to że to idiotyzm a nie prawda...że w żaden sposób połączenia tych grup mięśniowych na jednym treningu sie nie wykluczają

też robie jak kolega wyżej, klata+tric, co prawda robie barki+biceps ale teraz robie zmiane na plecy+biceps, bo też uważam że to dobre połączenie

respective
05-06-08, 22:17
ja łącze tric z klatą, bic z przedramieniem, barki z kapturami, uda z łydkami, a plecy ćwiczę same