PDA

Zobacz pełną wersję : brzuch



rysio
02-06-08, 21:25
potrzebuje jakis cwiczen na spalenie szybko tluszczu z brzucha nawet kosztem zdrowia ale bez zadnych wspomagaczy

Józiu
02-06-08, 21:52
no to najlepsze to areobiczna szostka weidera i abs oczywiscie:)
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=2723

podro:)

Scott
03-06-08, 09:09
Jeżeli chcesz spalić tłuszcz i uwypuklić mięśnie musisz podjąć się jakichs aerobów typu bieganie, nie polecam Ci jazdy na rowerze, bo to stosunkowo strata czasu. Biegaj po 40 min dziennie rób na początku abs, jeżeli będizesz czół, że jest Ci za mało zacznij a6w

tm7
03-06-08, 13:16
a6w, bieganie , rowerek moze byc ale najlepiej stacjonarny i bardzo intensywnie , bo na dworze 2 razy sie machnie i sie jedzie 50 metrow:P

Hulk
03-06-08, 13:19
wszystkie rady ok, tylko, ze A6W trwa ok. 6 tygodni a nie sadze, zeby to dla kolegi rysia bylo szybko :)

terrorsiejem
03-06-08, 13:21
nie zgodze sie z tym że stacjonarny jest lepszy.
a6w i bieganie.

Hulk
03-06-08, 13:24
rysiu wiemy, ze lato idzie i kazdy chcialby cialo odslonic, ale szybko to nic nie da sie zrobic - niestety :)

tm7
03-06-08, 16:40
nie zgodze sie z tym że stacjonarny jest lepszy.
a6w i bieganie.
czemu uwazasz ze zwykly rower lepszy?? na zwyklym rowerze zeby przejechac tyle co na stacjonarnym tzreba jechac 2 razy dluzej jak nie wiecej , z wiadomych powodow , chyba ze ma sie kolazowke i jedzie sie za jakims samochodem :P

Kangurek KAO
03-06-08, 21:12
Jak chcesz spalić tłuszcz z brzucha to tylko aeroby, polecam basen.
Chcesz zwiększyć wytrzymałośc brzucha - a6w.
Chcesz powiększyć mięśnie brzucha ? to wal normalny trening 3-4 x w tygodniu.

Ja mam za sobą 29dni a6w i chuja widze, tyle samo co w dniu 12, ale na wytrzymałość poszło, nie powiem.

terrorsiejem
03-06-08, 21:13
jak to dlaczego ? chyba lepiej pojechac sobie na wycieczke rowerową a nie gapic sie w sufit. ale jak kto woli :)

tm7
03-06-08, 21:24
jak to dlaczego ? chyba lepiej pojechac sobie na wycieczke rowerową a nie gapic sie w sufit. ale jak kto woli :)
hehe to fakt , ale kolega chce zgubic jak najszybciej tluszczyk na brzuchu za wszelka cene jak sam napisal :) wiec nie bedzie sobie jezdzil dla rekreacji , lepiej zeby godzine na duzym obciazeniu jezdzil w pokoju z mp3 na uszach :)

tm7
03-06-08, 21:31
jak to dlaczego ? chyba lepiej pojechac sobie na wycieczke rowerową a nie gapic sie w sufit. ale jak kto woli :)


Jak chcesz spalić tłuszcz z brzucha to tylko aeroby, polecam basen.
Chcesz zwiększyć wytrzymałośc brzucha - a6w.
Chcesz powiększyć mięśnie brzucha ? to wal normalny trening 3-4 x w tygodniu.

Ja mam za sobą 29dni a6w i chuja widze, tyle samo co w dniu 12, ale na wytrzymałość poszło, nie powiem.
jak masz tluszcz na brzuchu to nic nie bedzie widac , miesnie beda pod faldami schowane :P jedyne co mozesz zobaczyc to to ze troche brzucha zrzuciles,a jak jestes szczuply i nic nie widac kompletnie to ci wspolczuje :P chyba ze wykonujesz zle technicznie cwiczenia, a wytrzymalosc wiadomo ze pojdzie w gore bo tak jest caly trening ulozony :)

Kangurek KAO
03-06-08, 22:41
Z techniką nie ma problemu, chciałem przez to powiedzieć że a6w nie jest na spalenie fatu z brzucha, ani nie zrobi sie nim ogromnego sześciopaka.