PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna



Fanatic
21-08-06, 11:20
Witam

Mam ktorkie pytanko, mianowicie.. Jak brac krete? - to znaczy wiem ze sie ja rozpuszcza w szklance wody ale chodzi mi o to czy- ma ona byc calkowicie rozpuszczona czy w formie zawiesiny (widoczne krysztalki kreatyny na dnie) ?

Moze to i glupie pytanie ale jednak prosze o w miare oszczedzajaca mi wstydu odpowiedz

Z gory dzieki

marcinczwa
21-08-06, 11:49
mozesz rozniez sypac na jezyk i popic woda - bardzo dobry sposob do monohydratu:)
jezeli rozpuszczasz w szkolace to nie zawsze sie wszystko dokładnie wymiesza(zostaja niektore składniki na dnie szklanki) wiec jak wypijesz to pamietaj abys wypil wszystko(razem z resztkami z dna szklanki)

pey
21-08-06, 12:24
Kreatyne w pudrze najlepiej rozpuścić w soku z winogrona, gdyż zawiera on cukry, które pomagają w chłanianiu tej odżywki. Proponuje Ci kreatyne z Trecka, najdokładniej się rozpuszcza.

"...ma ona byc calkowicie rozpuszczona czy w formie zawiesiny..." - kreatyna musi być dokładnie rozpuszczona, bo w razie niewchłonięcia wydalą ją nerki a wtedy jak najmiej je obciążasz. Grutki niewchłonione w niezmienionej postaci trafią do nerek- to nienajlepsze dla nich! Pozdro

vince
23-08-06, 13:09
masz shaker..?

marcinczwa
23-08-06, 13:16
masz shaker..?
chyba nie ma bo by nie pisał ze rozpuszcza w szklance

vince
23-08-06, 13:29
chyba nie ma bo by nie pisał ze rozpuszcza w szklance

to było pytanie retoryczne majace na celu uswiadomienie ze takie zajebiste urzadzonko jak shaker załatwiło by cały problem.. :smile: zreszta kosztuje jakies 10zł takze to nie jest majatek..