PDA

Zobacz pełną wersję : DIeta dla diabetyka



majeran
02-06-08, 18:21
Witajcie!
Wiec moze zaczne tak. Mam 17 lat, 1,5 roku chodzilem na silke, niestety nie moge narazie cwiczyc, bo mam zwichanie sie nerwu w bruzdzie lokciowej.... No ale to nie o tym, bo nie o mnie tu chodzi... Chcialem poprosic o porade kogos kto sie troche na tym zna. Otoz, chodzi o mojego tate... Ma on 43 lata, 194cm wzrostu i wazy ok 115kg. Ma strasznie wielki brzuch i go to krempuje. Chcialby go zrzucic, ale bez diety mu sie to nie udaje, bo zawsze mowi ze od jutra nie bedzie juz tyle jadl... A do lekarza nie chce isc... Ja bylbym w stanie ulozyc mu diete, ale jest jeden problem... Ma cukrzyce, wiec jesc musi. Nie chce cwiczyc, bo jak wraca z pracy to jest wykonczony i nie dalby rady, tym bardziej ze ma po wypadku uszkodzony kregoslup. Chcialbym mu bardzo pomoc w schudnieciu, bo otylosc (w przypadku cukrzycy szczegolnie) jest niezdrowa a nawet grozna. A tak jeszcze dopisze ze nie chce on brac zadnych burnerow, ani nic z tych rzeczy. Moglby ktos wymyslic dla niego odpowiedani diete? Prosze... Z gory dziekuje i podrawiam

Majeran