PDA

Zobacz pełną wersję : nierowne miesnie brzucha



rysio
02-06-08, 16:35
cwicze ok 2 lat no i mam taki problem z brzuchem ze po prawej stronie miesnie skosne brzucha sa wieksze niz po lewej a znowu kaloryfer jest na odwrod czyli lewa jego strona miesnie sa wieksze niz po prawej str...

no i tu moje pytanie co zrobic zeby miesnie sie uformowaly dokladnie czy moze musi tak zostac krzywo;/

Daro17
02-06-08, 17:06
Te ja mam ten sam problem i szczerze mówiąc to nic nie pomoże. Kiedyś jeszcze dawno temu mówili mi, że pewnie źle brzuchy robię, krzywo albo szarpie mocniej jedną stroną, lub w ogóle że źle, ale to wszystko gówno prawda robiłem elegancko i robie elegancko ;]. Taka genetyka po prostu :)
Nie przejmuj się tym lepszy krzywy kaloryfer niż żaden.

Józiu
02-06-08, 17:42
Tego się nie da zmienic. Chociaż arni sobie wyrownal ale to jest mutant:P...Wzane zeby miec i bedzie elegancko:)

terrorsiejem
02-06-08, 19:23
duzo ludzi tak ma ja osobiście też :) ale sram na to.Nie da sie tego zmienic

peres16
02-06-08, 21:05
ja to samo mam ... ale to chyba przez to ze mam jedna noge masywniejsza od drugiej i przy podnoszeniu nog bardziej brzuch wtedy pracuje przy masywniejszej nodze ... glupie ale tak sie to dzieje

Damian st-ce
02-06-08, 21:17
W tym momencie stoisz raczej na przegranej pozycji. Taką masz genetyke, niestety. Ale ktos dobrze powiedział, ze lepiej taki niz zaden :)

terrorsiejem
02-06-08, 21:27
mięśnie brzucha są uzależnione od nóg no i jasne jest to że jeżeli jedną noge masz aktywniejszą np.prawą to i prawa strona mięśni brzucha jest aktywniejsza co za tym idzie bardziej umięsniona.

Rynju
02-06-08, 21:36
dokladnie, to z noga racja. Ja np. po prawej mam 3 + ten 4 zebrowy miesien a po lewej 2 + zebrowy (gorny umiejscowiony tak jak po prawej, a dolne jakby spojone w jeden wiekszy na srodku)

DoDiK_29
14-06-08, 15:44
panowie taka jest genetyka.
tez mam ten problem z lewej strony zajebiscie - z prawej troche mniejsze sa miesnie ale powiem, ze z uplywem czasu zaczynaja sie wyrownywac. (przynajmniej mi :P)

zoncrew
15-06-08, 13:49
Ja mam identyczny problem z tym brzuchem no moze to śmiesznie wyglada ale lepszy kaloryfer niz boiler xd .

IseYoshi
15-06-08, 17:06
Mam taki sam problem tylko, że kilka lat temu miałem operacje (wycięli mi śledzionę po wypadku) i zastanawiam się czy mi niczego tam nie uszkodzili jeśli chodzi o mięśnie. Tak normalnie to niewidać nierówności tylko jak napnę mięśnie. Co mam robić żeby je wyrównać?