PDA

Zobacz pełną wersję : Test Susp+prima+boldek



BigMo
01-06-08, 18:36
testosteron suspension 40 strzalow, prima 24 strzaly, boldenon 20 strzalow. co sadzicie o takim cyklu??

vold
02-06-08, 08:39
Nic nie sądzimy bo nic dokładnie nie napisałeś , nie podałes nic o sobie ani o środkach to nie jajka i nie podaje się w sztukach.

lg team
02-06-08, 18:01
jak chcialbys to brac?

BigMo
02-06-08, 21:10
a co ty sie tak VOLDEMORT trzesiesz!? luzik, o jakich srodkach mam ci napisac. moze chcesz cos na przeczyszczenie:lol: lg ja chcialbym sie dowiedziec wlasnie co ktos co sie zna o tym sadzi i jak to najlepiej rozlozyc. pozdro (voldemort tez):lol:

lg team
02-06-08, 21:14
valdkowi chodzilo o to co do tej pory brales w jakich dawkach i przez jaki okres czau - bo to jest dosc istotne kolego

BigMo
02-06-08, 21:23
no to bylo tak; 1 rok temu 100 tabs metki piatki, okolo 8 mies pozniej 150 tabs metki dziesiatki, 10 mies pozniej 20ml sustanon i 40ml deca grecka( jesli to ma znaczenie) minelo 4 mies i chcialbym dojebac dobrze i dac spokoj na 1 rok moze 2

terrorsiejem
02-06-08, 21:23
jesli chcesz to odpowiedz najpierw na kilka pytań:
1)wiek
2)waga
3)na jakich cyklach juz byłeś
4)jakiej wielkości te strzały o jakim stężeniu środka i jaka firma podpisuje sie za ich produkcją
5)staż
Voldemort jest w tym dziale ekspertem i wypadało by go troszke szanowac a nie jechac za to że zapytał sie o podstawowe do ułorzenia jakiego kolwiek cyklu fakty. nie podałes żadnych informacji.

BigMo
02-06-08, 21:25
sorry to nie bylo rok temu, babol:whistle: cos mi sie ubzduralo. jakies 2 lata bedzie:yawn:

lg team
02-06-08, 21:26
po pierwsze nie dostaniesz w pl legit primy

po drugie na age nie jestes gotowy

po trzecie co masz z asrodki - firma i stezenie?

BigMo
02-06-08, 21:29
stary ty to nazywasz POJECHANIEM????? to co bys powiedzial jakbym naprawde pojechal:lol: wyluzuj sie, za duzo koksow stary:smile: nie chce sie z nikim klocic, chce zeby ktos napisal cos konkretnego. co to ma za znaczenie kiedy i gdzie. co wy z psiarni jestescie:lol: wzialem co wzialem i uwazam ze moge to przyjac na klate bez mrugniecia okiem:whistle: chce tylko wiedziec jak dobzre taki cykl rozlozyc. POZDRO

terrorsiejem
02-06-08, 21:33
jesteśmy na innych lewelach :)

BigMo
02-06-08, 22:06
moze i na innych ale to nie powinno miec znaczenia. tu chyba chodzi o to ze jak wiesz to pomagasz a zawsze na wiekszosci forow jest kilku gosci co zamiast odpowiadac zadaja cale mnostwo zbednych pytan zamiast odp na pyt w prosty sposob tzn jak rozlozyc fajnie taki cykl a nie dla kogo

lg team
02-06-08, 22:10
a wiesz dlaczego tak sie dzieje?

bo taki koles jak ty wpada pisze ze ma tyle i tyle strzalow tego i tego a reszta ma sie zastanwiac co to za gosc jaki ma staz i czy wogole cwiczy, jakie ma srodki i jakie maja one stezenie

no mysl chlopak troche...

podajesz info od a do z ewentualnie ktos zapyta clem uzupelnienia a nie ktos bedzie wyrywal od ciebie info jakby to nam zalezalo na twoim cyklu wogole

teraz rozumiesz o co sie rozchodzi?

i to nie jest zlosiwosc tylko chec pomocy ale jak ktos ma pomoc jak ty od razu zelawasz to z gory

vold
02-06-08, 23:23
Po pierwsze czytaj posty podwieszone tam jest temaz <zanim zadasz pytanie> to jest podastawa a jesli ktoś ci doradza nie znając twoich danych , przebytych cykli a co najważniejsze wielkości stężeń srodków to dla mnie idiota , jeśli dla Ciebie np. boldenon 200mg na 1 ml a 100mg na 1ml to jest to samo to jak najbardzie podaj wszystko w szt.

PS: Niekiedy nie mam wiele czasu wiec nie zawsze odpisuje odrazu ale pomagam i napewno robie to dobrze , ale jest tu wiele innych ludzi w tym dziale którzy też świetnie się orientują w dopingu ale niestety jasnowidza niemamy :(

lg team
03-06-08, 09:13
ponoc wrozka Semira z Polsatu zostala bez etatu - mozna ja zatrudnic ;)

w sam raz bedzie na takie sytuacje / ludzi :)