PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie definicja? Coś robię nie tak?



Piotr_81
01-06-08, 18:20
Witam.
Ćwiczę 3-ci miesiąc, do treningów przykładam się bardzo systematycznie, gorzej u mnie z dietą, nie jest idealna, jednak wygląda tak:

Rano: Płatki owsiane
Drugie śniadanie: kanapki z szynką + jakieś dodatki (ogorek, pomidor, ser)
Obiad: tutaj różnie, albo ryż z mlekiem lub śmietaną, albo obiad typu kotlet, zeimniaki, ogór
Po treningu: Ryż lub drugie danie (zależy czego nie jadłem)
Kolacja: 5 białek, 2 żółtka

Moje wymiary: 65kg/173cm/19lat

Moje efekty są następujące. Przed rozpoczęciem treningów byłem po prostu chudy, co bym nie zjadł to nigdy waga mi nie skakała. W młodych latach zawsze niedowaga, w szkole średniej troszkę się ustatkowałem do tej wagi która podałem i tak stałem w miejscu.
Po rozpoczęciu treningów oczywiście widać efekty (nie są rewelacyjne jakby teraz spojrzeć, ale różnica jest widoczna), jednak mam problem z definicją :/ Mięśnie klatki są w porządku, jednak o bicepsie i ramieniu tego powiedzieć nie mogę. Nie wiem czy może za dużo teraz jem, ale jedzenia na siłę nie wpycham - jak jestem głodny to jem, a głód łapie mnie przeważnie w miarę regularnie. Może taki stan jest normalny jak się zaczyna trening? Czy to ze mną coś nie tak?

Odnośnie treningu to stosuję system weidera i za 2tyg. kończę pierwszą fazę i przechodzę na system treningu dzielonego (jeżeli coś to komuś mówi ;-) )

Damian st-ce
01-06-08, 18:25
Czy od 3 miesięcy nie zmieniałeś ćwiczeń?? Jesli tak to czas najwyzszy zmienic trening. Być może to jest przyczyną

Piotr_81
01-06-08, 18:29
Ćwiczeń nie zmieniałem, jednak powtórzenia - tak.
W ogóle te pierwsze 3 miesiące w systemie weidera to 3 dni w tygodniu i w każdym dniu ćwiczy się WSZYSTKIE mięśnie.
Za dwa tygodnie zmieniam całkiem plan ćwiczeń.

BTW. Czy ty też ze Starachowic? ;-)

Damian st-ce
01-06-08, 19:52
Nie czekaj dwa tygodnie. Nowy plan zacznij od jutra. Trzy miesiące to stanowczo za dużo. Plan treningowy zmieniaj co 6 tygodni. Jestem z st-ce :)

Jaco...
01-06-08, 20:18
wydaje sie ze robiles troche za dlugo jeden plan ale co ty po 3miechach narzekasz ...staryyy po roku to moze co byc nie tak ....ale nie po 3 miesiacach... spokojnie wszystko bedzie szlo i jeszcze zaczynasz juz cwiczyc partiami to bedzie git....systemtatyka, dieta i troche czasu ...to jest Twoja recepta :P