PDA

Zobacz pełną wersję : Help



..Karol..
01-06-08, 16:15
witam. mam pewien problem. postanowilem popracowac nad swoja sylwetka tylko ze nie mam pojecia jak bo dopiero zaczynam moja "przygode" z kulturystyka. mam do dyspozycji drazek i hantle. chcialbym rozbudowac troche klatke i ramiona (bic tric i naramienne) oraz zrobic rzezbe miesni brzucha (niestety posiadam troche tluszczu glownie na biodrach i troche na dolnej czesci brzucha). prosze abyscie polecili mi jakis plan cwiczen ( nie posiasadam lawki ) i powiedzieli jak zrobic rzezbe na brzuchu. z gory dziekuje :) [ niestety silownia nie wchodzi w gre z powodu braku kasy i czasu]

slim shady
01-06-08, 21:35
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

tu masz wszystko ładnie opisane i ćwiczenia jakie mozesz robic bez sprzętu

..Karol..
01-06-08, 21:42
dzieki. a co myslicie o treningu 8 minut abs?? pomoze mi spalic tluszcz??

slim shady
02-06-08, 20:52
ćwiczyc zawsze mozesz ale na spalanie tłuszczu to są cwiczenia aeroby np. rowerek,steper,bieganie,pływanie itd

prokopek
02-06-08, 21:04
dzieki. a co myslicie o treningu 8 minut abs?? pomoze mi spalic tluszcz??

Rób 8 abs a gdy już nie będziesz czuł problemów z tymi ćwiczeniami to zacznij robić 6w ;d

terrorsiejem
02-06-08, 21:04
na spalenie fatu a6w (czyt.aerobiczna 6 weidera) i jak kolega powiedział aeroby (czyt.jazda na rowerku bieganie skakanie) ale nic (jak masz szczęście to nie wiele) ci to nie da bez diety na redukcje. Jak odwiedzisz dział "dieta" i już poznasz techniki układania diety na redukcje odwiedz dział "trening" i wpisz w wyszukiwarce "plan na redukcje". Powodzenia :)

..Karol..
02-06-08, 21:12
dzieki. a jak moge cwiczyc w "moich" domowych warunkach klatke i ramiona (chodzi mi o ich rozbudowe. w bicu mam 30 cm i mnie to nie zadowala :/ ) [do mojego domowego sprzetu dolacze jeszcze ekspander]

slim shady
02-06-08, 21:15
rozpiętki a tu masz wszystkie ćwiczenia opisane http://www.kulturystyka.pl/atlas/
które mozesz wykonac na hantlach ale raczej dbaj o wszystkie partie mięsni nie tylko bica i klate

terrorsiejem
02-06-08, 21:16
jesli spalasz fat to narazie raczej nie powiekszysz obwodów a nawet przeciwnie bo o to właśnie w tym chodzi :)