PDA

Zobacz pełną wersję : Jak rozpisać??



Kamilo
20-08-06, 14:12
Witam. Dawno mnie juz nie było... ale jakoś tak wyszło... wogule mało czasu poswięcam na kompa. Potrzebuje porady. Gdzieś koło kwietnia skonczyłem cykl na dece i omce (deca 200mg na tydzień, a omki na początek 1 a potem 2 w tygodniu) deci 10strzał a omki 15. Potem odblokowanie oczywiście i taki okres przejściowy zeby były jak najmniejsze spadki. Cykl dał mi ładną jakosciowo mase i siłe. Obecnie jestem na rzeźbie, straciłem 5kilo ale głównie tłuszczyku, obwodowo spadło niewiele i siły tez malutko. Jeszcze pociągnę tak koło 1,5 miesięca. I na poczatku listopada chciałbym zacząc nowy cykl. Moje aktualne wymiary są w profilu. Chciałbym zeby cykl skaladał sie z Boldenonu, mety( mam Anabol Tablets/tajlandia) i co jeszcze do tego???? Testosteron?? Co do Boldenonu to jaki kupić, mam dostęp prawie do każdego, więc nie powinno byc problemu. Ile go bić na tydzień- 200mg? Mete mam, 200 tabletek powinno styknąć, jednak z meta nie bedę przesadzać i góra 6tygodni. Jaki testosteron wybrać?? który będzie najlepszy?? I jak rozpisać poszczególne anaboliki?? Na tym cyklu chciałbym zrobic dobrą jakościowo mase i siłę. Cwiczę systematycznie a na diete zwracam szczególną uwage. Dzięki z góry. pozdrawiam.

tMQ
20-08-06, 19:59
niech ci to rozpisze twój diler

vold
20-08-06, 22:05
tMQ, coś ty taki ostry :grin:

Rocky
20-08-06, 22:49
Nie jestem specem w tym dziale i tak podejzewam ze łonczenie boldka z meta nie za dobry pomysł gdyz boldek jest struktularnie prawie identyczny jak metanabol. Ja bym to połonczyl z sustą lub omka i na koncu bym dodał winko lub trena dla podkreslenia miesnia. Ale moze ktos bardziej doswiadczony ci poleci co i jak.

Ps. Co do boldka słyszalem ze dzieci maja problem w nastepnym pokoleniu czy cos takiego ale to moze byc tylko plota

jondeca
20-08-06, 23:05
przedewszystkim bolda nie 200mg tylko z 300-400 :mrgreen:

tMQ
21-08-06, 14:22
skoro eq i meta sa niemal identyczne budowa a po mecie nie ma zadnych skutkow ubocznych, to teratogennosc to mit. oczywiscei pod warunkiem, ze organizm oczyscil sie ze wszystkich metabolitow.

Rocky
21-08-06, 15:03
nie o to mi chodziło wiem ze boldek jest lepszy od mety i ma mniej skutków ubocznych chodziło mi o to ze sa niemal podobne ale różne dlatego ze Boldek jest związany z 17 beta estrem a Meta jest 17 beta alkiem (tu nie pamietam nazwy). Reszta molekuł jest jednakowa. Ale przez to inaczej działają. Tak gdzies czytałem kiedys i temu tak mysle ze nie jest dobre łonczyenie tych srodków ale dodalem ze tylko tak mysle i nie jestem specem

tMQ
21-08-06, 15:59
ja ci nic nie narzucam :)

1,4-androstadiene-3-one,17b-ol

17 beta-hydroxy-17alpha-methyl-1,4-androstadien-3-one

Kamilo
22-08-06, 00:18
Oki. To moze napiszecie mi jak rozpisać ten boldenon? i z czym go połączyć zeby były ładne efekty? Czy moze zamiast boldka wziąć dece? Który środek jest lepszy, deca czy boldenon? A jaki boldenon byście proponowali? thx

jondeca
22-08-06, 22:22
jesli w kwietnu skonczyłes dece to odradzam.
w takim razie bold po 300-400mg ciagnij mniej niema poco :mrgreen:

tMQ
22-08-06, 23:45
EAP.

Gonatropin
23-08-06, 14:54
EC/EAP