PDA

Zobacz pełną wersję : Przedramie



ziegenhal
29-05-08, 18:49
Witam cwicze od 3 miesiecy przedramie .
robie takie cwiczenia -
nachytem podnoszenie sztangi na kolanach
podchwytem podnoszenie sztangi
"wykrecanie recznika" (nawijanie sznurka na rurke talerzów)
i przyszlo mi zaledwie 1,5 cm w nadgarstku moze 0,3 mm czemu tak mało?
Cwicze przedramie zaraz po barkach
Moze za duzy ciezar daje ? podchytem daje 40 kg po 12+ , ale jak daje 25 kg to czuje ze az przedramie mnie pali , na 40 kg tego nie mam. W bicu mam 38 a w przedrmaniu 33 :/ troche dziwnie to wyglada

Damian st-ce
29-05-08, 19:39
Przedramiona należy ćwiczyć w miare małym ciężarem i wykonywać taką liczbę powtórzeń abyś czuł palenie wewnątrzmięśniowe (ok 15-20).

m@bi
29-05-08, 19:45
Nie dawaj dużych ciężarów na przedramię daj mniej, rób dokładnie!! A z czasem przyjdą efekty :)

HerQleSZMC
30-05-08, 13:11
Znalazł by sie ktos i mi wytłumaczył o co konkretnie chodzi z tym: "wykrecanie recznika" (nawijanie sznurka na rurke talerzów)

Albo jeszcze jestem zaspany albo po prostu nie moge skumać jak to ma wyglądać a tez poszukuje jakichś ciekawych i dobrych ćwiczeń na przedramie.

ziegenhal
31-05-08, 19:09
Znalazł by sie ktos i mi wytłumaczył o co konkretnie chodzi z tym: "wykrecanie recznika" (nawijanie sznurka na rurke talerzów)

Albo jeszcze jestem zaspany albo po prostu nie moge skumać jak to ma wyglądać a tez poszukuje jakichś ciekawych i dobrych ćwiczeń na przedramie.
bierzesz jakas rurke przywiozujesz jeden koniec sznurka do niej a drugi do np talerza , tak z 3/5 kg , wyciagasz rece do przodu trzymajac rurke i nawijasz sznurek z ciezarkiem do gory ja dłońmi :p.

HerQleSZMC
01-06-08, 12:16
Aaaa już czaje:D Dzieki Dzieki ziomek:D