PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o pomoc- Jak brać spalacz Clenburexin + L-Karnityna?



niefachowiec
28-05-08, 17:26
Witam, jak w temacie, chciałbym dowiedzieć się jak brać spalacz Clenburexin wraz z L-karnityna green tea itp. Zakupiłem obydwa opakowania po 90kaps w każdym ale nie wiem kompletnie jak je dawkować przez czerwiec aby wyszedł jak najlepszy skutek! Mam nadzieje, że mogę na was polegać i znajdzie się ktoś kto doradzi :)

niefachowiec
28-05-08, 18:35
Aha, dodatkowo chciałbym dowiedzieć się co mogę dołączyć do tego jako białko aminy żeby nie spalać mięśni, tylko tkankę tłuszczową, pozdro!

pimols
28-05-08, 21:00
powinno pisac Ci na opakowaniu prawdopodobnie rano na czczo 30min przed sniadaniem i 30min przed obiadem
a kupic se mozesz np Ostrowie,Glutamine lub BCAA
a diete masz?

niefachowiec
28-05-08, 21:55
Oczywiscie, mam zamiar podejsc do diety, tylko nie mam jeszcze ułożonej. Poszukam coś.. chyba, że masz jakąś niezłą przetestowaną. A co do BCAA, to pewnie je kupie tylko dawkować normalnie czy jeśli spalacz jest to w innych porach? a może razem?

ps. mój cel to zrzucenie w ciagu cyklu (1 miesiac) 3-5kg~

Rickey
28-05-08, 22:42
Wiesz to że ktoś ma dobrą diete i na niego "działa" to nie znaczy że tobie dobrze "siądzie". Diete powinieneś ułożyć sobie sam i dac do sprawdzenia na forum. Ludzie którzy się na tym znają na pewno podpowiedzą ci co powinineś zmienić itd. Wg mnie branie gotowych diet nie ma sensu.
Pozdro!!