PDA

Zobacz pełną wersję : a6w i trening na mase



ErWeider
27-05-08, 19:56
mam pytanie bo gdzies slyszalem ze nie powinno sie laczyc A6W gdy pracuje sie nad masom czy jest to prawda? bo mam trening na mase ale brzuch robi A6w czy to dobrze?

MhL
27-05-08, 22:09
a6w jest na rzezbe(podobno), abs na budowe mieni brzucha.
Nie widze jakis radykalnych ograniczen. Jak wytrzymujesz to trenuj dalej.

Cielu7
27-05-08, 22:41
jesli nie lubisz miec zalanego brzuchola i widoczne miesnie to rób brzuszek nie ma zadnych przeciw wskazań

ErWeider
28-05-08, 14:39
ok dzieki :) czyli nic to nieprzeszkadza w robinieu masy? bo brzuch to chce miec ładnie wyrzezbiony a reszte masuje

MhL
28-05-08, 15:28
Robiac trening na mase tyjemy wszedzie nie wybieramy sobie gdzie chcemy przybrac :).
Trenujac brzuch; trenujesz miesnie, podczas masowania beda one pod skora i tluszczykiem. Tylko dotykiem je wyczujesz.
Gdy przejdziesz na redukcje spalisz tluszcz to bedziesz mial karolyfer.

Scott
28-05-08, 18:25
Tylko dotykiem je wyczujesz.
To tego tłuszczu musiałoby być na prawdę dużo. Robiąc szóstkę najintensywniej eksploatowane są górne partie brzucha, a ten fragment jet raczej ciężko zatłuszcyć bardziej niż dół ;) Jeżeli brzuch będziesz robił regularnie i z właściwym podejściem to nawet przy masie masz szanse na kaloryfer. No może kałołyfeł (nie wiem czemu mi się tak kojarzy) ale na mięśniach będziesz miał tłuszcz, a nie między nimi i na nich. Da Ci to efekt takiego nieostrego kaloryfera, nie będzie definicji za dobrej to wiadomo.. będzie kałołyfeł :D

MhL
28-05-08, 18:40
moze przesadzilem z tym dotykiem na calowsci. Gorne bedzie widac, sle dolne miej :).

tm7
28-05-08, 23:20
a6w dobra opcja a to ze na masee cwiczysz nie ma nic wspolnego , jakies cwiczenia na brzuch musisz robic, napewno wzrostu masy nie zachamuja :D

toxic
29-05-08, 12:50
Mysle , ze moze byc troche ciezej robic bo masy bedzie ci naplywac ale ja robie na mase i brzuch i jest ok! wiec masa + a6w jest ok