PDA

Zobacz pełną wersję : dietta i problemy z zoladkiem



Romek
27-05-08, 12:29
mialem kiedys diete ale sie bardzo do niej zrazilem pozniewaz robilem wszystko tak jak trzeba bylo i jadalem to co mialem w tej diecie ale po 2 dniach dostalem biegunki i ledwo wytzrymywalem w sql na lekcjach myslalem ze to przejsciowe i wytrzymalem tak okolo 2 tygodni i nic sie nie zmienilo. co moglo bvyc tego przyczyna czy jezeli znowu bym zrobil sobie diete to dalej bym mial teen problem ??

ErWeider
27-05-08, 12:35
moze wczesniej jadles mniej i twoj organizm nie byl przyzwyczajony do takiej ilosci pozywienia lub moglo to byc wywolane stresem przez szkole tez tak mialem ale jakos znalalzem sposob na odstresowanie i jest jzu wpozadku ;)

Romek
27-05-08, 12:37
hmm a jak to robiles znaczy jak sie odstresowujesz fakt stres bardzo czesto mi towarzyszy w szkole

ErWeider
27-05-08, 12:45
napewno bardoz czesto po przepudzeniu przed szokolom masz te bole brzucha, ja poprostu robie tak nastawiam sobie budzik tak ze mam 15min na szykowanie sie do skzoly i niemysle o szkoel bo czasu neima szybko wychdoze i lece na tramwaj i jakso przechodzi :) to na mnei dziala keidys bralem jakies tabletki ziolowe niby pomagaly... :)

bless8
27-05-08, 13:45
Na 99% jest to związane z większą ilością pokarmu. Jak zaczynasz więcej jeść organizm nie jest na to przygotowany i reaguje w taki sposób. Sam wiem po sobie jak przeszedłem na dietę masową. Nie byłem głodny, ale musiałem jeść żeby dostarczyć białko i właśnie wtedy miałem biegunkę :D. Nawet teraz kilka dni temu miałem to samo. Jestem już 2 miesiące na redukcji i nie mogę jeść dużo bo po prostu nie zmieszczę tego, a byłem na imprezie i się obrzarłem i "SRALNIA" przez dwa dni :D. Przejdzie ci na razie jedz trochę mniej a później będzie już wszystko w porządku.
Pozdrawiam

Paluch
27-05-08, 13:57
mialem kiedys diete ale sie bardzo do niej zrazilem pozniewaz robilem wszystko tak jak trzeba bylo i jadalem to co mialem w tej diecie ale po 2 dniach dostalem biegunki i ledwo wytzrymywalem w sql na lekcjach myslalem ze to przejsciowe i wytrzymalem tak okolo 2 tygodni i nic sie nie zmienilo. co moglo bvyc tego przyczyna czy jezeli znowu bym zrobil sobie diete to dalej bym mial teen problem ??

A moze zaczales pic mleko i jesc sery?
Jezeli tak, to moze to byc nietolerancja laktozy.

Romek
27-05-08, 14:28
mleko pilem od zawsze bo lubie to poewnie jest od tego ze wiecej jadlem dziex :)

ErWeider
27-05-08, 15:02
tak wlasnie moze to byc tez zwiazane jak mowil bless8, organizm niejest przyzwyczajony do takeij duzej ilosc.

PuaPAj
28-05-08, 12:08
Moze miales za malo posiłkow? Rozloz sobie jedzenie na wieksza ilosc posilkow wtedy nie bedziesz tak "przepelnial" żoładka

Rynju
28-05-08, 17:04
moglo to byc tak ze dawales tylko do niektorych posilkow wieksze ilosci tzn twoja dieta polegala na tym ze zamiast 5-6 jadles 3 ale 2 x bardziej obfite ! Badz zle zrodla weglowodanow lub bialka. Nieprzyzwyczajony zoladek wymywal z ciebie kazdy nadmiar