PDA

Zobacz pełną wersję : sezon letni -> trening na mase



Siergiej1991
25-05-08, 21:58
Witam
Chcialem sie dowiedziec czy sezon letni w niczym nie przeszkadza by zajac sie treningiem na mase? Slyszalem opinie ze nie powinno sie itp ale to bylo zwykle gadanie typowych sezonowcow. Chcialem znac opinie kogos z zaawansowanym stazem na silowni.
Z gory thx i pozdrawiam

Daro17
25-05-08, 22:01
To tylko twoja indywidualna sprawa kiedy wykonujesz trening na masę.
Z tym, że w lato często jest trudniej, masz więcej ruchu, grasz w piłkę, biegasz, pływasz itd. co utrudnia zdobywanie masy.
Dodatkowo w lato kiedy jest gorąco ciężko dużo jeść, na pewno znasz to uczucie.

Siergiej1991
25-05-08, 22:10
znam to uczucie dobrze :)
Ale ja zwykle po treningu budze w zoladku smoka heh :) i jem wszystko co na talerz wpadnie :) ... nie no przy odpowiedniej diecie oczywiscie :)

terrorsiejem
26-05-08, 08:48
w lato nasz organizm instynktownie stara sie nie jeść cięzkiego jedzenia i to jest kolejny czynnik który utrudnia robienie masy w lato.

Cielu7
26-05-08, 09:38
a ja jestem inny ogolnie mas+e to robie cały okrągły rok mozna powiedziec :) ale czas kiedy zdobywam kilogramy to własnie lato wtedy wiecej jem i lepiej oraz nie mam treningow w piłke ogolnie lepszy odpoczynek jest go poprostu wiecej wiec mase czas zaczac pozd :)

47
26-05-08, 10:01
mi tez niestety na lato wypadlo dalsze robienie masy:( a w lato tez trudniej sie robi mase bo sie niekiedy cos wypije :P no i tak jak wyzej powiedzieli - latanie za pilka, plywanie, jazda na rowerze :P

terrorsiejem
26-05-08, 14:50
ja robie też okrągły rok i nie widze szczególnej różnicy między zimom a latem ale każdy jest inny :)