PDA

Zobacz pełną wersję : Takie kombinacje...



Scott
25-05-08, 13:46
Tak sie zastanawiałem nad przyszłymi cyklami (ewentualnymi). jeszcze ok 2 tyg mstak univ. (ostrowia jeszcze nie doszła :( ) a potem nic nie chcę.. do czasu ;) i tylko tak się zastanawiałem nad różnymi opcjami.
1. Zasugerowałem się horse power i czy zestaw cm3+krealkalyn ma sens?
2. sam horse power, interesują mnie opinie, mało ich znalazłem a subiektywne arty twierdzą niemal że jest skuteczniejszy niż sterydy...
3. mutant mass.. to mnie kusi, ale dopiero później. Tym razem obiektywne opinie mnie przekonują no i chciałbym o Waszą opinię.
4. Takie raczej teoretyczne (bo raczej tak nie zrobię) połączenie mutant mass i horse power - ?
5. Czytałem trochę o mutant m, i intryguje mnie porcjowanie... w jednej porcji jest 170g węgli... to ma sens? da rade tyle przyswoić na raz? może rozdzielić to na 2x ?

wiem ze połączenia są każde z innej "parafii" i jakby mają inne cele, ale chcę probować nowych rzeczy, najbardziej kusi mnie połączenie cm3+krealk, albo po prostu HP ze względu na siłę, ale potrzebuję masy dla tego myślę o tak zachwalanym mutancie.

Pozdrawiam.

terrorsiejem
25-05-08, 14:08
o ile branie krealkalynu w ogóle ma sens to połączenie cm3+KA ma swój sens jednak ja bym zrobił tak że najpierw jkał bym KA i dopiero jak bym skonczył to zaczął bym cm3. horse power-kolejne cudowne coś co żekomo jest najlepsze bije na głowe sterydy itp. a tak naprawde to jest przeciętny stack i drogi jesli porównać do efektów koncowych. Mutant Mass- bardzo dobre opinie podobno najlepszy gainer na rynku w czasie obecnym jednak nie znam osob które go stosowały. połączenie MM i HP teoretycznie ma sens jednka kupił bym jakiś tanszy stack na twoim miejscu albo olimp massacra (opinie średnie ale znam ludzi którzy go stosują i są w pełni zadowoleni jedyny minus to cena) przyswajalność węglowodanów jest sprawą indywidualną np ektomorfik przyswaja wiecej wegli niż endo ale wydaje mi sie że nie było by problemu ze 170g.

kox
25-05-08, 14:17
ja miałem ochote na Horse powera ale w ostatniej chwili zdecydowałem sie na Deca Stack i NOZ. czytałem opinie na temat HP alez negatywnymi sie nie spotkałem, moze odnosnie smaku. tak naprawde to mało jest osob co brało tego staka.

Punisher
25-05-08, 14:34
kupił bym jakiś tanszy stack na twoim miejscu albo olimp massacra
Massacra jednak nie jest tańszy od HP.

HP dobrze by było mieć dwie puchy na cykl, albo połączyć z jakimś innym produktem... moze być tcm:)

KA bym odpuścił, bym wolał za to kupić mono creapure.


4. Gainer nie wyklucza przecież staka kreatynowego, a jest wskazane łączenie.

5. To co pisze producent to jedno, praktyka to drugie. Wiadomo, każdy z nas jest inny, prowadzi inny tryb życia, inny ma orgaznizm i można tak wyliczać długo. Porcję dobierasz wg własnych potrzeb, wg mnie to 170g przesadzone jest dla amatorów. Raczej to jest dla zawodowców, którzy mają ogromne zapotrzebowanie na składniki odżywcze i to tak jakby Janek z siłowni brał 30g gainera w porcji.

terrorsiejem
25-05-08, 14:36
wiem nie mówiłem że jest tańszy powiedział bym że jest wyjątkowo drogi ale daje efekty zadawalające (widze po znajomych i słucham ich opini) dokaldnie nie uznaje krealkalynu to jest drogi suplement a daje tyle samo jak nie mniej niż zwykłe mono.

Scott
25-05-08, 15:59
Nie twierdze że gainer i stak to zły pomysł, po prostu wyjdzie mi to w sumie ponad 400pln, dla tego to taka teoria :D Jestem już prawie przekonany do mutant massa, a co do tego to jeszcze poczytam. Chyba że się znajdzie jakaś robota na wakacje i o ile nie będę musiał spotkać się z jakimś nauczycielem w sierpniu to bedzie HP i MM.

Dziekuje i pozdrawiam.