PDA

Zobacz pełną wersję : Nitrobolon 2 - dawki , śmierc



toxic
25-05-08, 10:02
Siema , od 2 dni biore nitro w 1 dzien zasnalem normlanie a na 2 nie moglem wogole nic nawet oka zamknac o godzinie 2 sie obudzilem i tak jak na amfetaminie nie chcialo mi sie spac.. a teraz boli mnie glowa i wszystko ;[ co o tym myslicie? - biore to dopiero 2 dzien i jestem przeziebiony gardlo mnie boli tak sobie rozkminilem zeby przestac cykl i sprzedac bo chyba ta kreta dla mnie za mocna albo cos.. ;] .. biore zmniejszone dawki czyli 2 razy rano i po treningu.. jeszcze chcialem dodac ze kuło mnie cos po lewej stronie .. i sie troche trzeslem moze to prezz grype nie wiem ;/ ..

ciaastek91
25-05-08, 10:13
te obiawy to chyba ze wzgledu na chorobe. jezeli dopiero 2 dni bierzesz, to przerwij cykl, az do wyleczenia i zacznij jeszcze raz.

Scott
25-05-08, 10:21
Wiesz, to może być skutkiem wielu czynników. W zależności od tego jak długo ćwiczysz i czy przyjmowałeś wcześniej choćby mono. Pisze się, żeby nie zażywać staków zanim nie spróbuje się krety w słabszych postacach, nie wiem ile w tym prawdy, ale Twój przypadek *może* być tego potwierdzeniem. Inną sprawą i chyba najbardizej prawdopodobną jest stan zdrowia. Jeżeli jesteś chory to organizm nastawia się na obrone i odbudowę (przede wszystkim), wtedy wyklucza się treningi bo jesteś zwyczajnie zmęczony. Staki działąją silnie energetycznie i Twóje zahwainia/zaburzenia (za duze słowo) mogą być spowodowane tym, że organizm stara się wybrnąć jaknajlepiej z choroby, jest osłąbiony i ani "myśli" o wzmożónym wysiłku, a ty dostarczasz mu energetyka, na chłoski rozum niby dobrze, ale widać , że tak to nie wygląda. Mniej prawdopodobne jest to, że masz coś "w sobie", czyli jakieś małe problemy z sercem czy ogólnie układem dokrewnym i tam reagujesz na zwiększoną dawkę no2. To akurat jest mało rawdopodobne.

Przypuszczam że minie to po chorobie, energetyków nie zażywa się będąc bardzo zmęczonym, lub chorym (co też po niekąt oznacza zmęczenie). A prekonałem się o tym, jak kiedys z ziomkami zamówiliśmy sobie guaranę w kapsółkach. Było napisane że dziesięć szt. odpowiada mocnej kawie albo jednemu energy drinkowi. Wzieliśmy po pięć, typowe następstwa skok energii, przyspieszony metablizm (lałem co chwile) a jak wróciłem do domu to spałem 3h. i tak miał prawie każdy z nas bo ogólnie byliśmy zmęczeni. Wystarczy nie przespać dobrze, jadąć na rezerwach organizm bardizej się męczy z energetykiem.

Wniosek taki, że powinieneś to odstawić, ąz nie wyzdrowiejesz i się dobrze nei wyśpisz! Naturalnie na siłownie też nie chodź, bo iwększą krzywdę sobie wyrządzisz niż kożyść przyniesiesz.

toxic
25-05-08, 10:26
chyba tak zrobie.. bo mam katar w nocy chyba byla goraczka bo sie trzepalem z zimna nos zimny i gardlo strasznie bolalo mozliwe ze to od choroby.. a juz mam cykl mono za soba :) jesli o to pytalem i starz chyba tez w miare.. i mam pytanie czy np jak pije wode na cyklu to mozna z letnia? bo zimna wlasnie sie tak zaziebilem ;/

Scott
25-05-08, 10:42
temperatura wody chyba nie ma wielkiego znaczenia, ale na razie nic rób tylko się kuruj. Nie warto tego przyjmować bez treningu, a i nie za bardzo trenować w chorobie. Rób sobie gorącą herbatę z miodem i cytryną, wpieprzaj czosnek i rutinoscorbin i połóż się spać o 20, zaśniesz choćby o 21, ale będizesz wypoczęty, rano będize znacznie lepiej i dopóki nie ustąpią ostatnie objawy nie dotykaj nitro, ani sztangi.
Siema

toxic
25-05-08, 10:49
sog dla ciebie i ide lezec. ;/

Symu
25-05-08, 12:44
zmierz ciśnienie i kuruj sie, bo najprawdopodobniej to chorba.

Prezydent_1c
25-05-08, 19:22
Choroba swoją droga ale ogólnie skład tego środka można nieco porównac do składu leku glicerynowego-nazwy nie pamietam : Jest to lek dla starych dziadków którzy mają problemy z sercem. I ogólnie zdrowi ludzie którzy takich problemów nie maja nie powinni brac tego. Również w młodym wieku boostery NO2 nie są wskazane. Stąd mogły wystąpić bóle, zawroty głowy itp.

NIKOLIS 168
25-05-08, 20:05
Nie sadze aby to była do konca prawda bo przed tamtymi wakacjami bralismy po 700g NB2 (3osoby kazdy po 700) i nikt nie miał problemów a przyrosty były oki. Choc i tak twierdze ze zepsułem ten cykl ! W styczniu zrobiłem CP+Vital i lepsze efekty a czemu?
Wreszcie prawidłowo przyłozyłem sie do diety.
A wiec witaminki odpoczynek! I spróbowac od nowa jesli bedzie sie to powtarzac to oznacza ze jestes uczulony na którys składnik!

Kisielzmc
25-05-08, 21:35
Ja teraz biore Nitro 2 mam 16 lat i nie ma zadnych problemow

Symu
25-05-08, 22:06
nitro 2



Pump Creatine Matrix – 4000 mg:
Jabłczan Kreatyny (TriCreatine Malate),
Ester Kreatyny HCL (Creatine Ethyl Ester HCL)

Nitrix Oxide Amplifier Matrix – 3500 mg:
Alfa-ketoglutaran Argininy (AAKG)
Jabłczan Argininy (Diarginine Malate),
Jabłczan Cytruliny (Citruline Malate)

Inozyna – 2000 mg

Tauryna – 1500 mg

Glutamine Matrix – 1000 mg:
N-Acetyl Glutaminy (n-acetyl-glutamine NAG)
L-Glutamine

nie widzę tu nic co miałoby właściwości leku, no możę NAG którego stosuje się z tego co wiem na wrzody. Standardowy skład staka - aminki.

toxic
26-05-08, 07:27
nie biore nitro juz 1 ponad dzien i juz noce sa spokojniejesze xd ale i tak ciezko mi zasnac .. sen mozna powiedziec jest mocniejszy.. a chory nadal jestem .. ;/ glowa rano zawsze trzaska od braku snu.. w klatce juz nie kluje mnie - ostatnio klucie moglo wywolac to ze na treningu robilem klatke ;] ale nie wiem :)

doczytalem na opakowaniu ze moga byc niepozadane efekty... bole glowy.. obnizone cisnienie tetnicze..

Rickey
26-05-08, 15:35
Tym kłuciem w klacie to sie nie przejmuj, bo ja jak robie klatę to przy wyciskaniu zawsze mnie kłuje w klacie, ale to później ustępuje.
Pozdro!!

Symu
26-05-08, 16:55
z tym obnizownym cisnieniem to jakas lipa, mi zawsze skacze po NO boosterach.

u.waw.pl
26-05-08, 18:36
W tych sprawach nie szukaj porady na forum, a u lekarza.

Prezydent_1c
26-05-08, 23:09
Dlatego wam napisze jeszcze raz to co powie wam lekarz. Nie u wszystkich ale u niektórych mogą wystąpić takie problemy i to nie jest cos "dziwnego" ponieważ tak ma to działać(rozszerzać naczynia krwionośne nie zwarzając na nic innego). Na wielu gainerach piszę np. "mass stimulator" i sa one produkowane po to aby w pewnym sensie "zmienić" metabolizm i nieco go przestawić(przykładem może byc dieta bez i z gainerem-testowałem to osobiście i jeśli waga nie kłamie to niestety z gainerem byłem bardziej na + chociaż moglem posiłkiem zastąpić dawke gainera). I ogólnie wiele środków polecane jest od 21 lat nie bez przyczyny, jak i równiez na wielu z nich nie jest napisana taka informacja chociaż teoretycznie powinna być. Dodatkowo powiem wam że odzywki nie są wcale do końca "zdrowe" i wiele osób przez ich branie miało poważne problemy. Nie widzi się tego i nie słyszy na siłowniach jednak w szpitalu inaczej to wygląda.
ps. Żeby nie było że jestem taki anioł i wszechwiedzący to osobiście biore odżywki a mój tata jest lekarzem stąd np. mówie wam o szpitalu ponieważ ksiażek lekarskich kserować mi się nie chce ;)

Zapomniałem dodać że oczywiście może być to choroba bo przez forum trudno określić stan zdrowotny jednak jeśli to NB to nie jesteś sam ponieważ mój "znajomy" chcąc spompować się nieco zaczął brać około 3-4tyg. temu ten środek i przestał po 2tyg stosowania z powodów biegunki, zawrotów głowy i własnie owego kłucia w klatce piersiowej.

toxic
27-05-08, 08:23
Dzieki za posty z pomoca... to chyba nitro tak dziala jak ktos jest przeziebiony ostro .. mam kaszel i katar ostry.. spanie jest prawie w normie juz zasypiam mniej wiecej normalnie wiadomo jak jestem chory to katar przeszkadza ale poza tym nic nowego bede wam mowil jak to przebiegnie i jak znowu zaczne brac! gdy w pelni wyzdrowieje i zobacze jak bedzie.. *( wczesniej musze zbadac cisnienie)

Symu
27-05-08, 17:30
Prezydent różnica może być z gainerem i bez i temu nie zaprzecze. Powod?? Gainer to glownie wegle proste, co powoduje wyrzuty insuliny. Niby nie istotne ale jednak. Insulina jest najsilniejszym anabolikeim i możecie sprawdzić na sobie, że dodając do posiłkow wegle proste przyrosty beda wieksze, ale rowniez wiecej tluszczu przyrosnie. No i aspekt zdrowotny jeszcze, te wyrzuty insy nie sa najlepsze dla naszego organizmu.

Czy odżywki/ suple są zdrowe?? Pewnie nie, ale cola też nie jest.

Punisher
27-05-08, 19:12
Zależy też jeszcze jaki gainer.
Ale prawdą jest fakt, iż nie wiemy jakie są węglowodany w nich, tak samo w carbo.
Kiedyś pisałem do producenta i chciałem się dowiedzieć jednak bez skutku.

Prezydent_1c
27-05-08, 22:40
Jednak nie porównujcie coli do supli ;) Nie jestem ich przeciwnikiem jak prawie każdy lekarz jednak zdaje sobie sprawe że "zdrowe" nie są.

Symu
27-05-08, 22:40
To co oni piszą, że zróżnicowany czas wchłaniania to gówno prawda właściwie. Maltodextryny to praktycznie cukier (kiedys patrzylem na wielkosc czasteczki to jest nieduzo wieksza). Vextargo i vitargo niby są lepsze ale zazwyczaj ich dodatek to 10-15%. Jedyny gainer który zasługuje na miano tych z najwyzszej pułki to UP YOUR MASS z MHP (wegle ze skrobii) ale cena już dużo wyższa.

Punisher
27-05-08, 23:10
Ale gainer gainerowi nie równy, w jednym jest więcej cukrów, w drugim mniej, stąd taka rozbieżność.
Fakt, że żaden producent nie podaje ile węglowodanów to cukry, ale to czuć...

toxic
28-05-08, 10:47
Byłem u lekarza.. powiedzial ze wezły chlonne mam powiekszone itp itd.. dal mi 4 leki antybiotyk i jakies inne.... ide sie kurowac :) znaczy bede siedzial na kompie ^^ wiec na forum bede troche pisal.. pomagal innym :)