PDA

Zobacz pełną wersję : trzy posiłki dziennie



pawel430
24-05-08, 21:18
Chciałbym was prosić o pomoc w ułożeniu diety, jeśli można to jakoś tak nazwać, przez dwa miesiące będę jadł tylko trzy razy dziennie. Na wakacje od lipca wyjeżdżam do pracy zagranice. Mój dzień będzie wyglądał następująca, praca od 8.00, Przerwa od 12.00-11.00 na jedzenie „czegoś” z chlebem, Kończę o 18.00 obiado-kolacja. Zajmował się będę zrywaniem, zbieraniem gruszek, śliwek, pielęgnowaniem winogron itp., Co najlepiej byłoby zjeść rano i w południe z chlebem, wieczorem będziemy jeść zazwyczaj schab bądź inne mięso.Przez okres ten może pozbyłbym się trochę brzuszka. Myślę nad „dietą na rzeźbę”. Dobrze byłoby kupić jakieś białko, albo spalacz tłuszczu? Nie chciałbym spaść z masy mięśniowej.

Rynju
24-05-08, 22:07
no to na 3 posilkach to bedzie redukcja bedzie hehe. Chodzi bys ograniczal minimalnie czas pomiedzy posilkami, jesli masz kilka minut przerwy to wez wkladaj kanap[ki w kieszen czy cos i jedz zrob sobie 3-4 minuty przerwy (chyba tyle mozesz?)

pawel430
25-05-08, 13:02
Da się to zrobić. Co myślicie o jedzeniu mięs puszkowanych?

terrorsiejem
25-05-08, 13:13
jesli masz diete na mase i jesteś ekto to zapomnij o trzech posiłkach dziennie. Im wiecej na raz jesz tym bardziej przyspieszasz metabolizm a na tym na pewno ci nie zalerzy. Dlatego ważne jest żeby jeść częściej lae mniej. Także na okres pracy odpuśc sobie diete albo wykombinuj tak żebyś mógł jeść 5-6 posiłkow dziennie (to nie problem np.torebka ryzu do tego jabłuszko pokrojone i już masz posiłek,lub zamiast jabłuszka jakiś jogurt naturalny)

Shey
25-05-08, 16:07
Da się to zrobić. Co myślicie o jedzeniu mięs puszkowanych?

Chodzi Ci o tak zwane "konserwy" ^^ ? To nie jest dobry pomysł zawierają bardzo dużo tłuszczu i wody a ich wartość odżywcza jest mała. Jakość tego mięsa też nie jest rewelacyjna. ;)

Rynju
25-05-08, 16:30
terrorsiejem jaki ektomorfik z planem na mase??
cytuje:
"Przez okres ten może pozbyłbym się trochę brzuszka. Myślę nad „dietą na rzeźbę”.

pawel430
25-05-08, 18:16
Mam nadzieje że nie jest zemną tak źle, warze 85kg na 185cm. W grę wchodzą raczej cztery posiłki dziennie, może da się z tego coś wyciągnąć. Zastanawiam się tylko co najlepiej było by jeść rano i w południe na szybko. Moi koledzy biorą zazwyczaj z polski jakieś konserwy

terrorsiejem
26-05-08, 14:47
z rana same węglowodany np.Ryz z jabłkami (uparłem sie na tą potrawe :) ) i d owieczora węglowodany zamieniasz na białka kończąc na posiłku białkowym. Musi ci wejść w nawyk to że jka wchodzisz do sklepu i cos kupujesz patrzysz na tabele BTW. Jeśli jesteś wytrwały to np.tunczyk prosto z puszki albo nakładasz na chleb i masz posiłęk w którym jest (w przypadku samego tunczyka) dużo białka a w przypadku tuńczyka z chlebem (razowy) duzo białka i węglowodanów. pokombinuj ściągnij tabele btw albo wejdz na strone http://zywienie.prv.pl/ i życze miłej lektury i zapoznawania sie z zawartością BTW w produktach :)