PDA

Zobacz pełną wersję : Po treningu!..



toxic
24-05-08, 14:18
Siemka co powinno sie jesc po treningu np jem nitro i czy moge np moja masowke? (bialkO) czy musze cos bez bialka jesc? bo tak robie i nie wiem czy dobrze ulozylem sobie diete.. tak ja latam troche tym gainerem :p

lachu
24-05-08, 14:45
zle robisz po treningu glukoza weglowodany.
np po treningu jedz jakiegos batonika energetycznego.

Damian st-ce
24-05-08, 20:02
Zaraz po treningu zjedz dwa banany. 30 minut po treningu zjedz posiłek bogaty w weglowodnay złożone (ryż, kasze, ziemniaki) a także białko (kurczak, ryby, jaja). A jesli nie masz czasu na zjedzenie normalnego posiłku, Gainer jak najbardziej jest wskazany.

terrorsiejem
25-05-08, 03:54
zaraz po treningu dobrze jest zjesć weglowodany proste np jak było mówione banany,sok pomarańczwy itp. a do pół godziny po treningu węglowodany złorzone np ryż ciemny. Białka zalerzy od diety jaką ułorzyłeś nie zaszkodzi ale teoretycznie powinny być same węgle.

Rynju
25-05-08, 11:20
nie nie, bialka nie zalezy od diety. BIALKA ZAWSZE W POSILKU POTRENINGOWYM, nie TUZ po treningu a DO 45MIN PO :) A tak to reszta sie zgadza, tuz po treningu banany jakies, ew. carbo/gainer z duza zawartoscia wegli a potem posilek oparty na weglowodanach zlozonych (ryze, kasze, makarony) + bialko zwierzece (jaja, miesa, ryby) no i waznym posilkiem w dzien treningowy jest tez by dostarczyc duzo bialka przed snem

grzesiek7124
30-05-08, 21:50
Osobiście po treningu ukierunkowanym na masę mięśniową (taki masz chyba na myśli) spożywam:
1) aminokwasy rozgałęzione (BCAA) i glutaminę z odżywką carbo. Około 1 godziny później ryż (kaszę gryczaną) plus mięso.

2) jeżeli mam odżywkę białkową to mieszam ją z odżywką carbo. Gainerów nie stosuję. Przed snem obowiązkowo glutamina.

Choć powiem szczerze, że zależy to również od pory treningu.


Grzesiek.

PuaPAj
02-06-08, 13:58
Zmieszanie Carbo z bialkiem serwatkowym nie da czegos w stylu gainera? Ja tez jestem przeciwnikiem gainerow wg mnie lepiej kupic oddzielnie bialeczko i oddzielnie wegle i dawkowac je wg swojego uznania

Damian st-ce
02-06-08, 16:32
Po co kupować oddzielnie Białko i Wegle?? Przecież Gainera też można odpowiednio dawkować, wystarczy policzyć jaką ilość stosować...

grzesiek7124
02-06-08, 17:54
Gainer ma to do siebie, że w swoim składzie zawiera około 20-25% białka, reszta to węglowodany.
Mieszając natomiast odżywkę carbo z odżywką białkową mogę robić to w dowolnych proporcjach, nie jak w gainerze, gdzie stosunek białka do węglowodanów jest stały.

Grzesiek.