PDA

Zobacz pełną wersję : piewszy steryd



qubuh
23-05-08, 20:05
hej
mam pytanie co polecacie na pierwszy srodek z polki doping? Cwicze od 15 mc jestem po cyklach na kreatynie mega masie i stacku x pander. Czy po takim stazu moge wziasc cos mocniejszego? Aha i czy jesli tak to czy jest cos w tabletkach a nie strzalkach?

lg team
23-05-08, 20:12
ile wazysz?

sts
23-05-08, 20:22
przy okazji mi też tak na przyszłość coś poleć jak możesz obojętnie w czym byle nie syfiło jeśli istnieje takie coś oprócz scana oczywiście . waga 69-70 wzrost 165

lg team
23-05-08, 20:24
a ty jaki masz staz treningowy?

sts
23-05-08, 20:28
rok i 2 miechy będzie w tym od stycznia nic mi nie idzie ostatnio

lg team
23-05-08, 20:34
zastoj jest byc moze spowodowany bledami w diecie lub treningu

moze przetrenowanie - potrzebny ci odpoczynek

waga w sumie w miare odpowiednia do wzrostu

jesli juz bys chcial cos przywalic standardowo metke 15mg przez 4 tygodnie zupelnie wystarczy

3*1tbl w rownych odstepach

do kazdej tbl metki 1 tbl oslonki

dopracuj diete a braki uzupelniaj suplami

na 7-10 dni doloz kreatyne bez fazy nasycenia

ale przedtem proponowalbym przerwe ktora wykorzystasz na przemyslenia czy cos i co robisz byc moze zle

wprowadzic zmiany ruszyc i dopiero pozniej wejsc na saa

co do metki - syfy po niej nie sa jej skutkiem a reakcja organizmu

nie ma czegos takiego ze po scani eci wyjda a po napo juz nie

jesli masz predyspozycje wyjda ci po kazdej

jesli nie chcesz scana polecam Alchemia / Naposim

sts
23-05-08, 20:35
a jaką mete polecasz oprócz scana niby orginalny a lipa no na razie poczekam tak z 2 miechy zastanowie się i nowy trening w sumie od 2 tygodni zobaczymy co dalej i przerwe ile tydzień czy więcej

lg team
23-05-08, 20:36
napisalem wyzej ;)

sts
23-05-08, 20:40
no tak wybacz widzę spox dzięki na razie za jakiś czas się jakby co odezwę po przemyśleniach i ustaleniu co jak.

lg team
23-05-08, 20:42
spoko ;)

prawidlowa decyzja - o koksie powinno sie myslec na samym koncu jak wszystko inne jest dopiete ;)

qubuh
23-05-08, 21:18
waze 87 kg wzrost 186 24 latka

lg team
23-05-08, 21:23
ogolnie to to samo co pisalem do drugiego kolegi

z tym ze dawka dla ciebie to 20mg przez nie co dluzszy okres czasu 5 tygodni

reszta bez zmian te same zasady

terrorsiejem
24-05-08, 06:59
a dlaczego w tabsach nie strzałach ? jeśli łapiesz sie za koks i tak prędzej czy puzniej bedziesz musiał walić strzały. nie wiem czemu zawsze ludzie chcą w tabletkach koksy,przecież w strzałach są "zdrowsze".Ja polecam propa. Co do mety jka sie zdecydujesz (bo pewnie i tak jak juz zdecydujesz sie na mete chociaż lepszym rozwiązaniem jest prop) to wpisz w wyszukiwarce na forum i znajdz jakie potrzebne ci osłonki itp.

lg team
24-05-08, 10:07
dlaczego lepszym rozwiazaniem jest prop?

terrorsiejem
24-05-08, 10:22
z wielu powodów :) prop nie jest hepatoksyczny,dzięki częstym iniekcjom można spokojnie kontrolowac dawki ,słaba aromatyzacja,jeśli dobrze dostosuje sie dawki jest niewielka retencja wody,można go stosowac do krótkich i długich cykli, iniekcje są prawie bezbolesne (to dla tych co boją sie zastrzyków:) ) I jak wiadomo efekty daje mniej wiecej (nie wchodzmy w szczegóły) jak metanabol .

lg team
24-05-08, 10:44
hepatotoksyczny jesli juz ;)

a czestotliwosc iniekcji jest do wytrzymania przez laika?

terrorsiejem
24-05-08, 10:48
no racja :) co masz na mysli pytając czy częstotliwość iniekcji jest do wytrzymania przez laika ?

lg team
24-05-08, 10:52
pomysl ;)

terrorsiejem
24-05-08, 10:56
jak dla mnie to to pytanie jest bez sensu :) to jest pytanie bez załorzenia czyli nie da sie na nie odpowiedziec.

lg team
24-05-08, 10:58
bez sensu jest to co napisales wlasnie

wszystko czego ni epotrafisz zrozumiec kwitujesz takim stwierdzeniem?

terrorsiejem
24-05-08, 11:04
dobra to nie temat na zabawe w słówka.Pytanie bez załorzenia nie ma sensu .Pytanie które zadałeś nie ma załorzeniado tego jako podmiot można podstawić każdego i nie znamy częstotliwości a nie mówiąc o tym że nie znamy organizmu tegoż podmiotu :) Jednym słowem bez sensu nie na temat. Jeśli czegoś nie rozumiem pisze że nie rozumiem a twoje pytanie jest bez sensu ale zrozumiałe :)

lg team
24-05-08, 11:09
kolezko to nie forum polonistyczne hehehee

wracaj do lekcji i nie marudz

terrorsiejem
24-05-08, 11:17
lg nie wiem o co ci w tym momencie chodzi :) Nie mam zamiaru sie z tobą kłucić ponieważ nie mam co porównywac swojej wiedzy do twojej,ale naszczęście TYLKO w temacie doping :) Nie rozumiem dziwnego prowokowania z twojej strony (bo czym innym to nazwac).Zbaczasz z tematu nie wiem po co i na co zadając mi jakieś śmieszne pseudofilozoficzne pytania. qubuch zadał pytanie i był bym zatym żeby skupić sie na odpowiedzi a ty zamiast zachowywac sie jak 16 latek i docinać poprostu doradzaj i jemu i mi jeśli popełniłem błąd.

lg team
24-05-08, 11:27
kolego blizej tobie do szesnastki niz mi to po pierwsze

druga sprawa - poleciles cos autorowi zapytalem dalczego tak i nawet nie potrafisz obronic zdania a jesli juz to robisz to z bledami

wiec zapytalem czy czestotliwosc inj nie bedzie trudnoscia dla laika w przypadku propa - a ze ty nawet nie potrafisz zrozumiec prostego stwierdzenia to po co doradzasz komus cos na czym sie niez nasz wogole?

kolejna sprawa - nie baw sie w profesora Mioda (z pelnym szacaunkiem dla tego pana) na forum dotyczacym kulturystyki i dopingu bo tutaj sie pisze na temat a nie pierodly jakich sie teraz uczysz w gimnazjum

masz problem z rozumieniem podstawowych spraw zwiazanych z dopingiem to nie udzielaj sie wcale

to jest dla ciebie zrozumiale czy tez w ktoryms zdaniu brakuje podmiotu czy co tam zaraz sobie wymyslisz...

Rynju
24-05-08, 12:19
po co sprzeczka, LG zadal pytanie TERRORSIEJEM czy czestostliwosc iniekcji propa (ktory jak wiadomo trzeba bic czesto) bedzie znosna dla poczatkujacego. To podstawa, ze poczatkujacy wola lapac sie za tabletki, a tym bardziej jesli zdecyduje sie na steryd iniekcyjny to odradzac trzeba tak czestogo wbijania na pierwszy raz. Wiecej prob wiecej szkod. To lepiej w tedy niech pojedzie meta lub meta+oma czy inny test z dluzszym lancuchem

NIKOLIS 168
24-05-08, 14:12
Dokładnie wg mnie za czeste wbijanie na pierwszy cykl to nie najlepszy pomysł, dlatego ja na swoj poczatek planuje enana (przyszły rok:D) i robic iniekcje co 5dni.

lg team
24-05-08, 15:28
jaki enan bedzie szedl?

NIKOLIS 168
24-05-08, 16:52
Własnie sie zastanawiam nad jakims dobrym. Na poczatku myslałem nad Prolka ale ma małe stezenie tylko 100mg/1ml do mojej wagi to przydałoby sie przynajmniej 250mg E5D ładnie wychodzi z EAP, a Ty lg co bys mi polecił? bo z relacji znajomych i Waszych (forumowiczów) strzały z EAP sa dosc bolesne.
I drugie pytanie bo chciałbym na pierwszy zarzucic jeszcze winstrol i zastanawiam sie czy na pierwszy cykl to nie bedzie za duzo? A samego wina nie chce brac ze wzgledu na stawy... myslałem zeby z propem ale czestosc iniekcji jak na pierwszy raz jest za duzo wole jakis dłuzszy estr...Pozdrawiam;)

lg team
24-05-08, 17:06
pamietaj jedno - najpierw wybiera sie srodki pewne (apteczne) dopiero jak nie ma mozliwosci pewniejsze wsrod ugl

na rynku jest sporo aptecznych enanow 250mg

Iran tesc 250mg/ml
pojawila sie tez apteczna Galenika tez 250mg/ml - niedlugo wstawie fotki jak powinna ona wygladac do tematu z fotkami
jest tez Cido czy grecka Norma

takze wybor ugl jak sa pateczne nie jest rozsadne

co do dwoch srodkow - za duzo - tak sadze,

testosteron solo jak juz to wystarczy - czy enan czy prop w zaleznosci tez od celu cyklu

NIKOLIS 168
24-05-08, 17:17
Moim celem bedzie nabycie duzej masy a zarazem poprawienie siły i definicji a winstrol byłby dobrym rozwiazaniem, bo tren z pewnoscia odpada!
tylko o to chodzi ze dwa srodki na pierwszy cykl to tak nie zbyt dobrze...
Zastanawiam sie równiez nad samym propem w dawce 100mg E3D. Jak sadzisz?

lg team
24-05-08, 17:24
nie wiem kto ci doradzil 100mg/e3d ale zrobil to zle

pewnie ten ktos motywowal sie tym ze jak zwiekszy dawke o powinno sie tez wydluzyc okres wbicia - nic mylnego

wszakze bedzie efekt oczywiscie ale po co kombinowac i narazac sie niepotrzbne wachania stezenia propa jak mozna zrobic porosciej czyli w twoim przypadku 50mg/e2d czy moze 75mg/e2d w zaleznosci jaka waga bedzie wyjsciowa i nie ma mpwy o spadku stezenia itp...

NIKOLIS 168
24-05-08, 17:53
aha...moja waga to 86kg a wiec dawka musi byc troche wieksza.
Dalej mam dylemat:
Enan: +
wieksza masa, rzadkie robienie iniekcji
-
gorsza jakosc masy, dłuzszy cykl
Prop: +
krótki cykl, lepsza jakosc miesni
-
czeste iniekcje.
Sam juz nie wiem, jak wezme enana to z pewnoscia skoncze winem. Jesli chodzi o odblok i dodatki to wiem z jakim kosztem to bedzie zwiazane i jestem przygotowany na koszty rzedu 1000zł

lg team
24-05-08, 18:22
mylisz pojecia

na propie nie robi sie gorszej masy tylko mniejsza objetosciowo ale lepsza jakosciowo

na enanie bardziej podejdziesz woda i wiecej fatu si zgromadzi wiec masa bedzie gorszej jakosci ale kg powinno byc wiecej

rozumiesz teraz?

co do podanej kwoty to jest to pojecie wzgledne

same srodki nie wyniosa ci na pewno tyle - chyba ze ktos ma takie ceny, a podniesie ja na pewno to co do cyklu chcesz dolozyc z zakresu supli, diety, dodatkow pro-zdrowotnych (zestaw witamin, omega-3 itp...)

NIKOLIS 168
24-05-08, 19:16
zle przeczytałes ja dobrze napisałem;)
na pewno do cyklu gainerek i szereg witamin. Odblok: 12/24tabsy Clomid w HCG sadze ze nie ma po co inwestowac. Po cyklu jakis stack+no booster+mono. W ta kwote nie wliczam diety bo wszystko mi mama badz babcia kupuje i w wiekszosci przyrzadza wiec moja kieszen nie zostaje tym obciazona.
Cholernie mnie kusi na wino i zrobienie takiego cyklu:
1-6 Prop 75mg E2D
4-8 Wino (oral Alchemia) 30mg ED
8-10 Wino Depot 50mg E2D (chcialbym spróbowac jak działa, bo podobno wymiata a cały cykl na nim to za duzo) Do takiego cyklu 24 tabsy Clomid. + osłonki (Esselive) + srodki prozdrowotne jak:
Omega, Daily Formula, ZMA, moze jakiegos Tribullusa.
Co o tym powiesz?

lg team
24-05-08, 19:57
1-6 Prop 75mg E2D
4-8 Wino (oral Alchemia) 30mg ED
8-10 Wino Depot 50mg E2D

niezbyt

nie jestes pro zeby laczyc wins oral & inj

wystarczyloby zrobic tak

1-6 prop
2-7 wins

lub wzglednie dluzsza wersja

1-7 prop
2-8 wino

tMQ
25-05-08, 11:06
już w innym poście poisałem, że jest rżnica oral a inj... ;-)

w sumie można połączyć... fajnie można zmieszac z hcg wino i walic jak sie już prop skończy.

ale to już nie dla amatorow ;-)

marcinmks1
25-05-08, 16:24
Ja sie przymierzam do cyklu na 15 strzalach eniana z jelfy. Planuje zaczac poczatkiem czerwca, jak ktos jest zainteresowany to moge zlozyc relacje. Bedzie to oczywiscie moj pierwszy cykl na koksie.

lg team
25-05-08, 16:27
za malo soku masz

jakby to byly 250mg/ml to mozna myslec

100mg x 15 za malo

NIKOLIS 168
25-05-08, 16:38
dokup jeszcze 15 i mozna wbijac 200mg E5D ale to zalezy od wagi i od cykli na SAA

marcinmks1
27-05-08, 14:19
to znaczy ze nic mi to nie da? Czego moge sie po tym spodziewac? Cykl 1, waga 90 kg.

NIKOLIS 168
27-05-08, 15:11
Niewiele bo przy takiej wadze powinienes ładowac przynajmniej 250mg E5D, 100mg cos ci tam da ale to nie prop czyli krótki estr i wbijasz co dwa dni. Ty potrzebujesz duzo wiecej soku. Musisz dokupic jeszcze raz tyle.

lg team
27-05-08, 17:05
teoretycznie mozna by tez 100mg/e3d ;)

ale przy tej wadze to rowniez niewiele da

optymalnie byloby 300mg/e5d badz moznaby sie pokusic o 250mg/e3d ;)

marcinmks1
27-05-08, 19:50
Chyba wezme 250mg e5d, ewentualnie zwieksze czestotliwosc do e4d po jakims czasie.

lg team
27-05-08, 19:53
wedlug mnie szkoda czasu na ta dawke

wal 250mg/e3d i bedzie dobrze ;)

cykl na razie palnowo na 8 tygodni - w praktyce wyjdzie czy dluzej oplaca sie ciagnac

marcinmks1
27-05-08, 20:02
No to tak, mam 5 strzalow tego z jelfy 100mg i dokupie 15 tego 250mg. Jak to ladnie rozpisac na 8 tygodni?

NIKOLIS 168
27-05-08, 20:43
250mg E5D bij ile ci starczy;) i Zdaj relacje jak z wynikami...

vold
28-05-08, 07:45
Wiadomo że na pierwszy raz zazwyczaj wybiera sie tabletki ponieważ są bardziej praktyczne ale wiadomo z czasem a zwłaszcza po efektach już człowiek decyduje się na zastrzyki , jak dla mnie prop na 1 raz jest idealny nawet 100mg co 3 dni da dobre efekty a injekcja wcale nie jest taka częsta, chodz w tym wypadku do tej wagi zapodał bym 100mg propa co 2 dni lub poniedz,środa,piatek.
Enant również może być takie minimum to 250mg co 5 dni , ale wiadomo na efekty trzeba poczekać i też cykl musi być dłuższy, bardziej polecam propa.

marcinmks1
28-05-08, 22:46
Najprawdopodobniej bede bil 12 strzalow 250mg + 5 100mg elfa, cykl 10 tygodni. Dokladnie co i jak napisze jak wszystko dopne.

jazonek1990
30-09-08, 21:53
Jak w tabletkach to raczej Metka polska lub ruska ale do tego jakis lek na oslone watroby kolego:smile: np Sylimarol w tabletkach no a po cyklu trzeba jakos pomoc organizmowi aby znowu zaczal produkowac Testosteron .Do tego celu trzeba zakupic Clomid,niestety dostepny tylko na recepte no i musisz miec diete wzbogadzona w bialko i jazda :)

sts
30-09-08, 22:06
patrz na date archeologów tu nie brakuje :) niema co kopać starych tematów.