PDA

Zobacz pełną wersję : Spalacz tłuszczu czy coś innego? Co polecacie na mój problem.



Izba
22-05-08, 19:47
Więc tak:

wiek; 17 lat
wzrost; 190cm
waga; 86kg
dieta; na redukcję tłuszczu [podana poniżej]
fundusze; ~200zł
aktualna fotka;
http://www.bankfotek.pl/view/39805

Problem polega na tym jak sami widzicie jest dużo smalcu i oponka... I tak: nie wiem co wziąć, jakiś spalacz tłuszczu, czy coś na przemianę tłuszczu w mięśnie. Myślałem chwilę o koksie, ale to raczej odpada, bo koks to gówno.. Więc jakie suplementy mi doradzacie? Do tego aeroby i naturalnie dieta, siłownia itd... Zależy mi na pomocy
Dziękuje bardzo z góry!

dieta;

6;30 - Mleko z płatkami owsianymi + herbata czerwona
7;15 - owoc
Długa przerwa w szkole - 2 kanapki składające sie z: masło+szynka chuda ewentualnie żółty ser. Czasem ~jogurt
14;25 - 1 kanapka składająca się z: ---To samo co wyżej---- Czasem owoc/warzywo
16;00 - ( w zależności jak kończy i czy mam trening ) - tutaj obiadek mamusi, nie wiem co w danym dniu będzie, natomiast wiem, ze bede unikał (odkładał) makaron, ziemniaki itp. a kotleciki będą robione "dla mnie" bez bułki tartej + herbata czerwona
17;00 - warzywa
18;00 - 100g twarogu bądź serka wiejskiego + pieczywo + czerwona herbata

Nuru89
22-05-08, 21:46
Jesli nic nie brales wczesniej to pobierz l-karnityne z zielona herbata...

Rickey
22-05-08, 21:52
j.w.
l-karnityne z zielona herbata+dieta+aeroby powinny tutaj coś zdziałać. jeśli jednak nie bedziesz widział żadnych efektów to możesz pomyśleć nad jakimś konkretnym spalaczem. Jednak nie zniechęcaj się od razu, ponieważ w krótkim czasie nie uzyskasz wymarzonej sylwetki.
Pozdro!!

mocnyblog
22-05-08, 22:24
dieta tylko wysokobialkowa , spalacz wskazany

Izba
22-05-08, 22:39
-Jak l-karnityna to jakiej firmy?
-Czy warto przeanalizować temat tych spalaczy:
Thermo Speed, Clen Burexin, Thermal Pro
-Jaki w końcu spalacz wziąć?
-Jest sens mieszać z czymś, np. kreatynką itp? ;)

Będę robił trening FBW, do tego dieta i trening aerobowy.

Punisher
22-05-08, 22:55
Po pierwsze: dieta tak jak napisałeś, z uwzględnieniem małoprocentowe mleko
2. Trening: ja zalecam ci jechac treningiem po 6-8 powtorzen 3 dniowy, po kazdym treningu bieganie,plywanie lub rower interwałami przez 30minut.
3. może l-karnityna vitalmaxa liquid, bo slyszalem dobre opinie o tym, jezeli bys polaczyl te 3 rzeczy to powinno byc ok, diete daj do dzialu Dieta i tam popros o dokladne ilosci produktow, proporcji BTW.

slim shady
23-05-08, 01:10
żółty ser mozesz wyeliminowac z diety bo duzo tłuszczu ma/ przezuc sie na ciemne pieczywo/ do obiadu brązowy ryż/przydałaby sie jakaś piers z kurczaka do tego aeroby / pij duzo wody bo woda sprzyja w odchudzaniu,

Kisielzmc
23-05-08, 01:27
Ze spalaczy tlusczu polecam Ci Clen Burexin, slyszalem bardzo dobre opinie o tym spalaczu

dzako18
23-05-08, 07:56
ta dieta jest fatalna wiec zacznij od niej a nie od supli. Jesli juz poprawisz mozesz na pierwszy raz zakupic TSE z Olipmu.

Izba
23-05-08, 10:21
VITALMAX L-karnityna liquid 10 amp. x 1000mg

Na ile by to starczyło dni?

Liczmy, że wezmę 2x dziennie.
I jak bym miał to dawkować?
Jedna łyżka stołowa to 15ml tak?
Czyli 30ml dziennie miałbym brać?
29zł to dobra cena? ;D

Wszędzie piszą coś innego.
Raz tutaj, że mam brać po 15ml x2 dziennie, a znowuż gdzieś indziej, że po 7,5ml x2 dziennie...

I zrozum takich :P

Pomożecie? :((

Odświeżam... :/

Nuru89
23-05-08, 22:28
Dawkowanie Vitalmax l-karnityna liquid :
1-2 ampułki VITALMAX L-karnityna liquid dziennie, godzinę przed wysiłkiem fizycznym. Wstrząsnąć przed otwarciem.

Punisher
23-05-08, 23:45
1amp przed wysilkiem (nie bezposrednio), druga po

Izba
24-05-08, 11:06
Dzięki wszystkim ;)
A co powiecie o tym:
http://www.sport-shop.pl/product_info.php?products_id=1877

I na ile by to starczyło dni? ;>

Punisher
24-05-08, 14:11
Dzięki wszystkim ;)
A co powiecie o tym:
http://www.sport-shop.pl/product_info.php?products_id=1877

I na ile by to starczyło dni? ;>
To mialem na myśli.