PDA

Zobacz pełną wersję : Stacki



Mystic
17-08-06, 17:52
Witam wszystkich uzytkowników forum...

Jestem nowy ale to nie oznacza wcale ze jestem zielony jesli chodzi o odżywki i wszystkie tematy związane z kulturystyka czy siłownią.

Mam prośbe aby ktos kto brał juz wiele stacków kreatynowych i ma w tym temacie pewne rozeznanie mógł napisac nazwy stacków kreatynowych w kolejnosci od najsłabszego do nasilniejszego.Mysle ze wielu osobom tu na forum pomoze ten temat w dokonaniu wyboru na jakich suplementach robic kolejne cykle.


Pozdro

sławo
17-08-06, 20:05
może to ci pomoże
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=1204

warto trochę poczytać forum

Mystic
17-08-06, 22:02
Okey thx :razz:

Tylko gdyby ktos mógł napisac od którego zacząc na pierwszy cykl...Co wziąsc na drugi...itd.Ja na przykład nie jestem taki dobry ze po składzie poszczególnych bede wiedział który jest najmocniejszy a który najsłabszy.Mam nadzieje ze ktos poswieci troszke czasu i odpowie :wink:



Pozdro!!

Jose
17-08-06, 22:18
na poczatek przygody ze stackami jak na moj gust idelanie sie nadaje Cell Pumpa :)
potem to juz do wyboru do koloru ;]
i nie mozna sprecyzowac ktory najmocniejszy itd bo na kazdego inaczej moze podzialac dany stack... mozna jedynie sprecyzowac gorna polke do ktorej z pewnoscia mozna zaliczyc X-Pandy, Horse Powera i .. niech ktos jeszcze dopisze ;)

Mystic
17-08-06, 22:25
No właśnie wiem ze x-pand jest najlepszy i chciałbym sobie go zostawic na później :grin:
Wszycy radza na pierwszy raz ze stackiem cell pumpa i tak zrobie tylko nie wiem czy połączyc go z mono czy wziąsc samego Cp... :roll: Ale chyba wezme samego Cp.Skoro mówisz ze potem to wszystko jedno to wezme co bede uwazał pokieruje sie opiniami albo połącze cos czymś :wink:

Ale czekam jeszcze na wypowiedzi innych.

Jose
18-08-06, 00:07
CP samego lepiej ;)
duza pucha starczy na cykl ;]