PDA

Zobacz pełną wersję : trening poczatki



Keither
21-05-08, 21:36
witam wszystkich chce rozpoczac przygode z kulturystyka mam 15 lat rocznikowo 51 kg wagi oraz 165 cm wzrostu moj sprzet to : hantle ekspander oraz sciskacze (ktore zapewne nie odgrywaja szczegolnej roli) w najblizszej przyszlosci laweczka ze sztanga ... bardzo prosze wszystkich o wszelkie uwagi na ten temat czy nei jestem za chudy za gruby za niski za mlody na kulturystyke ... z gory dzieki :D

terrorsiejem
22-05-08, 11:49
nie wiem czy wszyscy sie z tym zgodzą ale jak dla mnie możesz zacząć już ćwiczyć. Na początek ułuż sobie dietke (z tego co widze to na mase) puzniej poczytaj podwieszone tematy i ułuż sobie trening na mase . Tylko pamietaj o kolejności :najpierw dieta,puzniej trening. Jak już to zrobisz to wrzuć to na forum w odpowiednie działy i wtedy ktoś uprzejmy to sprawdzi. Określ jkaiego typu masz ciało (wydaje mi sie że ekto ale upewnij sie :) ) i bedzie dobrze.

Cielu7
22-05-08, 13:07
z tym treningiem to narazie mało sprzetu ale na poczatek pocwicz ogolnie z miesiac przynajmniej taki trening obiegowy przyzwyczaisz miesnie do wysiłku.

Keither
24-05-08, 07:10
czyli to co mam niewiele mi da :/ ? to moze kiedys zapisze sie na silownie bo zalezy mi na lepszym treningu a zeby miec sprzet taki jak na silowni to chyba tez troszeczke kasy miec :P czego ja nie mam ... swoja kase chce wydac na hantle nowa bo to co ja mam to samorobki 6kg i 8 kg a chce miec komplet hantli do takich cwiczen jak rozpietki ... pzdr :D

slim shady
25-05-08, 02:10
poszukaj na forum trening domatora i jedź na nim + na mase czyli jedz duzo węglowodanów

tm7
29-05-08, 14:32
jak bedziesz mial w domu laweczke, sztange , hantle i do tego roznego ciezaru krazki to bedziesz mogl juz duzo pocwiczyc , jeszcze jakis drazek najlepiej z szerokim uchwytem , nie taki do drzwi , chociaz sam taki mam :P , laweczke, modlitewnik, gryf, mozesz zrobic sam , znam ludzi co sobie wiekszosc rzeczy sami zrobili , bo nie mieli tyle kasy zeby wszystko nowe kupowac
powodzenia :)

Keither
30-05-08, 17:16
ok dzięki :] najgorsze w tym wszystkim jest to że wyposażenie będę musiał kupić sam za swoje pieniądze i jak już kupię to nie będę miał gdzie czegokolwiek położyć bo mieszkam w bloku xD

tm7
30-05-08, 19:14
hehe tez mam ten problem , ale znalezlismy miejsce w piwnicy u kolegi , jak mama nie bedzie sie rzucac to wladuj do pokoju :P ale to juz bedzie desperacja

Keither
30-05-08, 19:19
cos sie "wymóżdży" jakos bedzie dam rade z tym co mam :D zwlaszcze ze slyszalem ze mozna cwiczyc dopiero od 25 lat a ja mam 15 xD wiec nie musze sie tak spieszyc w sumie juz moglbym zaczynac :D ale kiedys jak mialem z 9 lat machalem hantlami 60 razy bez zadnych serii xD to teraz mam problemy ze stawami ktore nie chca mi przejsc :P