PDA

Zobacz pełną wersję : Animal Pak



pokoandloko
21-05-08, 20:54
witam. interesuje mnie wasze zdanie na temat tego produktu- Animal Pak. jest to dobry produkt ale chce poznac zdanie wasze i ludzi ktorzy cwiczyli na tym. czym oprocz skladu rozni sie Animal Pak I, II, Test...? co do skladu to se czytalem i sie doczytalem, iz tam sa prawie same witaminy, aminokwasy i troszke bialka. czy nie ma tam nic innego...typu HG lub innych niedozwolonych wspomagaczy?
z gory thx za odp.
pozdrowionka

pimols
21-05-08, 21:41
w tescie sa jakies niedozwolone ale w pakach nie
kumple z silki biora ci bardziej doswiadczeni i sobie to chwala:P

Cielu7
21-05-08, 23:53
ehh po 1 animal pak to witaminy a animale M stack i stack 2 to bostery tescia a test teraz to nie wiem do czego zaliczyc bo w dawnym tescie były ph

Prezydent_1c
21-05-08, 23:59
Ogólnie Animal odżywki są dziwne. Aż się boje jak zrobią stacka "kreatynowego" :D Po samych witaminach (chodiz mi tutaj o animal pak) ludzie nabierają nieco kształtów ....

Symu
22-05-08, 11:35
Witaminy jak witaminy, test już chyba też ma same legalne substancje. Ogólnie trochę juz lecą na marce bo pojawiło się na rynku duzo lepszych produktów.

MhL
22-05-08, 13:11
moglbys rozwinac swoja wypowiedz Symu

Symu
22-05-08, 19:15
animal pak- duzo witamin i minerałow, ale ich formy pozostawiają dużo do życzenia. Olimp już ich w tym wyprzedził. Jakies aminki, enzymy nic specjalnego.

m-stak, stak 2 -ok, jedne z ich lepszych produktów

animal omega -też super, jeden z niewielu na rynku takich produktow.

animal nitro -kompletny brak ekonomii

animal pump- dobry ale w porównaniu do choćby no xploda ma się nijak.

animal test-okrutnie drogi, a skład średni, nie innowacyjny.

nitro g- tragedia

flex- fajny skład, fobre działanie ale konkurencja wyprzedziła ich ceną.

Te produkty mają potencjał ale trzeba je unowocześniać a oni stoją w miejscu od kilku lat

MhL
22-05-08, 19:51
Podziekowal

Co do m stacka sie zgadzam w 100%; efkty super, teraz mam lekkie spadki(brak czasu, robota szkola), ogolnie na +

nowin
22-05-08, 21:25
a.pump super polecam 6 kg miecha do przodu na cyklu
a.pak - witaminy nic specjalnego nie odczułem
staka właśnie zamówiłem
test - żadnych niedozwolonych substancji nie zawiera