PDA

Zobacz pełną wersję : potrzebny dokłady rozpis trening na siłe



faizz
20-05-08, 20:32
elo
cwicze juz ponad 11 miesięcy (6 miesięcy na tym samym treningu) i juz mi sie znudził moj stary rozpis treningu , mógłby ktoś doradzic mi trening na 5 dni (nie na 4) nogi cwicze na treningach ktore mam 2 razy w tygoniu (środa i sobota) gram w pilke nozna i dlatego nogi sobie odpuszcze. ogólnie chodzi mi o to aby ktoś specjalista nie jakiś amator(bez urazy ) , pomógł mi w doborze treningu na siłe nie dawajcie mi tutaj gotowców , chce aby ktoś poświecił mi czas i napisał dokładny rozpis treningu na siłe. najlepiej aby po klacie i rękach byl 1 dzien odpoczynku bo mi siadaja ręce i na drugi dzien nie moge za duzo cwiczyc bo mam zakwasy i czuje ból przy odkładaniu cieżaru , ale to nie temat o tym ... mam zamiar brac Winostrol (czy jakos tak) przesyłka już jest w drodze wiec jak ktoś by napisał to byłbym wdzięczny :D

Urban17
20-05-08, 21:10
Jak mozna cwiczyc 6 miesiecy tym samym planem ???????? Człowieku plan zmienia sie co 5tygodni. To pewnie dlatego ci sila juz nie szla nic bo sie organizm przyzwyczail do wysilku i to caly czas tego samego :|.

terrorsiejem
20-05-08, 21:51
jw zmieniaj trening.chociaż skoro piszesz że masz zakwasy to co jest nie tak ? wybierz sobie jakieś ćwiczenia...chcesz brać winstrol a planu nie potrafisz sobie ułorzyć ?

faizz
22-05-08, 21:48
ja plan mam (temat nie dotyczy mnie) , tego posta kazał mi napisać mój kolega który chodzi ze mna za siłke ;] nie miał czasu za duzo ponieważ ledwo co wystarcza mu 2 h aby iść zemną na siłownie (mature miał) i też dlatego sie pytam , on mase ma wszystko ładnie pięknie tylko to że według niego jest za słaby i chce iść w sile teraz , a że winostrol będzie brał to jest jego sprawa nie moja , ja mu tylko mowie co odpisali , bo spalił mu sie komp. :D
wiec jak ktoś może to niech napisze ten plan ;]