PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna



Fanatic
17-08-06, 14:28
Gram w koszykowke, od pewnego juz czasu ciwcze wyskok, ostanio zaczalem zastanawiac sie nad kreatyna. Moje pytanie czy pomoze mi ona w szybszym zwiekszeniu mojej "lotnosci" ?

tomek.
17-08-06, 14:42
spróbowac mozna
droga nie jest wiec tymbardziej

Jose
17-08-06, 14:55
mysle ze pomoze.. poniewaz zwieksza takze wytrzymalosc miesni wiec powieniens zauwazyc jakies efekty...

Harnas
17-08-06, 16:04
Mozesz sprobowac z jablczanem, przykladowo TCM z Olimpu.

mapet
17-08-06, 16:14
Mozesz sprobowac z jablczanem, przykladowo TCM z Olimpu.
Jabłczan na pierwszy cykl?
Po co?

Harnas
17-08-06, 17:17
a czemu nie?
Z tego co mi wiadomo mono zmniejsza wytrzymalosc ruchowa, przy czym jesli on trenuje koszykowke i chce poprawic wyskok sadze, ze lepszym rozwiazaniem byloby zastosowanie wlasnie jablczanu, ktory nie bedzie ciagnal nie potrzebnej wody.

Mystic
17-08-06, 17:56
Moim zdaniem jesli chcesz juz spróbowac to napewno nie mono.Tylko cos lepszego.Moze byc jabłczan z olimpu ale moze byc tez Krealkalyn.Jeśli chcesz zwiększyc twoja lotnośc to proponuje pocwiczyc łydki :wink:

Jose
17-08-06, 22:21
przykladowo TCM z Olimpu.tylko nie to ;]
Krealkalynna niektorych dziala rewelacyjnie ;)

Mystic
17-08-06, 22:29
No opinie o Tcm są nie najlepsze... :mad: Krealkalyn bym wzioł...Chociaż w sumie nie sądze ze to miałoby w czyms pomóc no ale dobra mozesz przetestowac :wink: Moim zdaniem same cwiczenia na łydki by pomoły.

Harnas
17-08-06, 22:31
tylko nie to ;]
Jose wedle uznania :mrgreen:

Mystic opinie opiniami, trzeba przetestowac na wlasnej skorze i wtedy bedziesz mial opinie. Na tym produkcie mozna zrobic cykl co na niektorych zwyklych kretach - chodzi mi o cene.

Jose
17-08-06, 23:05
jesli chodzi o TCM to kazdego kogo znam kto to bral to praiwe 0 efektow =/
na sobie wiec nie mam zamiaru tego testowac :mrgreen:

Harnas
18-08-06, 00:02
Przy treningu wytrzymalosciowym skutki moga byc pozytywne, chodz sam produkt nic nie wskora jesli trening, odzywianie i regeneracja nie beda na miejscu.